Остальные украинские блогеры

Регистрация
29 Авг 2012
Сообщения
1.145
Симпатии
12.332
Регистрация
12 Ноя 2018
Сообщения
1.279
Симпатии
11.668
Да, я думаю на такой позиции не меньше 8к получают, а то и всю десятку.
Что еще комичнее на фоне продажи шмоток по 100 грн, + 40 за доставку новой почтой.
Писос
5000k норм зп для лид разраба в аутсорсе. Мннеджмент типа вициков априори стоит дороже
 
Регистрация
22 Окт 2018
Сообщения
2.329
Симпатии
34.891
Регистрация
1 Янв 2019
Сообщения
583
Симпатии
15.778
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.845
Главная NL-щица Украины
Кстати, что-то не слышно и не видно этого NL. Раньше из всех щелей лезли эти банки energy diet, все блогеры их рекламили, а теперь тишина :nez-nayu:
До речі так, давно не було ні в кого energy diet, я думала що їх уже і не випускають
 
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Блін, ну нащо ви мені про той сейл акк у Косик сказали. Подкаст їхній норм заходить на послухати фоном, хоч Кріс і вельми дивна в певних поглядах своїх (я була здивована дуже, коли дізналась, що вона там прям вайс президент у софтсерві). Але бляха, юзані бодіки по 100 грн з відправкою за рахунок покупця? Мрак якийсь.
Ви не розумієте,то коштовний картерс з під ТОГО САМОГО МЛАДЕНЦА
Post automatically merged:

Facepalm. И вы очень снизили ее зп)))
Ну я написала выше 5к. Там и 10к может быть, но я не инсайдер ))
 
Регистрация
14 Апр 2020
Сообщения
1.623
Симпатии
21.037
Насічки хто вже дивився інтерв’ю Чістовоі з Єфросініною .варто дивитися чи нє ?чистова взагалі поцієнт чи ні ?
 
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Главная NL-щица Украины
Кстати, что-то не слышно и не видно этого NL. Раньше из всех щелей лезли эти банки energy diet, все блогеры их рекламили, а теперь тишина :nez-nayu:
Вообще, конечно, очередной раз показывает, что война войной, а если тебе надо парить российскую хуету, то пох, денежки не пахнут
 
Регистрация
14 Авг 2019
Сообщения
1.840
Симпатии
24.305
Насічки хто вже дивився інтерв’ю Чістовоі з Єфросініною .варто дивитися чи нє ?чистова взагалі поцієнт чи ні ?
Я б не сказала , що пацієнт , скучна немає чого приносити, тільки оце конфлікт з цим Сашею її колишнім, він каже це вона зраджувала , вона каже він гарбузер кароче не понятно і ще вона на ютубі відео зняла про абюзивні стосунки . Доречі це її мама я так поняла, виглядає краще ніж половина наших звєзд 27 літніх
 

Вложения

Регистрация
25 Сен 2020
Сообщения
1.663
Симпатии
20.633
Я б не сказала , що пацієнт , скучна немає чого приносити, тільки оце конфлікт з цим Сашею її колишнім, він каже це вона зраджувала , вона каже він гарбузер кароче не понятно і ще вона на ютубі відео зняла про абюзивні стосунки . Доречі це її мама я так поняла, виглядає краще ніж половина наших звєзд 27 літніх
Як колись кожна вєщала що у неї "депресія", так зараз арбузери і панічні атаки на кожному кроці. Що за мода пішла на психічні розлади?
Post automatically merged:

Може скинемося Вербі на реабілітацію. І бідошної важка робота.
 

Вложения

Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.278
Симпатии
45.139
Злод

хтось певно думав , що в блогерів в хаті купа грошей . А можливо випадково .
Враховуючи, що вони кожен пук з геолокацією викладають в інсту і повідомляють про свої плани, демонструють гаджети і т.д. не так вже і важко підгадати, коли їх не буде вдома.
Злодіїв не виправдовую, але треба ж голову мати. Хтось з блогерів і документи з планом хати світив, і вид з вікна, і точну адресу, і фото купи гаджетів для гівів, що вдома зберігаються. Де мізки?
 
Регистрация
14 Авг 2019
Сообщения
1.840
Симпатии
24.305
Як колись кожна вєщала що у неї "депресія", так зараз арбузери і панічні атаки на кожному кроці. Що за мода пішла на психічні розлади?
Post automatically merged:

Може скинемося Вербі на реабілітацію. І бідошної важка робота.
Ну це взагалі, бідолаха така, то не тощо інші люди на роботі цілий день хто сидить на робочому місці, хто на ногах стоїть, хто операції проводить.
 
