Остальные украинские блогеры

Регистрация
24 Окт 2018
Сообщения
2.406
Симпатии
33.154
надіюсь йому вистачить розуму не зіпсувати Балюку весілля, ібо це був би реально треш.
Це точно. Взагалі, освідчуватись на чужому весіллі - це тупо, егоїстично і нахабно. Ніколи не розуміла тих, хто так робить. Це чуже свято, тебе запросили як гостя і нема чого забирати увагу присутніх на себе.
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
56.999
Я тут подумала... а прикиньте Куровський на весіллі Балюка пропозицію пані Кюлотішній зробить?
Нєє, нехай він неї ще рочки 4 промаринує:drazn: Просто цікаво, до якого ступеню жалюгідності вона дійде у своєму випрошуванні освідчення. Як влучно написав раніше хтось з комашок, коли їй нарешті освідчаться, замість "згодна", вона з полегшенням скаже "нарешті, блядь".
 
Регистрация
12 Ноя 2017
Сообщения
1.848
Симпатии
33.777
курва, я не можу з цих наших псевдосудів і псевдосправедливості. 10 років за вбиство скількох 4-5 людей ? :scare2:Таким сукам треба забирати пожиттєво права і закривати в каталашку на 50 років, щоб другим неповадно було. Як ото колись злодіям руки відрубували, я справді не проти повернтуи назад це покарання, в Україні як ніде пригодилось би.
Згодна з вами.
Але я думаю що демонстративне і жорстоке покарання однієї такої папкііноі пи**дінки наврядчи чомусь навчить інших подібних(кожен/кожна з них впевнений в своїй крутості і жоден не думає що є хоч щось для них заборонене
 
Регистрация
11 Июл 2017
Сообщения
7.703
Симпатии
166.539
курва, я не можу з цих наших псевдосудів і псевдосправедливості. 10 років за вбиство скількох 4-5 людей ? :scare2:Таким сукам треба забирати пожиттєво права і закривати в каталашку на 50 років, щоб другим неповадно було. Як ото колись злодіям руки відрубували, я справді не проти повернтуи назад це покарання, в Україні як ніде пригодилось би.
Ей дали 10 лет, тк она молодая, шо ж всю жизнь ее теперь портить?(сарказм) За 6 человек - 10 лет. И второму водитель тоже - 10 лет. А он никого не убил. И из пострадавших уже никто претензий не имел к концу слушаний. Отчим этой гонщицы заплатил компенсации. И все.
Суд лишь отобразил настроения вокруг: девочку надо пожалеть, мертвых не вернуть, ну что ж....местные харьковские блогеры призывали не осуждать эту "бедную" девочку. Это не она, нкаклотавшись колес неслась на красный свет, а рок судьбы, обстоятельства. Вот и вся справедливость.
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.708
Симпатии
85.173
Ей дали 10 лет, тк она молодая, шо ж всю жизнь ее теперь портить?(сарказм) За 6 человек - 10 лет. И второму водитель тоже - 10 лет. А он никого не убил. И из пострадавших уже никто претензий не имел к концу слушаний. Отчим этой гонщицы заплатил компенсации. И все.
Суд лишь отобразил настроения вокруг: девочку надо пожалеть, мертвых не вернуть, ну что ж....местные харьковские блогеры призывали не осуждать эту "бедную" девочку. Это не она, нкаклотавшись колес неслась на красный свет, а рок судьбы, обстоятельства. Вот и вся справедливость.
С@@@@, охуєть просто. Реально без слів. Чим вона бл@@ думала, коли гнала по місту на такій швидкості ? Вбила людей, а тепер давайте її пожалієм і не будем псувати життя, бо ше молода, зашибісь логіка. :de_vil: Ще й блогери дно дніще, замість того, шоб насторожити таких же дегенератів , то «давайте не будем осуждать»:w_a_l_l::wo)(ll:
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
2.274
Симпатии
24.194
Нєє, нехай він неї ще рочки 4 промаринує:drazn: Просто цікаво, до якого ступеню жалюгідності вона дійде у своєму випрошуванні освідчення. Як влучно написав раніше хтось з комашок, коли їй нарешті освідчаться, замість "згодна", вона з полегшенням скаже "нарешті, блядь".
Не буде він її так довго маринувати. Він скоро освідчиться, він ж під каблуком. І чогось я впевнена, що він дотримає обіцянку і після 100к буде ше +1 інстанаречена.
 
