Tanya Prentkovych | Таня Пренткович

Регистрация
5 Дек 2023
Сообщения
4.112
Симпатии
27.228
Регистрация
12 Ноя 2018
Сообщения
1.282
Симпатии
11.702
Плитка чисто португальська на фото в кухні, майже без сумнівів вони в Португалії. Думаю, інстамамаміятерапія чи як її там повпливала на вибір країни. Вона саме там ці роки гріє свій підхудавший тухес.
 
Регистрация
11 Янв 2016
Сообщения
1.727
Симпатии
14.220
Регистрация
1 Мар 2021
Сообщения
22
Симпатии
289
Квартира в які вони знаходяться дуже похожа по стилю на old stone apartments Porto, в цім же будинку такий же сучасний ліфт як і на фото, підлога, камʼяна стіна та деревʼяна переділка між кухнею і вітальною така ж, в Порто дуже багато квартир в такому стилі тому наші дурники знову нагло забрехалися
 
Регистрация
3 Апр 2020
Сообщения
908
Симпатии
7.851
Регистрация
3 Янв 2021
Сообщения
168
Симпатии
2.914
Якщо гонконь скиглив, що йому в Тернополі якось тісно, нецікаво і не ті масштаби, то це треба мати дуже велике кохання до мами інстаграму, щоб просто радіти життю разом на краю землі в сумнуватому Порто.
В Португалії лише Лісабон підійде для таких модних жоп.
Ставлю ставки все таки на життя в Польщі. Танька там вчилась, ніби ж знає польську. Смм-ні воронки не такі накручені, як в Україні, гонконю ціле поле для інфогону. Інфраструктура Польщі новіша і розвинутіша, в порівнянні з Португальською. То ж, може, вони й потусуються місяць який в Португалії, але до "курва файно барзо жабка патравіни" в сторіз три-два-один.
 
Регистрация
1 Янв 2019
Сообщения
265
Симпатии
3.984
Я думаю, що ми самі все скоро дізнаємося, де вони свої жопи притулили. Танька блогер багато років, у неї точно є певна деформація через це і вона не зможе тримати просто для себе красиві фотографії з нового місця, тому моє думає, що вони самі запаляться. Цікаво, що суспільство дуже в'яло відреагувало на це все, ну переїхали і все. Нічого їм не буде, будуть потроху свою аудиторію найобувати, реклама теж якась буде. Дуже шкода.
 
Регистрация
3 Апр 2020
Сообщения
908
Симпатии
7.851
Я думаю, що ми самі все скоро дізнаємося, де вони свої жопи притулили. Танька блогер багато років, у неї точно є певна деформація через це і вона не зможе тримати просто для себе красиві фотографії з нового місця, тому моє думає, що вони самі запаляться. Цікаво, що суспільство дуже в'яло відреагувало на це все, ну переїхали і все. Нічого їм не буде, будуть потроху свою аудиторію найобувати, реклама теж якась буде. Дуже шкода.
Суспільство якраз навпаки про це кричало, писало і коментувало, а більше повноважень ми і не маємо, на жаль
 
Регистрация
4 Окт 2023
Сообщения
225
Симпатии
2.786
Я думаю, що ми самі все скоро дізнаємося, де вони свої жопи притулили. Танька блогер багато років, у неї точно є певна деформація через це і вона не зможе тримати просто для себе красиві фотографії з нового місця, тому моє думає, що вони самі запаляться. Цікаво, що суспільство дуже в'яло відреагувало на це все, ну переїхали і все. Нічого їм не буде, будуть потроху свою аудиторію найобувати, реклама теж якась буде. Дуже шкода.
Суспільство сильно не відреагувало, бо чекає стопроц палєва що це за країна, і жирок про обставини виїзду.
А з моменту скандалу ніякі норм бренди у них не світились, пару знайомих та якийсь ширпотреб, який швидко відхрестився від реклами і видалив сторіз у себе. Так що кенселінг вже запрацював, танька збита льотчиця
 
Регистрация
3 Апр 2020
Сообщения
908
Симпатии
7.851
Суспільство сильно не відреагувало, бо чекає стопроц палєва що це за країна, і жирок про обставини виїзду.
А з моменту скандалу ніякі норм бренди у них не світились, пару знайомих та якийсь ширпотреб, який швидко відхрестився від реклами і видалив сторіз у себе. Так що кенселінг вже запрацював, танька збита льотчиця
Аби це не забулося за кілька років, а залишилося навіки клеймом на репутації
 
Регистрация
4 Окт 2023
Сообщения
225
Симпатии
2.786
Регистрация
1 Янв 2019
Сообщения
265
Симпатии
3.984
Суспільство сильно не відреагувало, бо чекає стопроц палєва що це за країна, і жирок про обставини виїзду.
А з моменту скандалу ніякі норм бренди у них не світились, пару знайомих та якийсь ширпотреб, який швидко відхрестився від реклами і видалив сторіз у себе. Так що кенселінг вже запрацював, танька збита льотчиця
Дуже хочеться в це вірити, що вона збита! Я цього чекаю з 2017))
 
Регистрация
3 Дек 2019
Сообщения
15.640
Симпатии
227.147
Адрес
Рожевопонія
Регистрация
1 Янв 2019
Сообщения
265
Симпатии
3.984
Регистрация
3 Дек 2019
Сообщения
15.640
Симпатии
227.147
Адрес
Рожевопонія
Регистрация
1 Мар 2021
Сообщения
22
Симпатии
289
Цікаво як вони без інстаграму свій лакшері лайфстайл прогодують, свин точно не піде на цивілізовану роботу, на укр в них сесшоп, хмув і кавʼярня? І все? А щодо Івана, він не піде в школу в іншомовні країні, це такий шок вже для покаліченої батьками дитини
 
Регистрация
4 Окт 2023
Сообщения
225
Симпатии
2.786
Кав'ярні вже нема, попрацювала пару місяців і закрилась, а купляти цей прекрасний бізнес щось ніхто не хоче

Так що таніна реклама (якої зараз нема), сексшоп та хмуви (і то вони ніби співвласники, а не власники). Ну і раптом гонконг ще якихось лохів у воронку закрутить.

Івана, мені здається, на дистанційне переведуть.
 
Регистрация
3 Дек 2019
Сообщения
15.640
Симпатии
227.147
Адрес
Рожевопонія
А як вони будуть знаходить там? Безвіз 90 днів, і Ондруша свій термін вже порядно потягав. Біженці з тимчасовим захистом? Тоді чеше Іван в місцеву школу, бо це одна з умов перебування на території країни, де вони сидять.
 
Регистрация
30 Авг 2020
Сообщения
391
Симпатии
3.240
А як вони будуть знаходить там? Безвіз 90 днів, і Ондруша свій термін вже порядно потягав. Біженці з тимчасовим захистом? Тоді чеше Іван в місцеву школу, бо це одна з умов перебування на території країни, де вони сидять.
Залежить від країни, мабуть. Ніби в Польщі дозволяють онлайн українську школу.