Остальные украинские блогеры

Регистрация
21 Май 2018
Сообщения
898
Симпатии
22.457
Сто лет не заходила к Милке, это у неё теперь всегда такой кринж в сториз? Хомякам интересно читать чужие переписки в стиле 13-летних подростков?
 

Вложения

Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
Посмотреть вложение 2209087
Абісніте мне хабалке в чем бестактность єтого вопроса?
власне теж здивувалась
це ж навіть не типове «а коли за другим?»:sha_lun:
або крінжове «вам би дівчинку до пари» чи ще гірше «одинак виросте егоїстом, точно ще когось треба»:mixer:
 
Регистрация
7 Июл 2017
Сообщения
240
Симпатии
2.082
Эта и пугало из нй самые бесполезные блогеры евер. Пытаются в эстетику и широкий кругозор, а по итогу покупки для фоток в инсту. Они читают хоть что-то из купленных книг?

Уголок эстета теперь в мёде, ведь просто на обеденном столе уже не снять блины
 

Вложения

Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
56.995
Посмотреть вложение 2209087
Абісніте мне хабалке в чем бестактность єтого вопроса?
Ну мабуть воно не так щоб безтактне, а просто бісяче для неї. Бо жила собі людина до 37 років, імовірно неодноразово чула запитання "коли вже дитинку?", народила, думала нарешті від'їбуться, але от знов питають, чи хочеш нову дитину, хоча ця ще зовсім маленька. До того ж зараз якісь дітоцентричні часи, мати одну дитину немодно і непопулярно, і чесно відповісти на це запитаня "ні, не хочу більше, я і з одним дитям зайобуюсь", то якось некомільфо для блогерки.
Кріс, якщо нечитаєш, у мене для тебе погані новини - з питаннями про дітей від'їбуться не раніше 50 років. А далі почнуть за онуків питати.
 
Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.845
Тріша там толкає курс, 350 хом'яків записалась і вже змінили своє життя, а це тільки початок.:facepalm:
 

Вложения

Регистрация
22 Янв 2019
Сообщения
1.379
Симпатии
21.036
Эта и пугало из нй самые бесполезные блогеры евер. Пытаются в эстетику и широкий кругозор, а по итогу покупки для фоток в инсту. Они читают хоть что-то из купленных книг?

Уголок эстета теперь в мёде, ведь просто на обеденном столе уже не снять блины
Ні, не читають. «Книга має бути гарною» by veronika. А все інше фігня. Навіщо читати те, на чому фотографуєш чашку з матчею, щоб було інстаграмненько? Для Вероніки 30 книг за рік це ДОСЯГНЕННЯ про яке вона кричить на кожному кроці і пилить курс за 60$. Як би вона читала все, що купує, то там би мало бути мінімум 130 книг за рік. Але ж хом’яки такі хом’яки. 2+2 не додадуть.


Ех, Софія-Софія, чому ж так складно відповісти на просте банальне запитання? Чому ж соромитися, що ти на візі чоловіка? Не лухарно? Ну що ж зробиш, менше пизд!ти потрібно і більше працювати. Хоча, про що це я? Наша бізнес леді останні тижні тільки в 11 ранку очі розплющує. Мільйонерка, ббггггг
 

Вложения

Регистрация
24 Окт 2018
Сообщения
2.376
Симпатии
33.027
Регистрация
8 Ноя 2018
Сообщения
222
Симпатии
3.623
Не знаю, що у даному випадку більш гидко - Верба, що рекламує Петранчук, чи Петранчук, яка рекламується у дитини…
 

Вложения

Регистрация
3 Июл 2020
Сообщения
2.014
Симпатии
35.642
Ні, не читають. «Книга має бути гарною» by veronika. А все інше фігня. Навіщо читати те, на чому фотографуєш чашку з матчею, щоб було інстаграмненько? Для Вероніки 30 книг за рік це ДОСЯГНЕННЯ про яке вона кричить на кожному кроці і пилить курс за 60$. Як би вона читала все, що купує, то там би мало бути мінімум 130 книг за рік. Але ж хом’яки такі хом’яки. 2+2 не додадуть.


Ех, Софія-Софія, чому ж так складно відповісти на просте банальне запитання? Чому ж соромитися, що ти на візі чоловіка? Не лухарно? Ну що ж зробиш, менше пизд!ти потрібно і більше працювати. Хоча, про що це я? Наша бізнес леді останні тижні тільки в 11 ранку очі розплющує. Мільйонерка, ббггггг
реально вот эти попытки скрыть правду еще больше подтверждают то из-за чего она "слегла в депресняк". потому что та, кем она хочет казаться, явно не соответствует той, кем она на самом деле является.
 
Последнее редактирование:
Регистрация
14 Авг 2019
Сообщения
1.840
Симпатии
24.305
Не знаю, що у даному випадку більш гидко - Верба, що рекламує Петранчук, чи Петранчук, яка рекламується у дитини…
Так вона ще десь рекламувала її , коли вербі було 16 , я казала , що в тої тьотки в голові які амлєти для аудиторії Верби 12-15 років ?
 
Регистрация
16 Дек 2018
Сообщения
837
Симпатии
10.854
Не знаю, що у даному випадку більш гидко - Верба, що рекламує Петранчук, чи Петранчук, яка рекламується у дитини…
Миле, давайте відверто. 18 років то вже не дитина, а доросла кобиляка, яка вже має бути на третьому курсі універу, по можливості працювати, а деякі вже й заміжні, дітей мають. Ясно, що багатьох ми сприймаємо як дітей. Я досі повірити не можу, що маленькій бджілці жу жу жу вже 26 років))
 
Регистрация
3 Янв 2015
Сообщения
1.122
Симпатии
15.458
Посмотреть вложение 2209087
Абісніте мне хабалке в чем бестактность єтого вопроса?
В період до материнства не було більш тупорилих питань за «коли вже нарешті?»
А тепер вони змінилися на «коли за другим?» і «чи не пора братика?»
Це в принципі дуже некоректні і нетактовні питання, пофіг чи є проблеми з репродуктивною функцією, чи це свідомий вибір
 
Регистрация
15 Окт 2018
Сообщения
833
Симпатии
11.412
Щось ми стали забувати про корифеїв нашої палати, але можна не хвилюватися, у них все стабільно:
Терлецька рекламує Джамілю
У Дагмар далі протікає бачок,
А наша сама чесна Лєночка, яка обіцяла що більше ніяких гівів і розіграшів, вона не така як всі інші блогери, а вся в білому, набирає спонсорів...
Не переключайтесь
 

Вложения

Регистрация
30 Окт 2020
Сообщения
457
Симпатии
6.401
Миле, давайте відверто. 18 років то вже не дитина, а доросла кобиляка, яка вже має бути на третьому курсі універу, по можливості працювати, а деякі вже й заміжні, дітей мають. Ясно, що багатьох ми сприймаємо як дітей. Я досі повірити не можу, що маленькій бджілці жу жу жу вже 26 років))
Тут скоріше ота Саша дупля не дає, яка цільова аудиторія у нашої Верби, ну хто буде купляти ті курси:facepalm:

У 18 років ну от самі потрібні знання чесно, ну хіба якщо ти плануєш заробляти на життя не розумом ну так тоді ніяк без цього не обійтись:an_gel:
Post automatically merged:

Щось ми стали забувати про корифеїв нашої палати, але можна не хвилюватися, у них все стабільно:
Терлецька рекламує Джамілю
У Дагмар далі протікає бачок,
А наша сама чесна Лєночка, яка обіцяла що більше ніяких гівів і розіграшів, вона не така як всі інші блогери, а вся в білому, набирає спонсорів...
Не переключайтесь
Велике спасибі за збірку новин)
От не знаю на своє щастя, хто така Дагмар, щось підказує, що пробка у неї не в горлі, а в голові:zvez_ochki:
 