Регистрация
11 Июл 2017
Сообщения
7.703
Симпатии
166.539
Немного свежести от молодой красотки
IMG_20190813_104654.jpg
IMG_20190813_104712.jpg
IMG_20190813_104512.jpg

Алиска, решай шото со здоровьем - прекращай бухать! Ты ж молодая баба еще, что за херня с твоим видом?

Ну, и немного фэшона от фешон-блохера
IMG_20190813_104601.jpg

Это платье неплохое, но зачем же такие ненормальные принты выбирать, еще и желтый цвет... Это чтобы пол желтые зубы подходило?
IMG_20190813_104531.jpg
удИвиьельная трансформация живота, то его нет, то он есть
PhotoGrid_1565682538233.jpg
 

Вложения

Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.708
Симпатии
85.173
що вона п****ть, вибачте?! Це якась несусвітня єресь, бачить батьків Саші другий раз в житті і вже мама/тато ?! Наталі, альо, кришу лови, бо шансів мало. Як мінімум могла б звертатись "пані Світлано" ( чи як звати маму Саші? ), або б говорила "мама Саші", як вже так дуже хоче вживати слово "мама" по відношенню до неї, це ж по суті тобі чужа людина. Не обов'язково по-батькові говорити, але камон, трохи етикету. Наталі веде себе так, ніби вони з Куровським 10 літ прожили в любові і злагоді, трохи це дивно. Я їм, звичайно, бажаю щастя, але нафіга так принижуватись ?! Вже он Люба Святу пропозицію зробила :facepalm:
 
Регистрация
13 Апр 2018
Сообщения
1.004
Симпатии
17.122
що вона п****ть, вибачте?! Це якась несусвітня єресь, бачить батьків Саші другий раз в житті і вже мама/тато ?! Наталі, альо, кришу лови, бо шансів мало. Як мінімум могла б звертатись "пані Світлано" ( чи як звати маму Саші? ), або б говорила "мама Саші", як вже так дуже хоче вживати слово "мама" по відношенню до неї, це ж по суті тобі чужа людина. Не обов'язково по-батькові говорити, але камон, трохи етикету. Наталі веде себе так, ніби вони з Куровським 10 літ прожили в любові і злагоді, трохи це дивно. Я їм, звичайно, бажаю щастя, але нафіга так принижуватись ?! Вже он Люба Святу пропозицію зробила :facepalm:
да, но как видим, Свят как не хотел взамуж за Любу, так и не пошел. Они же там договорились что если Свят машину не купит, то будет свадьба этим летом. Так он поднапрягся и купил машину за неделю:-) Люба говорила, что переносят свадьбу на следующее лето теперь. А потом еще и еще и еще
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
2.274
Симпатии
24.194
що вона п****ть, вибачте?! Це якась несусвітня єресь, бачить батьків Саші другий раз в житті і вже мама/тато ?! Наталі, альо, кришу лови, бо шансів мало. Як мінімум могла б звертатись "пані Світлано" ( чи як звати маму Саші? ), або б говорила "мама Саші", як вже так дуже хоче вживати слово "мама" по відношенню до неї, це ж по суті тобі чужа людина. Не обов'язково по-батькові говорити, але камон, трохи етикету. Наталі веде себе так, ніби вони з Куровським 10 літ прожили в любові і злагоді, трохи це дивно. Я їм, звичайно, бажаю щастя, але нафіга так принижуватись ?! Вже он Люба Святу пропозицію зробила :facepalm:
Вона б взагалі могла не відповідати на ці питання, але ж ні. Треба Куровського смикнути за яйце, щоб нагадати про весілля.
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
2.274
Симпатии
24.194
да, но как видим, Свят как не хотел взамуж за Любу, так и не пошел. Они же там договорились что если Свят машину не купит, то будет свадьба этим летом. Так он поднапрягся и купил машину за неделю:-) Люба говорила, что переносят свадьбу на следующее лето теперь. А потом еще и еще и еще
Серйозно? Це ж пздц. Ну але вона сама на себе яйка вчепила, от і має результат. Хіба з таким мужиком хочеться прожити все життя?
 
Регистрация
13 Апр 2018
Сообщения
1.004
Симпатии
17.122
Серйозно? Це ж пздц. Ну але вона сама на себе яйка вчепила, от і має результат. Хіба з таким мужиком хочеться прожити все життя?
я не помню всех деталей, может, комашечки меня тут поправят. Но в общих словах так и было, причем как и Кюлот, Люба переводит все в шутку и "вы не понимаете, это у нас юмор такой".

