Остальные украинские блогеры

Регистрация
9 Авг 2018
Сообщения
2.656
Симпатии
32.712
Яке стрьомне фото.
Вона тут неначе жертва теракту або згвалтування. Посмотреть вложение 1488659
Канешна, с таким то луком:sha_lun:
Post automatically merged:

Только сейчас осознала, что прошло два десятилетия, а модные чикси одеваются все также, только палитра стала до безумия какашечной
Screen Shot 2020-10-29 at 8.34.40 PM.png
 
Регистрация
12 Ноя 2018
Сообщения
1.282
Симпатии
11.702
Регистрация
1 Авг 2019
Сообщения
24
Симпатии
358
Знаєте, комашки, може я не шарю, але я в житті не одягла би ту в'язану жилетку.Хай воно 1000 раз модне від кутюр.А Наталі з її 1.50 см взагалі таке протипоказано.
 
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Жалко гречку с молью Курок выселил
Я думаю что мы про моль еще услышим. Это такя дрянь которая одной пачкой гречки не ограничится.
Post automatically merged:

Яке стрьомне фото.
Вона тут неначе жертва теракту або згвалтування. Посмотреть вложение 1488659
Раньше такие дедовские жилеты были лучшими контрацептивами в мире. Угу. Надел делов жилет и точно знаешь- секса не будет.
Post automatically merged:

Знаєте, комашки, може я не шарю, але я в житті не одягла би ту в'язану жилетку.Хай воно 1000 раз модне від кутюр.А Наталі з її 1.50 см взагалі таке протипоказано.
А до того ж ті важкі чоботи? По виду вона в них коров пасла роками. А до того старша сестра їх носила.
 
Регистрация
3 Дек 2019
Сообщения
15.640
Симпатии
227.142
Адрес
Рожевопонія
Я думаю что мы про моль еще услышим. Это такя дрянь которая одной пачкой гречки не ограничится.
Они ж все выкинули, но нет гарантии, что не принесут с очередной пачкой из магазина. Разве что Натаха верит, что в лухари гречке мольне заводится :ps_ih:
 
Регистрация
18 Апр 2020
Сообщения
705
Симпатии
12.327
Регистрация
14 Апр 2020
Сообщения
1.623
Симпатии
21.037
Регистрация
10 Дек 2018
Сообщения
167
Симпатии
1.259
Возраст
31
Регистрация
4 Окт 2020
Сообщения
690
Симпатии
10.543
Точно, такий лук ніби вона тікала посеред ночі з палаючого будинку - натягнула жилет на нічну сорочку, і вибігла...
Post automatically merged:

А чого тільки три яйця? Вони в супермаркеті поштучно хіба продаються, а не лотками? І вони так рідко використовують яйця, що купляють пару штук на конкретну страву? Оце економність :zvez_ochki:
Post automatically merged:

идея на столько уникальна, что в 14м году я такие черепа на пинтересте регулярно ловила
І Міла ж мусила їх робити в якихось формах чи шаблонах, вона ж не вирізьблювала кожен череп як скульптор, значить ті форми десь продавались в вільному доступі.
 
Регистрация
16 Мар 2020
Сообщения
15
Симпатии
85
О так, я пам'ятаю часи, коли Ілонікс ромальовувала черепушки і вони їздили в Одесу на гешефт. Ілонікс якраз розлучилася з Тексо, точніше він пішов від неї до Альони.
Сама такий черепок хотіла, але він щось 500 чи 600 грн коштував, якщо не помиляюсь і я подумала, що ну його нах.
Post automatically merged:


Я щось запуталась , вона ж сама від нього пішла, з чого зараз ці пиздостраданія ??
Как она написала в коментах : я ушла ,но ошиблась ,предложила вернуться (3 раза!!!!)но меня никто не принял обратно
 
