Tanya Prentkovych | Таня Пренткович

Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.278
Симпатии
45.142
Регистрация
8 Авг 2018
Сообщения
503
Симпатии
5.278
Теперь я понимаю , что все эти тренинги и мастер классы - лохотрон. Посмотреть вложение 851611
Сеть ресторанов.. :facepalm: тепер забігайлівки з перевареною лапшою вважаються ресторанами високої кухні
Чому вона може навчити? Як кидати людей в гівах? Як обіцяти щось а потім сказати я нікому нічого не винна? Як брехати хомякам і «пускати пил» в очі? Як заробляти на хомяках по 1000$ в день (чи більше) і розказувати як вона втомилась? Як рекламувати пожмакані речі? Як плюватися слюнями в сторіс? І як виставити свою ізольду на весь інстаграм?
Ох.. біжу купувати квитки, поки не розкупили :-)
 
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Регистрация
9 Янв 2019
Сообщения
1.647
Симпатии
31.357
Регистрация
7 Апр 2019
Сообщения
1.861
Симпатии
20.417
Адрес
Монте карловка
говорят, если коняка хотя бы день не зайдёт в инстаграм , она превратится в тыкву

ну бля я может не понимаю чего-то? быть на другом конце света, в дорогущем месте и просирать время на бесконечные никому ненужные сториз в инстаграм )))
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.851
говорят, если коняка хотя бы день не зайдёт в инстаграм , она превратится в тыкву

ну бля я может не понимаю чего-то? быть на другом конце света, в дорогущем месте и просирать время на бесконечные никому ненужные сториз в инстаграм )))
вона ще й не забуває рекламку пиляти , поки на Мальдівах чілять. Робота не чекає, бабосики треба відбити, по ходу Мальдіви не за рекламку. То вам не Мартинчик, якого туди спікером запросили, хоч і Join up - кидалово.
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.851
Не язви, Танюха, щиро сподіваюсь, що у Алінки і Петрусика не виросте такий невихований пиздюк як в тебе з рижим дзідзьо
 

Вложения

Регистрация
22 Окт 2018
Сообщения
681
Симпатии
7.254
.....ля яка вона кончена
У нас зараз в Україні якісь дикі і дивні часи, в «почьоті» якийсь хлам
Надіюсь, що доживу до того що все зміниться і в ідеалах у молоді і дітей будуть люди, які дійсно цього заслуговують і приносять користь.
 
Регистрация
22 Окт 2018
Сообщения
681
Симпатии
7.254
Геніальна реклама і геніальна торгова пропозиція::yaz-yk:
Вчіться заробляти в інстаграм)
 

Вложения

Регистрация
6 Фев 2019
Сообщения
434
Симпатии
5.108
Геніальна реклама і геніальна торгова пропозиція::yaz-yk:
Вчіться заробляти в інстаграм)
Бля, я просто зараз проб'ю собі лоба рукою. Ото велике досягнення - кинути університет заради мрії... якої? Заробляти в інстаграм? Пам'ятаю, як в коледжі навчалась і мріяла працювати в банку, будувати в цьому напрямку кар'єру, а тут люди мріють стати ледацюгами і дурити людей на гроші. В якому світі я живу?
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
56.995
Бля, я просто зараз проб'ю собі лоба рукою. Ото велике досягнення - кинути університет заради мрії... якої? Заробляти в інстаграм? Пам'ятаю, як в коледжі навчалась і мріяла працювати в банку, будувати в цьому напрямку кар'єру, а тут люди мріють стати ледацюгами і дурити людей на гроші. В якому світі я живу?
Припустимо заробляння в інстаграмі дійсно її мрія. Але унівєр нахєра кидати? Нащо такі радикальні рішення? Я мабуть дуже стара і консервативна, бо не розумію, чому б не перейти на заочку, якщо вже так кортить бігти заробляти, для чого одразу кидати все? Та й інста-заробітки це ж не нормальна робота, де треба бути присутнім з 8 до 17, можна ж і на пари ходити, і в інсті сидіти. Люди по закордонах на заробітках сидять, і те на заочці вчаться, невідомо, де і коли той диплом може знадобитись. Он на початку 90-х багато вчителів і лікарів кидали роботи і торгували на базарі та в Польщу кип'ятильники на перепродаж возили. Але шальні заробітки швидко пройшли і багато кому довелося повернутися на роботу за фахом.
 
Регистрация
7 Апр 2019
Сообщения
1.861
Симпатии
20.417
Адрес
Монте карловка
Вона ніколи не схудне :-) там всі 70:nyam_nyam:
Їй самій не набридло писати про ці схуднення,-2кг, +5 ...:zvez_ochki:
Посмотреть вложение 856799 Посмотреть вложение 856800
господи боже, 25к лайков.. и я не про это фото , а кто все эти люди кто на нее подписан вообще..