Остальные украинские блогеры

Регистрация
2 Сен 2018
Сообщения
341
Симпатии
5.175
пришло побомбить про Гамольку, а смотрю на последних страницах милые насики уже принесли про сбор денег на операцию собаке. какое же этт дно! меня много чем гамолька бесит, но за собаку очень обидно прям стало. до чего же она лицемерная хуйня! покупает НЕНУЖНЫЕ шмотки за сотни и иногда тысячи долларов, ходит на косметические процедуры несколько раз в месяц, ногтики, стрижки, массажи и тд, рекламит всякое говно и потом разыгрывает его за комменты под постом, а потом ноет как дорого слетать в украину (серьезно блядь? билеты можно купить на двоих за 1500-2000, это для нее один поход в ласт ченс), как дорого сделать операцию собаке, как они до сих пор платят кредит за машину, бедные вы мои. конечно, если платить по 200$ в месяц на протяжении 5 лет, так не скоро они выплатят, но значит не так и надо.
фу просто достало это лицемерие и притворство. противно, что ее хомяки с украинских сел скидывают доллары для того несчастного пса, а гамолька как ездила каждый день в старбакс, хотя работает из дома, так и будет ездить. и жаловаться какая она несчастная.
вот было бы прикольно быть настоящим хейтером и задаться целью задокументировать все ее покупки барахла за месяц и прикинуть хватило б на операцию, если не транжирить? теперь только сомневаюсь, что она будет выкладывать покупки, стыдно таки перед хомяками
B36149A4-5792-4EA4-8AD6-B5AE75DA86A3.jpeg
 
Регистрация
29 Май 2018
Сообщения
3.772
Симпатии
38.030
пришло побомбить про Гамольку, а смотрю на последних страницах милые насики уже принесли про сбор денег на операцию собаке. какое же этт дно! меня много чем гамолька бесит, но за собаку очень обидно прям стало. до чего же она лицемерная хуйня! покупает НЕНУЖНЫЕ шмотки за сотни и иногда тысячи долларов, ходит на косметические процедуры несколько раз в месяц, ногтики, стрижки, массажи и тд, рекламит всякое говно и потом разыгрывает его за комменты под постом, а потом ноет как дорого слетать в украину (серьезно блядь? билеты можно купить на двоих за 1500-2000, это для нее один поход в ласт ченс), как дорого сделать операцию собаке, как они до сих пор платят кредит за машину, бедные вы мои. конечно, если платить по 200$ в месяц на протяжении 5 лет, так не скоро они выплатят, но значит не так и надо.
фу просто достало это лицемерие и притворство. противно, что ее хомяки с украинских сел скидывают доллары для того несчастного пса, а гамолька как ездила каждый день в старбакс, хотя работает из дома, так и будет ездить. и жаловаться какая она несчастная.
вот было бы прикольно быть настоящим хейтером и задаться целью задокументировать все ее покупки барахла за месяц и прикинуть хватило б на операцию, если не транжирить? теперь только сомневаюсь, что она будет выкладывать покупки, стыдно таки перед хомяками
Посмотреть вложение 1882013
Вона хоть іноді знімає себе без цих космічних фільтрів?? Чи повне неприйняття себе?? Років 3 тому вона неначе нормальна була людина.
 
Регистрация
2 Сен 2018
Сообщения
341
Симпатии
5.175
Вона хоть іноді знімає себе без цих космічних фільтрів?? Чи повне неприйняття себе?? Років 3 тому вона неначе нормальна була людина.
в предыдущих сториз там было что-то типа «извините за фильтры, я вчера всю ночь плакала из-за того, что пришлось открывать сбор, не могу показаться без фильтров»
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
57.008
в предыдущих сториз там было что-то типа «извините за фильтры, я вчера всю ночь плакала из-за того, что пришлось открывать сбор, не могу показаться без фильтров»
Боже, яке лицемір'я! Ще бракує почати як спамери заменитостям під постами коменти написувати "памагите спасти ребенка подайте денег". Ну невже доросла людина не розуміє, що домашня тварина - це витрати, іноді великі і незаплановані? КТ для собаки може коштувати дорожче ніж для людини, гадаю в США ціни на послуги ветеринарів ще менш демократичні, ніж в Україні. Якщо не готовий нести ці витрати і бажаєш витрачти гроші на сумочки луїбідон - не заводь тварин.
 
