Остальные украинские блогеры

М

Мисс_Объективность

Гость
ну, я бы не сказала, что Алина выделяется среди других блогеров. Она все практически одно и то же носят. Те же фасоны, те же гаммы. Просто на ком-то лучше сидит.
Ну и фешн блогер должен что-то свое нести, а не тупо переводить чужие статьи. Плюс, она неоднократно садилась в лужу касательно истории моды и каких-то основополагательных моментов. Помню, какой-то масс-маркет она решительно относила к люксу, чем всех повеселила. Зару вроде бы
Я о том же и говорю, что историю моды не знает никто, но при этом строят из себя экспертов.
 
М

Мисс_Объективность

Гость
Так от і я про те саме ! Мати гарну фігуру і не одягати на себе всяку хєрь як кінь і Аліска не робить з тебе фешн блогера, ну камон. Та Мартинчик знає за моду більше за них усіх разом взятих , і книжки постійно купує, показує, читає. А оце хіба надихається картинками в пінтересті і списує постики. Теж мені експерти. Шо кюлот, шо оце. І звідки ж воно повилазило з таким самомнєнієм?
А кто такая Мартинчик? Можно ссылку? Впервые слышу
 
М

Мисс_Объективность

Гость
Мое обывательское мнение. В инсте и в пинтересте - это ок (хотя как по мне - ебанистика). Но увидеть в реале этих гурынь, обосраться можно со смеху. Ходют такие по Киеву, и восторга не вызывают. А Седло тащит только по 2 пунктах: хорошая фигура и умеренный тюнинг без уебских ресниц и губ. Но в общем и целом, ее луки это беда. ИМХО
А в чем беда?)ну объективно же, она ходит в основном в базовых вещах. Да, те 2 лука, что принесли выше - это пиздец, но она очень редко такое надевает. Мне кажется, вам просто не нравится мода. Посмотрите, например, на carodaur. Она реально фешн-блогер, но я сомневаюсь, что вам понравятся ее луки
 
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.317
Симпатии
45.818
Регистрация
9 Авг 2018
Сообщения
2.656
Симпатии
32.712
А в чем беда?)ну объективно же, она ходит в основном в базовых вещах. Да, те 2 лука, что принесли выше - это пиздец, но она очень редко такое надевает. Мне кажется, вам просто не нравится мода. Посмотрите, например, на carodaur. Она реально фешн-блогер, но я сомневаюсь, что вам понравятся ее луки
ИМХО. Алина не умеет быть модной, нет у нее чувства стиля. Одеваться во все трендовое и выглядить нелево - вот это про нее. Мне понравилась девушка, что вы скинули. И Алина там рядом не стояла.
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.716
Симпатии
85.235
Ну я не те, щоб Мартинчика вважала якимось гуру чогось, але серйозно, це, мабуть, єдина людина серед усіх цих блогерів, яка справді розумна, ерудована і вихована. І воно видно в поведінці і в стилі ведення блогу. Я в свій час дуже хотіла потрапити на його якусь лекцію, просто для себе послухати. Є в ньому щось таке справжнє і надихаюче, а не оці всі наші і російські Саши Митрошини з лозунгами «чтобьі дойти к цели надо ити».
Щодо Алінки, вона особисто для мене звичайна сіра миш, так, гарно, місцями треш, але нічого надзвичайного. Ну і в плані моди вона абсолютно не розвивається і нічого нового не приносить. Якщо вже в тебе нібито фешн блог, то чому тільки у Мартинчика є щорічний огляд з коментарями суконь з червоної доріжки Оскара, канського фестивалю і META? Чому жодної згадки про нові цікаві тренди і колекції барбері, фенді і так далі? Чому Шерон Стоун у португальському вог зачепила півсвіту, наша Алічка тільки про своє тоте вєщає ? Начепити на себе якийсь пояс з кишенями як слюсар і вєщати шо воно модне це далеко не про моду.
 
Регистрация
9 Фев 2018
Сообщения
29
Симпатии
207
Регистрация
24 Дек 2018
Сообщения
570
Симпатии
7.063
Милі, Ваше замовлення виконано. Через сраку, як завжди, але ж виконано.
Аліна написала пост, де зачепила не лише Met Gala, а й Каннський кінофестиваль.
Щоб ви собі розуміли, що вона не лише фешн цікавиться, а ще й серйозним кіно.
 