Считайте мои взгляды устаревшими и неподходящими для современного мира, но в подавляющем большинстве, именно девушки хотят замуж (абстрактно и в перспективе, а не как Наталя), а мужчины боятся, сомневаются, и все взвешивают. Гнать их под венец кольцом и предложением после года встречаний - это как крест поставить, на ультиматумах и шутках хорошие отношения не построить:za_da_va_la: Конечно, бывают и исключения, но я например их не встречало в жизни
 
Регистрация
9 Окт 2018
Сообщения
189
Симпатии
2.023
Вона б взагалі могла не відповідати на ці питання, але ж ні. Треба Куровського смикнути за яйце, щоб нагадати про весілля.
я вот не пойму, неужели надо вот так вот просирать отношения (а этим натали активно занимается, надеюсь у куровского глаза из под каблука когда то вылезут), лишь бы замутить свадьбу, чтоб фоточки для инстаграма были.
ей вообще приятно будет осознавать, что это не личное желание человека, а результат ее уговоров/намеков/выпрашиваний?
стоит ли оно вообще того?
живешь с мужиком, любит тебя, хотя ты выглядишь как ебучий гном в шароварах
че не устраивает то блять, че она замуж то выпрашивает так
 
Последнее редактирование:
Регистрация
24 Дек 2018
Сообщения
570
Симпатии
7.063
Гроші є, можливості є, смаку і розуму нема.
 

Вложения

Регистрация
9 Окт 2018
Сообщения
189
Симпатии
2.023
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
2.274
Симпатии
24.194
я вот не пойму, неужели надо вот так вот просирать отношения (а этим натали активно занимается, надеюсь у куровского глаза из под каблука когда то вылезут), лишь бы замутить свадьбу, чтоб фоточки для инстаграма были.
ей вообще приятно будет осознавать, что это не личное желание человека, а результат ее уговоров/намеков/выпрашиваний?
стоит ли оно вообще того?
живешь с мужиком, любит тебя, хотя ты выглядишь как ебучий гном в шароварах
че не устраивает то блять, че она замуж то выпрашивает так
Хайп, швидше за все хоче зловити. Зараз всі будуть обговорювати її , як їй хлопець на 100к освідчився, історія кохання, підготовка до весілля. Рекламодавці, шара, харява, знижки на плаття за рекламу і тому подібне.
 
Регистрация
10 Дек 2018
Сообщения
95
Симпатии
1.243
Хайп, швидше за все хоче зловити. Зараз всі будуть обговорювати її , як їй хлопець на 100к освідчився, історія кохання, підготовка до весілля. Рекламодавці, шара, харява, знижки на плаття за рекламу і тому подібне.
во-во, поддерживаю. сперва полгода обсуждать предложение будут, потом еще полгода подготовку к свадьбе, потом месяц - свадьбу, еще месяц - медовый месяц, потом туда-сюда "Щасливе життя молодой семьи", а там уже и беременность, роды, ребенок и новые горизонты для увеличения количества подписчиков в блоге)
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
2.274
Симпатии
24.194
во-во, поддерживаю. сперва полгода обсуждать предложение будут, потом еще полгода подготовку к свадьбе, потом месяц - свадьбу, еще месяц - медовый месяц, потом туда-сюда "Щасливе життя молодой семьи", а там уже и беременность, роды, ребенок и новые горизонты для увеличения количества подписчиков в блоге)
Он, Алінка-сідло цілий рік хайп ловила на своєму весіллі, майстер-класи давала. Наталі теж так хоче.
 
Регистрация
9 Авг 2018
Сообщения
2.656
Симпатии
32.712
Хайп, швидше за все хоче зловити. Зараз всі будуть обговорювати її , як їй хлопець на 100к освідчився, історія кохання, підготовка до весілля. Рекламодавці, шара, харява, знижки на плаття за рекламу і тому подібне.[/QUOT
Сукааа чет меня щас так подпекает... Сделать предложение... на 100к В ИНСТИКЕ!!!! А почему не на 50 уровне в майнкрафте???? Пиздец!! Че они детям расскажут то? Что у них родители - инста-далбайобики?
 
Регистрация
9 Авг 2018
Сообщения
2.656
Симпатии
32.712