Регистрация
3 Дек 2019
Сообщения
15.640
Симпатии
227.142
Адрес
Рожевопонія
І Міла ж мусила їх робити в якихось формах чи шаблонах, вона ж не вирізьблювала кожен череп як скульптор, значить ті форми десь продавались в вільному доступі.
Разве что ей сделали форму, в чем лично я сомневаюсь, но идея сама по себе боянистый боян
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.716
Симпатии
85.235
Как она написала в коментах : я ушла ,но ошиблась ,предложила вернуться (3 раза!!!!)но меня никто не принял обратно
Я думаю, що Мілка просто замахалась допомагати Ілонікс, в Джи Барі вона також мала працювати як перукар і що ? І ні хіра, побула від сили тиждень і поскакала - подорожі, йога, ще х** зна що. Нафіга комусь такий працівник, який приходить лиш тоді як має натхнення?
 
Регистрация
21 Дек 2019
Сообщения
187
Симпатии
1.858
душа эстета плачет, когда я вижу эти обтянутые телеса и копытца lyudashollywooda
 

Вложения

Регистрация
21 Май 2018
Сообщения
898
Симпатии
22.461
Я думаю, що Мілка просто замахалась допомагати Ілонікс, в Джи Барі вона також мала працювати як перукар і що ? І ні хіра, побула від сили тиждень і поскакала - подорожі, йога, ще х** зна що. Нафіга комусь такий працівник, який приходить лиш тоді як має натхнення?
Милое, это вроде про сердечные метания Манекен и её хахаля было ::-): А Илонкис уже всё, не дружит не работает с Милкой?
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.716
Симпатии
85.235
Милое, это вроде про сердечные метания Манекен и её хахаля было ::-): А Илонкис уже всё, не дружит не работает с Милкой?
А блін ! То про манекена і Тимура, а подумала за Мілку і Ілонікс:facepalm:
Про Манекен - нєфіг вимахуватись, вона зі своїм минулим ескортним взагалі хай тішиться, що Тимур за нею стільки часу бігав, теж мені звєзда.
Ілонікс - хз як там з Мілкою, вона тепер дуже вдарилась в йогу, гори + має вже того хлопця, бачила її лише якось в Джи, а так то світські тусовки в Львові вона не відвідує і ні з ким в принципі не бачиться. Аааа, щось там з Трі ніби дружить, бо та також вдарилась в йогу.
 
Регистрация
14 Авг 2019
Сообщения
1.840
Симпатии
24.305
А блін ! То про манекена і Тимура, а подумала за Мілку і Ілонікс:facepalm:
Про Манекен - нєфіг вимахуватись, вона зі своїм минулим ескортним взагалі хай тішиться, що Тимур за нею стільки часу бігав, теж мені звєзда.
Ілонікс - хз як там з Мілкою, вона тепер дуже вдарилась в йогу, гори + має вже того хлопця, бачила її лише якось в Джи, а так то світські тусовки в Львові вона не відвідує і ні з ким в принципі не бачиться. Аааа, щось там з Трі ніби дружить, бо та також вдарилась в йогу.
От за що подобається Ілонкіс, сидить там в тих горах, займається йогою , живе собі в задоволення а не оці блогери недороблені з їхніми висерами, хейтерами , курсами і так далі.
 
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
542
Симпатии
5.959
Регистрация
25 Сен 2019
Сообщения
459
Симпатии
6.172
Просто залишу це тут... вона інколи адекватна, але фанатик поскакує дуже часто!
http://instagr.am/p/CG9z4onMq7J/
Вона адекватна, поки це не стосується релігії, бо там фанатизм якийсь. Вони ніби не сектанти, а просто католики, але погляди в неї дуже радикальні, на еко запліднення, сурогатне материнство, аборти, секс-меншинства - все від диявола. Ну і судячи з кількості дітей контрацепція теж звідти. Пощастило дітям, що сім‘я заможна, а то би просили на багатодітну сім‘ю хто чим може.
Мені це чесно кажучи на голову не налазить, що в 21 столітті такі є, але так як я впринципі достатньо толерантна, то до таких теж стараюсь бути толерантна, але ох як тяженько:zvez_ochki::zvez_ochki:
 
Регистрация
11 Окт 2019
Сообщения
723
Симпатии
8.546
Адрес
Radioactive wastelands