Вложения

Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
2.274
Симпатии
24.194
Регистрация
24 Дек 2018
Сообщения
570
Симпатии
7.063
Зверніть увагу на кількість лайків за 38хв. :facepalm1:
Майже 9к лайків (найсправжнісіньких, чесних і щирих) і всього 12 коментів
Удівітєльно!)
 

Вложения

Регистрация
23 Окт 2018
Сообщения
161
Симпатии
2.258
Возраст
27
Регистрация
3 Янв 2015
Сообщения
1.122
Симпатии
15.458
А пам"ятаєте, як Коняка висралася постом про карму і про бумеранги?
Як рекламила і восхваляла ДжоінАп, а всі дивувалися?
Тепер Лідка з Ковалем застрягли в Єгипті завдяки ДжоінАпу. Карма, яка вдарила по близьких чи співпадіння?:mi_ga_et:
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
57.008
литвин фешн-блогер? серйозно?!
А шо не так, шановне? Ви ще крім Наталі когось знаєте, хто на гірськолижному курорті ходить в кюлотах і в сніг по коліно провалюється в лєапьордових чоботах на підборах? Це ж чистий фешн, як він є! А не якісь там лохушки, які сумку під черевик підбирають.
 
Регистрация
24 Дек 2018
Сообщения
570
Симпатии
7.063
А шо не так, шановне? Ви ще крім Наталі когось знаєте, хто на гірськолижному курорті ходить в кюлотах і в сніг по коліно провалюється в лєапьордових чоботах на підборах? Це ж чистий фешн, як він є! А не якісь там лохушки, які сумку під черевик підбирають.
Ржу))))
Фешн, який ми заслужили)
 
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.317
Симпатии
45.818
А пам"ятаєте, як Коняка висралася постом про карму і про бумеранги?
Як рекламила і восхваляла ДжоінАп, а всі дивувалися?
Тепер Лідка з Ковалем застрягли в Єгипті завдяки ДжоінАпу. Карма, яка вдарила по близьких чи співпадіння?:mi_ga_et:
Screenshot_20190513-155551_1.jpg
 
Регистрация
4 Янв 2016
Сообщения
490
Симпатии
4.844
Нехай адмін перенесе повідомлення про це уйобище тупе ( шаманку ) в окрему палату. Назбирала більше ніж коняка і сіська. В мене аж підгорає як тут про неї читаю, в інста навіть не заходжу.
+100500!!!!!!!!
 
Регистрация
4 Янв 2016
Сообщения
490
Симпатии
4.844
Шаманка хотела выеб..я глубоким лексиконом, однако, явно что с чём-то глубоким у неё лучше получается, если с такой речью и словарным запасом ее взяли. Хотя это же мовитон. Причём на ошибку указали, а она даже не потрудилась исправить. ЖЫрналист
 

Вложения

Регистрация
21 Янв 2015
Сообщения
1.398
Симпатии
26.155
Она не просто не исправила, она ещё и нахамила в ответ.
Скринить не хочу, но процитирую:
"вы ж моя несчастнаяНаверняка моя коллега, только реализоваться не вышло.
Не можете смириться с тем, что человек который может делать ошибки - стал успешнее вас
Я понимаю, что для заучек это трагедия и несправедливость жизни
Но, такая вот жестокая нынче жизнь"

Шаманка хотела выеб..я глубоким лексиконом, однако, явно что с чём-то глубоким у неё лучше получается, если с такой речью и словарным запасом ее взяли. Хотя это же мовитон. Причём на ошибку указали, а она даже не потрудилась исправить. ЖЫрналист
 
Регистрация
4 Янв 2016
Сообщения
490
Симпатии
4.844
Она не просто не исправила, она ещё и нахамила в ответ.
Скринить не хочу, но процитирую:
"вы ж моя несчастнаяНаверняка моя коллега, только реализоваться не вышло.
Не можете смириться с тем, что человек который может делать ошибки - стал успешнее вас
Я понимаю, что для заучек это трагедия и несправедливость жизни
Но, такая вот жестокая нынче жизнь"
Та правильно, зачем учиться, если можно писать егурт и в 31 спрашивать про овуляцию