Регистрация
8 Авг 2020
Сообщения
89
Симпатии
1.487
Я впевнена, що Гамолька пасеться тут на форумі, тому знай - ТИ ДНО!
Раніше вона була цікава серед всіх інших однотипних блогерів. Тим більше я теж живу в Америці, тому слідкувала за нею. Зараз просто тотальне розчарування. Як там Маямі і кафе Діор?? І шматки із взуттям, на яких вже місця не вистачає? І одразу ж - сльозки і збір коштів від бідосі. Я впевнена, що вони б самі все оплатили, просто ж видно, яка Оля скупа. І ще, поїздка в Укр розглядається лише щоб її пса полікувати, а як до мами приїхати - то нема ж грошей. Краще піти ще брендів ще накупити.

Люди, які скидаються на її пса, ви сліпі чи дурні?

П.С. Тваринок люблю і дуже шкодую. В цій ситуації сама Оля скупа тварина.
 
Регистрация
12 Ноя 2017
Сообщения
1.853
Симпатии
33.917
человек «никогда не буду снимать сториз за рулем» вещает за рулем что бывшая помощница портит ее честь:facepalm:
 

Вложения

Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
фу просто достало это лицемерие и притворство. противно, что ее хомяки с украинских сел скидывают доллары для того несчастного пса, а гамолька как ездила каждый день в старбакс, хотя работает из дома, так и будет ездить. и жаловаться какая она несчастная.
Посмотреть вложение 1882013
глянула її сторіс, це пездець рібята. вона навіть не задумувалась над продажем речей, зате потратила час тех підтримку, щоб вирішити проблему з донатами з україни
26335B99-B086-4A6E-B4B6-F98331AAA0B6.jpeg і вигляд алтайської дєвствініци
я просто мабуть чогось не розумію, вона або зажралась, або просто живе в своєму інстаграмному світі і всьо то барахло давно замінило їй родину
мені було б соромно плакати на камеру «лишилось не так багато часу», але ну знаєте в маямі теж злітати хочеться і кепочка jacquemus з farfetch сама не купиться...
Post automatically merged:

проплачені оправдашки в студії
B0C8B879-F934-4CF8-81EE-AC535924BB1C.jpeg
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.715
Симпатии
85.230
Регистрация
15 Окт 2018
Сообщения
833
Симпатии
11.412
человек «никогда не буду снимать сториз за рулем» вещает за рулем что бывшая помощница портит ее честь:facepalm:
Сначала обосрала её на всю свою аудиторию, а потом про совесть вспомнила... Она же в тот день говорила, что "с сегодняшнего дня, этот человек (помощница), ко мне не имеет никакого отношения... "
 
Регистрация
3 Авг 2019
Сообщения
1.361
Симпатии
7.783
Сначала обосрала её на всю свою аудиторию, а потом про совесть вспомнила... Она же в тот день говорила, что "с сегодняшнего дня, этот человек (помощница), ко мне не имеет никакого отношения... "
Пиздеть не мешки ворочить, а это ее правило, сказала одно , а по факту другое
 
Регистрация
25 Дек 2017
Сообщения
787
Симпатии
16.678
Люди почали забувати, що завдяки вакцинам зникли (або майже зникли) такі серйозні захворювання, як поліомієліт, віспа, паротит, коклюш, краснуха, кір, столбняк, і т.д.