Регистрация
3 Окт 2019
Сообщения
349
Симпатии
4.362
Я б не сказала , що пацієнт , скучна немає чого приносити, тільки оце конфлікт з цим Сашею її колишнім, він каже це вона зраджувала , вона каже він гарбузер кароче не понятно і ще вона на ютубі відео зняла про абюзивні стосунки . Доречі це її мама я так поняла, виглядає краще ніж половина наших звєзд 27 літніх
Она мне кажется до жути скучной. Раньше у неё было много хомяков, но популярность её уменьшилась и просмотры на ютубе упали. Имхо, там что она, что её бывший Серёжа не подарки. Оба кидаются обвинениями и выглядят, как незрелые подростки
Post automatically merged:

Враховуючи, що вони кожен пук з геолокацією викладають в інсту і повідомляють про свої плани, демонструють гаджети і т.д. не так вже і важко підгадати, коли їх не буде вдома.
Злодіїв не виправдовую, але треба ж голову мати. Хтось з блогерів і документи з планом хати світив, і вид з вікна, і точну адресу, і фото купи гаджетів для гівів, що вдома зберігаються. Де мізки?
Я хоть и вообще не блогер, но понимаю, что люди бывают разные. Поэтому когда мы с алкашом едем куда-то вместе, я стараюсь выкладывать что-либо в инстаграм очень осторожно
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.845
Блогери мені нагадують отих лошаріків з фб і колись однокласників, які викладали все своє імущєство в соц сєті ( щоб показати, чого ти добився в етой жизни ), потім йшли фото з відпусток на островах, а потім "ой боже, таке сталось, ми приїхали з відпустки, а оказується, нас пограбували!" То саме з блогерами, накупують техніки для гімновеїв, світять кожний девайс в інста ( ну бо ж рекламка животворяща ), а потім "ой, грабують". Какби обратная сторона блогерства, дєтки
 
Регистрация
14 Июл 2020
Сообщения
1.125
Симпатии
17.111
Я взагалі не розумію як людина може вести подкаст в парі, коли ти зовсім не приймаешь те, що в когось може бути інша думка. В одному з останніх подкастів спорила з Дімко з приводу чипування. Той їй аргументовано появнював лише СВОЄ ставлення до цього, а вона крім "не згодна" і "то фігня" нічого сказати не змогла. І так в кожному випуску. Ніби і цікаво слухати, але коли таке стає все частіше, приєднуюсь до думки про розчарування року(
 
Регистрация
4 Окт 2020
Сообщения
690
Симпатии
10.543
світять кожний девайс в інста ( ну бо ж рекламка животворяща ), а потім "ой, грабують". Какби обратная сторона блогерства, дєтки
Коваль в сторі казав, що злодіЇ не взяли новий Айфон в коробці, хоч видно що відкривали ту коробку. Взяли тільки золото і гроші. І каже «хто працює в ломбардах Тернополя чи області, якщо принесуть дитячі прикраси напишіть мені, може зловимо злодія».
(Якщо злодій на нього підписаний, то буде знати що в ломбард не треба йти :a_sh_ot:
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.845
Коваль в сторі казав, що злодіЇ не взяли новий Айфон в коробці, хоч видно що відкривали ту коробку. Взяли тільки золото і гроші. І каже «хто працює в ломбардах Тернополя чи області, якщо принесуть дитячі прикраси напишіть мені, може зловимо злодія».
(Якщо злодій на нього підписаний, то буде знати що в ломбард не треба йти :a_sh_ot:
:facepalm::;;-))): їм і так сова золото за рекламу по бартеру прислала, невелика потєря. А що хтось ще тримає готівку вдома в шкапертці ? Можна тепер сказати всім,що гімновея не буде, гроші вкрали, вибачте :;-))):
 
Регистрация
1 Янв 2019
Сообщения
583
Симпатии
15.778
Підкажіть, хто знає, а то я так пробігла сторіс Шрека (Верби). А вони що всі в одному домі квартири купили? Бачу, що ходять один до одного в піжамах, маю на увазі шрека, притулу і варварюка
 
Регистрация
4 Окт 2020
Сообщения
690
Симпатии
10.543
А що хтось ще тримає готівку вдома в шкапертці ?
В цьому вся суть лухарі блогерів - економити на таких необхідних речах як сигналізація, відеоспостереження в квартирі, банківська ячейка для зберігання цінних речей, і т.д.
 
Регистрация
12 Фев 2019
Сообщения
911
Симпатии
6.737
Я б не сказала , що пацієнт , скучна немає чого приносити, тільки оце конфлікт з цим Сашею її колишнім, він каже це вона зраджувала , вона каже він гарбузер кароче не понятно і ще вона на ютубі відео зняла про абюзивні стосунки . Доречі це її мама я так поняла, виглядає краще ніж половина наших звєзд 27 літніх
Я уже высказывалсо в палате о ее маме, но опять вы ее сюда приносите - так и быть повторюсь.
невероятная женщино:ro_za:
 
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Я взагалі не розумію як людина може вести подкаст в парі, коли ти зовсім не приймаешь те, що в когось може бути інша думка. В одному з останніх подкастів спорила з Дімко з приводу чипування. Той їй аргументовано появнював лише СВОЄ ставлення до цього, а вона крім "не згодна" і "то фігня" нічого сказати не змогла. І так в кожному випуску. Ніби і цікаво слухати, але коли таке стає все частіше, приєднуюсь до думки про розчарування року(
Ну просто Дима вырос в интеллигентной семье и умеет вести дискуссию, а Христя обычная бычка