Остальные украинские блогеры

Регистрация
25 Сен 2019
Сообщения
459
Симпатии
6.172
Вчимо мову з блогерами.

Багатошаровість = тепло вдягнутися
Бізнес зустріч = зняти тікток з рагулихою
День народження у сауні = можливість мочканути чоловіка
Ніс = частина тіла що оперується за бартер
Дитина = контент-план
Блог = офлайновий бізнес-проект
Хаскі = контент-план, який не треба самій народжувати
Хайп = наїбалово
Дуже гарна якість = гольф з ринку
І так далі.
Ахаха огонь))
Ще «іменний гів»-дайте грошей на квартіру))
Post automatically merged:

Блін, ну нащо ви мені про той сейл акк у Косик сказали. Подкаст їхній норм заходить на послухати фоном, хоч Кріс і вельми дивна в певних поглядах своїх (я була здивована дуже, коли дізналась, що вона там прям вайс президент у софтсерві). Але бляха, юзані бодіки по 100 грн з відправкою за рахунок покупця? Мрак якийсь.
В мене те ж відчуття) розчарування року)))
 
Регистрация
29 Авг 2012
Сообщения
1.145
Симпатии
12.332
Тепло вдягнутись наші блогери називають «багатошаровість Посмотреть вложение 1525882 »
Що мене забавляє в наших "стильних блогерах", що вони беруть просто тренди якісь чи образи (які приходять із закордону, найчастіше) і копіюють в житті (не просто для фото) без мінімальної адаптації під наші реалії. Це Сара Джесіка Паркер може в серіалі йти в босоніжках та шубі. А ось тут що, тепло їм буде в накинутому на плечі пальті? Ага, дуже. А якщо вдягне нормально його і застібне на ті 2 гудзики нещасні, то буде в неї тотал блек лук (це якщо пощастить і не буде піджак стирчати з вирізу пальта).
А про вжеКуросвську я взагалі мовчу. Френдій хоч вища зростом, а та метр в кепці як понадягає на себе цих шарів. От хочу побачити її на вулиці поруч з кимось вищим, мені здається, вона буде прям забавно виглядати.
 
Регистрация
17 Дек 2018
Сообщения
820
Симпатии
6.179
https://radikal.ru/video/dSgDbt1hS5u
Транс угрожает, что у нее не просто какой-то там шарашкин марафон, а имеются все соответствующие сертификаты качества ...:Spiteful: Вауууу!! а сертификаты случайно не от самых крутых представителей тренеров мира из ассоциации nike training super mega original company
на цветном принтере распечатанные?? :lau_gh4::lau_gh1::pxaa_xaxa:
 

Вложения

Регистрация
27 Май 2018
Сообщения
2.408
Симпатии
32.467
Возраст
29
https://radikal.ru/video/bskXS8qLPuj
Транс угрожает, что у нее не просто какой-то там шарашкин марафон, а имеются все соответствующие сертификаты качества ...:Spiteful: Вауууу!! а сертификаты случайно не от самых крутых представителей тренеров мира из ассоциации nike training super original company
на цветном принтере распечатанные?? :lau_gh4::lau_gh1::pxaa_xaxa:
Ужас, что с ней?
вроде камаз проехался по морде
 
Регистрация
17 Дек 2018
Сообщения
820
Симпатии
6.179
Регистрация
3 Янв 2015
Сообщения
1.122
Симпатии
15.458
Блін, ну нащо ви мені про той сейл акк у Косик сказали. Подкаст їхній норм заходить на послухати фоном, хоч Кріс і вельми дивна в певних поглядах своїх (я була здивована дуже, коли дізналась, що вона там прям вайс президент у софтсерві). Але бляха, юзані бодіки по 100 грн з відправкою за рахунок покупця? Мрак якийсь.
Немає нічого поганого в тому, щоб підзаробити і продати непотрібне. І немає нічого поганого в економії. Але це жлобство. А жлобство це одна з найшірших якостей людини імхо
 
Регистрация
14 Авг 2019
Сообщения
1.840
Симпатии
24.305
Для цього є визначення лук оф зе піздєц, реально вже очі болять від тих трендів , багатошаровості і так далі. Хочеться чого нормального вже на тих блогерах бачити.
 
Регистрация
17 Дек 2018
Сообщения
820
Симпатии
6.179
Регистрация
29 Авг 2012
Сообщения
1.145
Симпатии
12.332
Моя бабця колись казала на таке "гола, боса, в рукавицях".
Особливо радує окремо телефон в чохлі і міні-сумка (там, мабуть, ключі від машини і гроші). Наталі, треба ще одну брендову сумку, для дзеркальця, твого літрового тональника і помади. Можна кросбаді, на інше плече. Ото буде ще багатошаровіше!
 
Регистрация
4 Окт 2020
Сообщения
690
Симпатии
10.543
Моя бабця колись казала на таке "гола, боса, в рукавицях".
А моя бабця казала «гола, боса і в вінку»

EC2E778F-74A9-4CD4-8507-72EEA697BAC9.jpeg CF620460-61C0-4C46-BCD0-7F69F0ED710F.jpeg DBEBE375-E7A5-4390-883E-7BDBB36BA5D2.jpeg ABCCA1C8-9BB3-48B1-99C9-176781EF8D85.jpeg
Post automatically merged:

Блогери як викладають щось, що буде викликати неоднозначні реакції, зразу пишуть «а де я запитувала вашу думку». Закрий коментарі, то не побачиш нічиїх думок.
 
Регистрация
24 Дек 2018
Сообщения
570
Симпатии
7.063
https://radikal.ru/video/dSgDbt1hS5u
Транс угрожает, что у нее не просто какой-то там шарашкин марафон, а имеются все соответствующие сертификаты качества ...:Spiteful: Вауууу!! а сертификаты случайно не от самых крутых представителей тренеров мира из ассоциации nike training super mega original company
на цветном принтере распечатанные?? :lau_gh4::lau_gh1::pxaa_xaxa:
Ужас, что с ней?
вроде камаз проехался по морде
На неї реально страшно дивитись. Мені здається,якщо пан тренер з нею спить, то хіба з пакетом на голові...
 

Вложения

Регистрация
11 Ноя 2018
Сообщения
9.447
Симпатии
112.547
Блін, ну нащо ви мені про той сейл акк у Косик сказали. Подкаст їхній норм заходить на послухати фоном, хоч Кріс і вельми дивна в певних поглядах своїх (я була здивована дуже, коли дізналась, що вона там прям вайс президент у софтсерві). Але бляха, юзані бодіки по 100 грн з відправкою за рахунок покупця? Мрак якийсь.
А які в неї дивні погляди?
Post automatically merged:

Саме рагульніше , що вони спеціально з нею знімають ці відосіки , щоб підняти статистику в тік току і реально ж вони бачуть яка вона тупа . Бред повний ці відео, в мене відчуття від перегляду , що я отупіла до рівня каменя . Зачєм я то дивлюсь
Мені це нагадує ті випадки, коли деякі екземпляри знімають бомжів, алкашів за пляшку горілки і роблять з того контент. Дно..
 
Последнее редактирование:
Регистрация
18 Апр 2020
Сообщения
705
Симпатии
12.327
https://radikal.ru/video/dSgDbt1hS5u
Транс угрожает, что у нее не просто какой-то там шарашкин марафон, а имеются все соответствующие сертификаты качества ...:Spiteful: Вауууу!! а сертификаты случайно не от самых крутых представителей тренеров мира из ассоциации nike training super mega original company
на цветном принтере распечатанные?? :lau_gh4::lau_gh1::pxaa_xaxa:
Бля, що за наколотий пекінес???
Колись було її хомкою, навіть марафони проходило. Вправи були важкі, декілька дівчат щоразу вилітали бо пошкоджували собі спини чи коліна. Зато меню було класне, не голодували. Правда і від плити не відходили, бо рецептів нових багато)))
 
Регистрация
25 Сен 2020
Сообщения
1.663
Симпатии
20.635
А моя бабця казала «гола, боса і в вінку»

Посмотреть вложение 1526062 Посмотреть вложение 1526063 Посмотреть вложение 1526065 Посмотреть вложение 1526068
Post automatically merged:

Блогери як викладають щось, що буде викликати неоднозначні реакції, зразу пишуть «а де я запитувала вашу думку». Закрий коментарі, то не побачиш нічиїх думок.
Колись в дитинстві читала казочку "Нове вбрання короля" і думала собі : ну невже люди такі дурні, що повірили шахраям. Король вийшов перед усіма людьми голим, боячись виявитися дурним. А в результаті вийшло ще гірше. Так і з цими дуркуватими блогерами. Ну невже на багатошаровості і оверсайзі світ клином зійшовся? Врешті решт, кожна країна має свою стилістику: в Німеччині важко жінку розпізнати серед перехожих; у парижанок особливий шарм; італійки також по своєму одягаються... Ну можна ж виробити свій стиль. Так, всім не догодиш, але це вже занадто. Ми так колись в дитинстві дома вдягались показували "моду". По ходу, Литвин цей етап еволюції перескочила:facepalm:
 
Регистрация
12 Ноя 2018
Сообщения
1.282
Симпатии
11.702
Посмотреть вложение 1525215
А ну ка наси, признавайтесь, кто продавал бодики ребёнка поштучно по 100 гривен, а? Кто тут у нас вице президент софт серва с зп выше 5к зелени в месяц и она вместо того чтобы отдать одежки в благотворительные организации, которые помогают бедным семьям продает их по 100грн? А? Кто у нас тут пробил днище?
Что ж у нас в ебуке будет список ненужной хуйни которую она купила, а потом продала? А? )))

А пенетки и открытые пачки прокладок для сисек че не продает? Может еще остались трусы для лохий?

кріс косик это йобанний стыд
Facepalm. И вы очень снизили ее зп)))
 
Регистрация
9 Авг 2018
Сообщения
2.656
Симпатии
32.712
Регистрация
22 Окт 2018
Сообщения
2.329
Симпатии
34.903
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.706
Симпатии
85.165
https://radikal.ru/video/dSgDbt1hS5u
Транс угрожает, что у нее не просто какой-то там шарашкин марафон, а имеются все соответствующие сертификаты качества ...:Spiteful: Вауууу!! а сертификаты случайно не от самых крутых представителей тренеров мира из ассоциации nike training super mega original company
на цветном принтере распечатанные?? :lau_gh4::lau_gh1::pxaa_xaxa:
Яка вона страшна, це просто піздєц. Як набрякла алкоголічка, тільки ще й шкіра так натягнута на єбалі, що нагадує м'ячик. І головне, воно ж чимраз тим страшніше стає.
Post automatically merged:

Відколи рагулізм почав називатись "сміливим луком"?
 
Регистрация
24 Сен 2020
Сообщения
209
Симпатии
2.920
Видели, там Олеговна в сториз рыдает. Отец Лолы ее обложил по аудиосообщению и сказал ей прощай. Убогий какой-то :nez-nayu: