Остальные украинские блогеры

Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.707
Симпатии
85.169
Ану інста магазини раз раз і вислали Алінці прикрас на наступне моречко:facepalm: Жлобізм блогерів ніколи не перестане мене дивувати.
 

Вложения

Регистрация
27 Фев 2021
Сообщения
723
Симпатии
13.993
классная покраска, но представляю, какая геморная
через две недели там будет серобуромалиновое месиво на башке
Та не настолько геморно при текущих возможностях ухода, мое тоже имеет полбашки разными цветами) да и у блогериц этих есть время регулярно обновлять такую красоту. Справедливо замечено, что эта девка хоть следит за волосами, не то что моя любимица ирена пол, которая, имея ровно те же возможности, ходит с пучком говна с соломой на голове)
 
Регистрация
7 Апр 2020
Сообщения
90
Симпатии
921
Регистрация
20 Дек 2018
Сообщения
881
Симпатии
12.548
Цікаво,як довго мілка обирала фото до такого тексту?:_lol_:
Лібідозна срака мілкі:lau_gh1:

По-трохи починає проливатися світло, завуальовано натякнули на деспотичного ( силач,альфач та пабєдітель:-)) балабая?

20210614_013040.jpg
 

Вложения

Регистрация
4 Окт 2020
Сообщения
690
Симпатии
10.543
Той момент, коли провінція захотіла лухарі квартирку в Львові і викидає хуєву тучу баблішка, щоб комусь шось доказати як і у випадку з весіллям.:;-))): Наталі, Ти ж так любиш найобувати хом'яків в своєму дегенеративному бложику, в чому проблема витратити баблішко на лухарі хатку?
Я офігіла, коли недавно Наталі бідкалася що не може зробити якусь супер модну душову, в якої стінки під управлінням пульта стають то прозорі, то матові. Бо ця технологія коштує пару сотень тисяч гривень. І холодильник шукала з встроєним екраном, що можна з магазину через телефон глянути чого в тебе нема в холодильнику, але їй сказали що в Україні той холодильник не матиме того програмного забезпечення, і не буде підтримувати ті функціЇ. Може вони з Куровським в гонитві за розкішшю хочуть переплюнути декого з золотими батонами. :hi_hi_hi:


Ану інста магазини раз раз і вислали Алінці прикрас на наступне моречко:facepalm:
Ті люди, що так часто їздять відпочивати, як вони навіть насолоджуються тим відпочинком? Купа перельотів, змін часових поясів, адаптацій до різного клімату, води, харчових продуктів. Потім прилітають в Україну, організм хоче адаптуватись - а вони знов кудись летять. Може того дехто з блогерів так швидко старіє - організм зношується від таких навантажень.
Post automatically merged:

Плюс кожен переліт - радіаційна нагрузка на організм
При попадании лайнера в грозовое облако, каждый находящийся на нем человек получает дозу облучения. Ее показатель равен облучению при прохождении томографии.

Аналогичная ситуация с солнечной активностью. При выбросах и вспышках на солнце радиоактивное излучение этой планеты превышает предельно допустимые показатели в несколько сотен раз.

В самолете от такого негативного воздействия никуда не спрятаться. Авиалайнеры не оборудованы специальным покрытием, которое бы отражало радиацию. На их борту имеются приборы, которые контролируют ее показатель. Если она превышает допустимые нормы, звучит сигнал.
 
Регистрация
27 Фев 2021
Сообщения
723
Симпатии
13.993
Объясните мне, зачем???? Зачем каждый раз снимать противную рожу своего сыны-корзины, в момент когда ему делают неприятный тест? Просто каждый раз? Он ревет а она сториз снимает) мамка года)
5EAB9B8D-CBA5-479C-850D-D0F4C7AEA7E9.jpeg
 
Регистрация
22 Апр 2021
Сообщения
909
Симпатии
19.634
Цікаво,як довго мілка обирала фото до такого тексту?:_lol_:
Лібідозна срака мілкі:lau_gh1:

По-трохи починає проливатися світло, завуальовано натякнули на деспотичного ( силач,альфач та пабєдітель:-)) балабая?

Посмотреть вложение 1939454
Госпаді, Міла могла того Салабая одною лібідозною ляшкою переїбти поперек хребта. Знаю, на жаль, не в теорії, що аб'юз буває всякий, але Міла зовсім не скидається на жертву. Мені виглядає так, що вона Рому видоїла, свої бізнеси розпочала, а тепер гуляй рваніна. Тим більш, навряд чи він буде у відповідь кидатися обвинуваченнями.
 
Регистрация
24 Окт 2018
Сообщения
2.405
Симпатии
33.151
Коротше, напишу я про Мілу. Давно хотіла, але лінь було.) От гола дупа підштовхнула. Я думаю, ця її історія розлучення з Салабаєм почалась ще з часу, коли вона завагітніла. Вони не були у шлюбі, і він за всю вагітність так і не зробив їй пропозиції. Думаю (впевнена) їй було образливо і принизливо. Стежила тоді за нею, і пам'ятаю, як вона в сторіс відповідала на питання підписників "коли заміж" словами: "це в Роми треба питати, поки не кличе, але я чекаю". І типу переводила в жарт. Але думаю, що весь цей час вона накопичувала внутрішню образу. Цей тип образи з тих, які ніби і не заважають стосункам, але врешті решт осідають на душі мертвим вантажем, і в один момент почуття до людини зникають. І Рома відповідав: "одружимось, коли прийде час". Тобто час, коли кохана людина (а не лєва баба) завагітніла від тебе - не той самий час? От зробив Салабай їй пропозицію коли дитині був рік (?) на те 14 лютого. Заміж вийшла ще через 2 (?) роки. Впевнена, вона вже не хотіла бути з Ромою, але хотіла закрити гештальт. Вони одружилися, гештальт закрито, і Мілка подалася у вільне плавання. От і вся історія. Я такі вже спостерігала в житті. На момент розлучення, а може і раніше, вона вже відчувала, що переросла свого чоловіка і не любила його вже. Згадайте їй весільні клятви, і яка Люда була холодна.
 
Регистрация
3 Янв 2015
Сообщения
1.122
Симпатии
15.458
Коротше, напишу я про Мілу. Давно хотіла, але лінь було.) От гола дупа підштовхнула. Я думаю, ця її історія розлучення з Салабаєм почалась ще з часу, коли вона завагітніла. Вони не були у шлюбі, і він за всю вагітність так і не зробив їй пропозиції. Думаю (впевнена) їй було образливо і принизливо. Стежила тоді за нею, і пам'ятаю, як вона в сторіс відповідала на питання підписників "коли заміж" словами: "це в Роми треба питати, поки не кличе, але я чекаю". І типу переводила в жарт. Але думаю, що весь цей час вона накопичувала внутрішню образу. Цей тип образи з тих, які ніби і не заважають стосункам, але врешті решт осідають на душі мертвим вантажем, і в один момент почуття до людини зникають. І Рома відповідав: "одружимось, коли прийде час". Тобто час, коли кохана людина (а не лєва баба) завагітніла від тебе - не той самий час? От зробив Салабай їй пропозицію коли дитині був рік (?) на те 14 лютого. Заміж вийшла ще через 2 (?) роки. Впевнена, вона вже не хотіла бути з Ромою, але хотіла закрити гештальт. Вони одружилися, гештальт закрито, і Мілка подалася у вільне плавання. От і вся історія. Я такі вже спостерігала в житті. На момент розлучення, а може і раніше, вона вже відчувала, що переросла свого чоловіка і не любила його вже. Згадайте їй весільні клятви, і яка Люда була холодна.
Мені швидше схожу на подібний сценарій, як у Таньки. У Романа є певні дещо старомодні сімейні цінності і акцент на них. Міла їм намагалася відповідати, але внутрішній протест і незадоволення накопичувалися і одного разу прорвали. Але весілля вже було сплановане, реклама замовлена, друзі запрошені.
Останньою краплею була Флюнт, яка щось їй вправила в голові на святкування дня народження в Єгипті.
Тоді і попер лібідоз, жопотрус, «дозволено все» і тд
 
Регистрация
24 Окт 2018
Сообщения
2.405
Симпатии
33.151
Мені швидше схожу на подібний сценарій, як у Таньки. У Романа є певні дещо старомодні сімейні цінності і акцент на них. Міла їм намагалася відповідати, але внутрішній протест і незадоволення накопичувалися і одного разу прорвали. Але весілля вже було сплановане, реклама замовлена, друзі запрошені.
Останньою краплею була Флюнт, яка щось їй вправила в голові на святкування дня народження в Єгипті.
Тоді і попер лібідоз, жопотрус, «дозволено все» і тд
З мого досвіду, чуваки зі старомодними сімейними цінностями не відтягують пропозицію руки і серця, доки дитині рік не виповниться.)
 
Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
френдійка там в сторіс відповідає на питання і в кожному когось по трішки обсирунькує:;-))):
її то аж само С-Ш-А на обкладинку утверджували, а не як решту тих всіх блохерів
84B2B81E-6ED8-4CB9-9CF8-6EDFB7371F1D.jpeg
 
Регистрация
21 Янв 2015
Сообщения
1.389
Симпатии
25.967
френдійка там в сторіс відповідає на питання і в кожному когось по трішки обсирунькує:;-))):
її то аж в само С-Ш-А на обкладинку утверджували, а не як решту тих всіх блохерів
Посмотреть вложение 1940155
не авокадо Алины, но по делу
купить обложку и быть приглашённой, пусть и на тройную, - разные вещи

Космо реально готовились под этот выпуск, широкая рекламная кампания и прочее
опять же, одна из героинь Гоций, она точно за такое не платила бы)
так что склонна верить Алине

и таки да, утёрла нос всяким тупорылым Шаманкам и пиздоватым Стужучкам
 
Регистрация
9 Янв 2019
Сообщения
1.647
Симпатии
31.362
Давайте всі дружно поспівчуваємо Литвин бо їй зараз дуже дуже складно ,сльози заважають говорити…може треба було думати про ремонт минулого року коли ти хвасталася весіллям за 100тис уе замовляла 3сукні і 100500фотографій і альбомів з весілля ..,але ж ні ,хтось же казав що він генератор ідеі і магніт доя заробляння грошей
Если этот пост рассчитан на бурную реакцию хейторов, то это сука сработало! Рагулиха Литвин и прочие успешные блогеры постоянно ведут себя как мрази и жлобы, когда речь заходит о реальной жизни. Купить очередную сумку за 2-5к евро, чтобы попонтоваться в истаграме - легко, переплатить 30 евро за перевес багажа - жаба давит. Хвастаться большими чеками в жральнях - на те, а вот заплатить работникам нормально за труд - хрен вам, нищеброды сами виноваты что не умеют монетизировать инстграм. Кюлот легко спустит миллионы на то что можно показать публике - платье и фейерверки на свадьбе, чтобы пустить пыль в глаза хомякам. Но они в селах под одессами никогда сука не узнают какая там в будущей квартира штукатурка и сколько стоит стяжка за квадратный метр. Ты можешь похвастаться дорогой испанской плиткой, но жаба задушит платить тысячи и тысячи мастеру, который ее положит или за выравниевание пола. Поэтому ее сейчас так разнесло - ничего не дают за рекламу, и приходится чувствовать себя снова простым смертным и считать деньги. Бедные бедные инфоцыгане, готовы все вкладывать ради красивой картинки, но жалеют каждую копейку, потраченную на незаметные вещи. На здоровье, чтобы не ходить в прыщах и тонне штукатурки, на хорошее образование - чтобы не называть себя стилистом после однодневного курса, на нормальный ремонт в своей хате. Потому что купила 200 метров на последние деньги. Ну разве это не то самое нищенское мышление, с которым вы так боретесь? Легко отпускаешь деньги, так отпускай дальше - продолжай жить не по средствам и посмотрим чем это закончится)
 
Регистрация
7 Апр 2020
Сообщения
172
Симпатии
2.019
https://radikal.ru/video/Meir6XRxVKX
інтірєстнінько
Post automatically merged:

дісклаймер: Чувак який робив санітайзери Сааніті брав минулого року рекламу в верби
 
Регистрация
4 Окт 2020
Сообщения
690
Симпатии
10.543
З мого досвіду, чуваки зі старомодними сімейними цінностями не відтягують пропозицію руки і серця, доки дитині рік не виповниться.)
Салабай якийсь протиречивий - ніби і був примірним сім‘янином, багато часу проводить з дитиною, багато працює і т.д. А з іншого боку, довго відтягував пропозицію, ходять чутки що він зраджував Мілі, і т.д. Щось не стикується :nez-nayu:
 
Регистрация
11 Ноя 2018
Сообщения
9.447
Симпатии
112.548
Госпаді, Міла могла того Салабая одною лібідозною ляшкою переїбти поперек хребта. Знаю, на жаль, не в теорії, що аб'юз буває всякий, але Міла зовсім не скидається на жертву. Мені виглядає так, що вона Рому видоїла, свої бізнеси розпочала, а тепер гуляй рваніна. Тим більш, навряд чи він буде у відповідь кидатися обвинуваченнями.
Вище писали що в неї дуже заможний тато. Не думаю що вона Рому доїла
 
Регистрация
22 Апр 2021
Сообщения
909
Симпатии
19.634
Вище писали що в неї дуже заможний тато. Не думаю що вона Рому доїла
Ну, тут писали колись, що Салабай багато їй допомагав. Не думаю, що багатий тато Люди робив би те саме, грошей дав - далі крутись сама. Під "видоїла" я мала на увазі широкий спектр, не лише фінанси.
 
Регистрация
20 Дек 2018
Сообщения
881
Симпатии
12.548
Цікаво, скільки шарманка відвалила бабла чи лизала дуп,щоб її отприска взяли на показ андретана?)))

Кентавр,як не в лосинах,так в речах з 2000-х:;-))):
Акий паскудний смак в людини
 

Вложения

Регистрация
24 Окт 2018
Сообщения
2.405
Симпатии
33.151
Салабай якийсь протиречивий - ніби і був примірним сім‘янином, багато часу проводить з дитиною, багато працює і т.д. А з іншого боку, довго відтягував пропозицію, ходять чутки що він зраджував Мілі, і т.д. Щось не стикується :nez-nayu:
Писали, але це були, здається, здогадки. З кимось там він фліртував. Але ж за руку при зраді не хапали ніби. Особисто я схильна думати, що не зраджував. Він такий трохи нарцис, але ніби не ловелас. Інсайдери, де ви?)
 
Регистрация
16 Дек 2018
Сообщения
837
Симпатии
10.854
Трохи «вагітної» Наташкі. Ті шкари. Я просто не можу. Заміни бляха лодочками чи нормальними чорними босоніжками на підборах. Нє. Тулить те своє рожеве уродство в кожен лук.
 

Вложения