Я не вірю, що в Гамольки і Діми немає ніяких грошей, відкладених на чорний день. В Діми ж свій власний бізнес - що, ніяких заощаджень, ніякої фінансової подушки? А Оля все зароблене до копієчки тратить на шмотки і подорожі? Якщо вони настільки люблять собаку, то могли б в останню подорож не їздити, прооперувати собаку, заробити на подорож - і тоді їхати. Там хтось 1000 доларів однією сумою пожертвував :zvez_ochki:
Post automatically merged:


Мене це також завжди дивувало, чого вони в Україну не їздять, це ж не дорого - кілька сумочок чи кросівок не купити, і вже є достатня сума. І Олі з роботи можна відпроситися, або взяти відпустку, а Діма взагалі сам собі босс - може їхати коли хоче. Батьки і інші родичі ж не вічні, сумують за ними.
Извините, а вы не в курсе, чем занимается этот Дмитро?
 
Регистрация
19 Май 2018
Сообщения
266
Симпатии
2.328
Регистрация
26 Янв 2019
Сообщения
340
Симпатии
4.074
пришло побомбить про Гамольку, а смотрю на последних страницах милые насики уже принесли про сбор денег на операцию собаке. какое же этт дно! меня много чем гамолька бесит, но за собаку очень обидно прям стало. до чего же она лицемерная хуйня! покупает НЕНУЖНЫЕ шмотки за сотни и иногда тысячи долларов, ходит на косметические процедуры несколько раз в месяц, ногтики, стрижки, массажи и тд, рекламит всякое говно и потом разыгрывает его за комменты под постом, а потом ноет как дорого слетать в украину (серьезно блядь? билеты можно купить на двоих за 1500-2000, это для нее один поход в ласт ченс), как дорого сделать операцию собаке, как они до сих пор платят кредит за машину, бедные вы мои. конечно, если платить по 200$ в месяц на протяжении 5 лет, так не скоро они выплатят, но значит не так и надо.
фу просто достало это лицемерие и притворство. противно, что ее хомяки с украинских сел скидывают доллары для того несчастного пса, а гамолька как ездила каждый день в старбакс, хотя работает из дома, так и будет ездить. и жаловаться какая она несчастная.
вот было бы прикольно быть настоящим хейтером и задаться целью задокументировать все ее покупки барахла за месяц и прикинуть хватило б на операцию, если не транжирить? теперь только сомневаюсь, что она будет выкладывать покупки, стыдно таки перед хомяками
Посмотреть вложение 1882013
Те, що Оля шопоголік і транжира це вже всі давно зрозуміли, інше питання Діма і його історія із затриманнями і судами, може, ще виплачує адвокатів. Також, не здивуюсь, якщо він без документів, що частково пояснює чому він раніше не сильно був «ізбіратєльний», і міг залицятись до кого попало, в т.ч. і до зайнятих дам. І хоч до Олі в нього почуття щирі, але не обійшлось, думаю, без його єврейських хитрощів. Багато питань стосовно їхнього фінансового становища, людям властиво бути в жопі перших 2-3 роки, але потім, якщо всі здорові і працюють, стають на ноги, і якщо платять кредит за машину, то він один і посильний. Утриманців немає. Він міг тих 6 тисяч позичити в своїх колег, хлопців-водіїв, і за кілька місяців віддати. Оля безвилазно там вже 5 років, він ще довше, якби щомісяця відкладали по 100$, вже б мали на двох тих $12 000. Єдине зрозуміле пояснення, це те, що їм шкода віддавати таку суму за операцію для пса, і вирішили зіграти на жалості. Але це бляха дуже цинічно і лицемірно по відношенню до всіх, хто її читає.
 
Регистрация
11 Ноя 2018
Сообщения
9.455
Симпатии
112.635
Регистрация
4 Окт 2020
Сообщения
690
Симпатии
10.543
Извините, а вы не в курсе, чем занимается этот Дмитро?
Якщо не помиляюсь, в нього малий бізнес в сфері перевезень (возить машини в різні штати).