Регистрация
27 Янв 2019
Сообщения
342
Симпатии
3.668
Де рознесло?? Мені довелося до неї сходити.Вона начебто чайлдфрі.Якщо у вас є інші скріни то несіть,ждемо з нетерпінням
Рукою прикрити живіт «ніби є талія» кожна може.
Ноги далеко не худі.
Рік назад була значно меншою, обличчя навіть менше було
 

Вложения

Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.845
Не знаю, що у даному випадку більш гидко - Верба, що рекламує Петранчук, чи Петранчук, яка рекламується у дитини…
О, давно не було Петрайчук чи як її там і реклами її курсів по смоктанні хуїв. Може би хтось з блогерів-хлопців (наприклад бидло Свят Бойко) створили курс як правильно лизати, доводити жінку до оргазму і тд і тп.? Думаю, це було б набагато доречніше і потрібніше для суспільства.
Post automatically merged:

Щось ми стали забувати про корифеїв нашої палати, але можна не хвилюватися, у них все стабільно:
Терлецька рекламує Джамілю
У Дагмар далі протікає бачок,
А наша сама чесна Лєночка, яка обіцяла що більше ніяких гівів і розіграшів, вона не така як всі інші блогери, а вся в білому, набирає спонсорів...
Не переключайтесь
Тобто Мандзюк в один день в сторіс пише, що інші блогери купують собі активність і лайки за 100грн, а вона звісно не така, а потім набирає спонсорів, бо буде дарувати авто???
Post automatically merged:

Рукою прикрити живіт «ніби є талія» кожна може.
Ноги далеко не худі.
Рік назад була значно меншою, обличчя навіть менше було
Хз, я якоїсь величезної різниці не бачу. Як і жирних ніг, імхо. Рік тому Наташа ходила в зал разом з Олегом, щось там тренувались. Потім то ковід, то тренер десь поїхала відпочивати, вдома вона взагалі наскільки я зрозуміла, не займається і всякий спорт разом з пп помер. Порівняти її і Островську, сестричку єбобо, то небо і земля. Островська вже ширша чим довша, зате постійно як не з понеділка в зал чи вправи дома, то правильне харчування і вітаміни. Ну ну.
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
56.995
О, давно не було Петрайчук чи як її там і реклами її курсів по смоктанні хуїв. Може би хтось з блогерів-хлопців (наприклад бидло Свят Бойко) створили курс як правильно лизати, доводити жінку до оргазму і тд і тп.? Думаю, це було б набагато доречніше і потрібніше для суспільства.
От явно не цим інстахазбендам курси по задоволенню жінок мутити, вони в цьому самі ніц не розуміють. Кінь після Альфонса змушена сатісфаєрами доганятись. У Пустовіта хуй короткий :s_arcasm:. Та й у решти інстахазбендів дівчата/дружини поводять себе як сучки в період тєчки. Ну не буде жінка, яку нормально задовільняють, в інстаграмі давити регулярно секс, викладати фото своєї голої жопи, трусити цицьками на втіху арабським дрочерам, виставляти свої лібідози та лайкати коментарі на кшалт "я б вдув".
 
Последнее редактирование:
Регистрация
4 Окт 2020
Сообщения
690
Симпатии
10.543
Тріша там толкає курс, 350 хом'яків записалась і вже змінили своє життя, а це тільки початок.
Щось Тріша постаріла :girl_obida:
Post automatically merged:

Мамамія, ми б якось прожили без цієї інформації про тебе :facepalm:
IMG_20211013_100508_259.jpg IMG_20211013_100513_988.jpg IMG_20211013_100518_510.jpg IMG_20211013_100523_432.jpg
 
Регистрация
26 Сен 2013
Сообщения
1.746
Симпатии
29.073
Адрес
Trump Tower
Щось Тріша постаріла :girl_obida:
Post automatically merged:

Мамамія, ми б якось прожили без цієї інформації про тебе :facepalm:
Посмотреть вложение 2209829 Посмотреть вложение 2209830 Посмотреть вложение 2209831 Посмотреть вложение 2209832
Мамамия прогрессирует не по дням, а по часам :pxaa_xaxa: Вот это пациента жирного (во всех смыслах) раскопала и выпустила в народ Таня Пренткович :ps_ih: