Остапчук и его жены

Регистрация
25 Июн 2021
Сообщения
1.387
Симпатии
25.820
Регистрация
6 Фев 2024
Сообщения
465
Симпатии
5.257
І знову підміна понять. Щирість не = груба прамолінійність.

Щирість - це про відсутність фальші, про відповідальність за свої слова, про відкритість і вміння спілкуватися з різними людьми, це про чесність у відносинах з оточуючими, про правдивість, але з урахуванням почуттів іншої людини.

Чи ти щира з підписниками? Ні, ти повидаляла людей просто за їхню щиру думку про тебе. Ти не вступила з ними в діалог і навіть не проігнорувала, якщо була не згодна. Ти вчиняєш як тупа грубіянка, яка не може адекватно реагувати на протилежну думку.

Ця Пакет реально створює для себе ізольований світ, в якому немає конструктивної критики, всі мають лише обожнювали її. Це соцмережа, а не твоє коло друзів, Пакет, тут це не працює, хоч тисячами хвалебних коментів обсипайся.

Ти просто боїшся дійсно щирих людей, а може навіть ненавидиш їх, бо сама не здатна бути такою ж)

Моя щира думка, аххаха
Post automatically merged:

Це був тупий натяк Остапишу, навіть тут не змогла бути щирою:-)
 
Регистрация
27 Апр 2014
Сообщения
2.727
Симпатии
34.182
Хахаха яке ж тупе
Ще дивно що вона написала остапчук а не вова, переплутала і думала що це вона замовляє статтю чи шо
Post automatically merged:


Може в їх конурі настільки смердить що неможливо)
Викликали службу, щоб потруїти щурів
 
Регистрация
17 Дек 2018
Сообщения
738
Симпатии
10.704
Теперь в каждом её сообщении будет "чоловік, дружина, остапчук, жінка" ?
Чтобы уж точно все запомнили, что она - очередная новая дружина Вівочки? :-) Поняли, поняли, Катрусь! Ти - дружина, ти жінка остапчука, він - твій чоловік! Всё так! Только сядь и угомонись уже)) :-ok-::girl_wasco:
 
Последнее редактирование:
Регистрация
23 Апр 2021
Сообщения
7.983
Симпатии
149.434
Які ж вони крінжові
 

Вложения

Регистрация
13 Дек 2020
Сообщения
632
Симпатии
9.152
Регистрация
7 Май 2023
Сообщения
1.573
Симпатии
21.096
Регистрация
5 Дек 2023
Сообщения
4.130
Симпатии
27.418
Регистрация
4 Окт 2023
Сообщения
225
Симпатии
2.790
Ааааа, як Остапчук забився в куточок, я не можу, поза ще така захисна
Аби тільки не потрапити до об'єктиву ДРУЖИНИ
Оце вона гліста прилипчива, Віві не вдихнути ні перднути (хоча тут є сумніви)))
 
Регистрация
6 Фев 2024
Сообщения
465
Симпатии
5.257
У Вови таке обличчя не через роботу, Пакет, а тому що він заї**вся, що ти його постійно знімаєш)

І якщо тебе жаба душить платити за смузі, то не купуй його, ось і весь секрет, не треба про це скиглити в інсті)
Post automatically merged:

Вові б з Пакетом домовитись між собою, яку картинку вони транслюють про свою пару в інсті.

Бо у Остапиша там "турботливий чоловік", який працює, займається спортом і любить третю ДРУЖИНУ

А в Пакета тупо якийсь аб'юз і неповага до ЧОЛОВІКА, який повністю її утримує, але вона ВСЕ САМА. Що не сторіс, то якесь знущання з 39-річного ведучого і знецінення його старань.

Я аж почала йому співчувати по-своєму:;-))):
 
Регистрация
23 Апр 2021
Сообщения
7.983
Симпатии
149.434
Була впевнена, що принесла відео, несу)

Посмотреть медиа 69245
Post automatically merged:

І сторіз Остапиша
 

Вложения

Регистрация
23 Апр 2021
Сообщения
7.983
Симпатии
149.434
Реклама дверей від Пакета
Post automatically merged:

І Остапиша
 

Вложения

Регистрация
20 Июн 2021
Сообщения
226
Симпатии
3.804
Реклама дверей від Пакета
Post automatically merged:

І Остапиша
явно ж пакет пише з його акаунту)
цікаво, якщо написати Остапчуку в лічку, просто типу привіт хіхі хаха, з акаунту молодої дівчини з приємною зовнішністю, з якою швидкістю є шанс полетіть в бан?)
 
Регистрация
4 Дек 2021
Сообщения
182
Симпатии
2.207
Після фото з ліфту у мене таке враження, що він скоро зірветься і просто відпіздить її по щурячому їбалу її ж телефоном)
 
Регистрация
27 Июл 2018
Сообщения
6.083
Симпатии
81.101
явно ж пакет пише з його акаунту)
цікаво, якщо написати Остапчуку в лічку, просто типу привіт хіхі хаха, з акаунту молодої дівчини з приємною зовнішністю, з якою швидкістю є шанс полетіть в бан?)
Надо попробовать ))
Кто рискнет? Челюфть выбьют, по айпи вычислят
 
Регистрация
7 Май 2023
Сообщения
1.573
Симпатии
21.096
Пиздець. На сторінці дверей теж є відео.
Сьогодні ми в гостях у Каті Полтавської))

Який відсоток людей взагалі в курсі хто це така?
Настільки воно хворе, я просто в шоці, шукає будь який привід випендритися, озвучити своє імʼя.
відмітки поставили теж : сторінка дверей, сторінка бізу і сторінка покаті. Ну нах відмічати сторінку покаті? Хоч вбийте не доходить .
 

Вложения

Регистрация
15 Янв 2022
Сообщения
1.000
Симпатии
11.118
Пиздець. На сторінці дверей теж є відео.
Сьогодні ми в гостях у Каті Полтавської))

Який відсоток людей взагалі в курсі хто це така?
Настільки воно хворе, я просто в шоці, шукає будь який привід випендритися, озвучити своє імʼя.
відмітки поставили теж : сторінка дверей, сторінка бізу і сторінка покаті. Ну нах відмічати сторінку покаті? Хоч вбийте не доходить .
оце щурячий єблєт, я не можу :;-)))::;-)))::;-))):