Те, що Оля шопоголік і транжира це вже всі давно зрозуміли, інше питання Діма і його історія із затриманнями і судами, може, ще виплачує адвокатів. Також, не здивуюсь, якщо він без документів, що частково пояснює чому він раніше не сильно був «ізбіратєльний», і міг залицятись до кого попало, в т.ч. і до зайнятих дам.
Розкажіть будь ласка про його затримання, і про залицяння до різних дам, я щось пропустила ці моменти.
Все-ж таки думаю що він з документами, бо ж має свій бізнес, і водійське посвідчення без Зеленої карти не виробиш (або без документу, що ти в очікуванні Зеленої карти).
 
Регистрация
26 Янв 2019
Сообщения
340
Симпатии
4.074
Якщо не помиляюсь, в нього малий бізнес в сфері перевезень (возить машини в різні штати).


Розкажіть будь ласка про його затримання, і про залицяння до різних дам, я щось пропустила ці моменти.
Все-ж таки думаю що він з документами, бо ж має свій бізнес, і водійське посвідчення без Зеленої карти не виробиш (або без документу, що ти в очікуванні Зеленої карти).
Колись Оля казала, що «трачки їздять», поки він на убері підпрацьовував, то, можливо, він в нього не один. І свою компанію реєструє кожен водій, який влаштовується на роботу і працює на когось. По факту, це пікап трак і причеп на 3 машини (принаймні у Діми).
Чесно, миле, з радістю поділилась б деталями, але сама подробиць, на жаль, не знаю. Він в себе ще колись писав на сторінці про ці затримання, здається, то було пов‘язано з водінням.
Стосовно залицяння, кажуть, що він міг підкатити, а у разі відмови ще й послати. Може, здивую вас, але так чи не половина далекобійників працює, без документів, в деяких випадках, вони подаються на політику, що дає їм право на роботу і автоматично відправляє у підвішений стан на 5-7 років з дуже важко прогнозованими шансами отримати документи.
 
Регистрация
4 Окт 2020
Сообщения
690
Симпатии
10.543
Може, здивую вас, але так чи не половина далекобійників працює, без документів, в деяких випадках, вони подаються на політику, що дає їм право на роботу і автоматично відправляє у підвішений стан на 5-7 років з дуже важко прогнозованими шансами отримати документи.
Дякую за відповідь. Якщо припустити, що він на політиці, то це пояснює чому вони не їздять в Україну - тим, хто подався на політичне убежище, не можна повертатись в ту країну, звідки вони «тікають» (не знаю, чи назавжди неможна, чи тільки до отримання громадянства).
 
Регистрация
14 Апр 2020
Сообщения
1.623
Симпатии
21.037
Сексуальність version Бараєва -натягнути шкіряну портупею і дригати задом …ну і звичайно ж пішли інсайти про то шо всьо сома всьо сома ,треба тільки дозволити це собі -і лексус і парфуми по 16тис і їздити на море і ніхуя не робити загалом …чомусь про лоєраі весілля ні слова
 

Вложения

Регистрация
8 Авг 2020
Сообщения
89
Симпатии
1.487
Ну от гамолі за один день всю суму і зібрали. Коли там нова подорож і похід за черговими шмотками? Чи вона тепер таке не особливо зніматиме? Краще б дитині якісь хворій на лікування а швидко збирали, а не псу якоїсь хитрожопої брехухи.
 
Регистрация
2 Сен 2018
Сообщения
341
Симпатии
5.175
Ну от гамолі за один день всю суму і зібрали. Коли там нова подорож і похід за черговими шмотками? Чи вона тепер таке не особливо зніматиме? Краще б дитині якісь хворій на лікування а швидко збирали, а не псу якоїсь хитрожопої брехухи.
бессовестная она, а собаку жалко очень. хозяева любят его меньше, чем брендовые шмотки
F11A2194-04CA-4043-BC8C-EE0A7950C841.jpeg DFFEECF8-D974-4488-908D-2003F3DC44C7.jpeg