Остальные украинские блогеры

Регистрация
16 Ноя 2018
Сообщения
16
Симпатии
211
Блять
Я как только увидела в сторис эти их видео, была с первых секунд просто УВЕРЕНА, что гном будет в конце. И не ошиблась
И большинство нормально сказали, хоть попытались как-то сыграть, чтоб натурально выглядело, а эта чмошница с такой надменной мордой, со злобой, с ненавистью процедила

фу, какое конченное
 
Регистрация
26 Окт 2020
Сообщения
36
Симпатии
607
Регистрация
29 Авг 2021
Сообщения
1.438
Симпатии
19.037
Ви знаєте, милі, мені здається народ негодує і хоче аби вся ця пиздота випилилась з Інсти назавжди не через цей один конкретний випадок. Просто спрацював ефект накопичення.
Кап-кап... і зайшли за горлянку іх вибрики.
 
Регистрация
21 Янв 2019
Сообщения
414
Симпатии
12.758
Посмотреть вложение 2325588 [/QUOTE]
Іменник:-), добре, що не прикметник. Цьому мохнатому лобку замість голови, точно нічого не буде, покапали напевно вітамінів, заплатив в кишеньку лікарям, зіграв свою чергову роль на аудиторію і піде знову сливу заливати, бо баблосики втратив. Я от думаю, що пройде час, затихне ця буря, і цим чпокнутим знову будуть платити за рекламу. Бо, дивлячись, скільки за них жопу рвуть,то стає зрозумілим, що суспільство прогнило більше чим ми думали, до самого дна… ядра Землі.
 
Регистрация
25 Янв 2019
Сообщения
481
Симпатии
6.418
Ви уважні, миле. А ще не помітила Юрченко серед них
Ну хоч за це повага. Бо ГНОМИСЬКО дійсно всіх підсирала і на відео вона сама кончена і нещира! Фу блядь!!! Я думаю, якби не її позиція «немає за що вибачатись», то більшість одразу вибачилися б. А так колективно почали відгрібати тому що якась дурепа сказала «ми були всі разом і тепер давайте всі разом притримуватись однієї позиції». Чисто мої фантазії але думаю так могло бути)))

Короче, БОЙКОТ ЛИТВИНИСІ)))
 
Регистрация
20 Авг 2021
Сообщения
1.649
Симпатии
27.651
миле, не можу змовчати. про Голодомор багато говорили, в школах наприклад були цьому присвячені уроки - ще до Ющенка.
я випускалось зі школи в 2003-му, і в мене були подібні уроки, не пам'ятаю тільки, в який період - восени чи навесні.
Post automatically merged:


степан після реклами яро? да ну нахєр.

Перепрошую, мало на увазі саме визнання геноцидом
 
Регистрация
15 Май 2018
Сообщения
286
Симпатии
3.911
Сорри что скринами, сейчас не могу принести видео. Там Конячий подсос обвиняет напрямую Лоера в смерти директора и в «приступе» Залиска.
«Ви всі бачили сьогоднішні новини, клас, молодець Ром, так тримати». Ну не говнюк мелкий? Вы уж там определитесь своей шайкой, то призываете всех остановиться и перестать булить святых блогеров, то на свою аудиторию голословно обвиняете кого-то в смерти другого человека. Это не травля и не булинг?
Я зашла и пожаловалась на все истории - даёшь теневой бан молочному поросёнку?!
 
Регистрация
17 Мар 2021
Сообщения
281
Симпатии
2.296
Подскажите, а кучерявый этот Залиско, это не тот, что айфон через сторис разыгрывал о подарил его подставной подписчице. И когда они вышли в прямой эфир все их раскусили, и писали «подстава», «подстава». Это он или нет?
 
Регистрация
15 Сен 2021
Сообщения
29
Симпатии
669
Подскажите, а кучерявый этот Залиско, это не тот, что айфон через сторис разыгрывал о подарил его подставной подписчице. И когда они вышли в прямой эфир все их раскусили, и писали «подстава», «подстава». Это он или нет?
Ні, той блогер це Ворошин, хлопець Трінчер, він теж був на тій тусі
 
Регистрация
25 Сен 2020
Сообщения
1.663
Симпатии
20.635
Ніякої соціальної відповідальності вони не відчувають. І вибачення, звісно, не щирі.
Але, вони збагнули, що можуть легко втратити те, що мають.
 
Регистрация
15 Сен 2021
Сообщения
29
Симпатии
669
Принесіть хто небудь відео, де гном вибачається, нехай буде для архіву :;;-))): в неї аж ніздрі там розширились від злості))
 
Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
Регистрация
31 Авг 2021
Сообщения
191
Симпатии
2.867
сходило в инстаграм посмотреть видео... блин, ну кто, кто, кто им это придумывает?) это ж есть какой-то чатик, в котором написано "таааак, делаем лицо победнЕе, говорим вот этот утвержденный текст, наложим грустную музычку под низ, и тогда от нас наконец отстанут эти тварыны"? зачем они это делают?) чтобы что?) еще бы билборд купили во Львове рекламный, и там бы наклеили какое-нибудь чудо фотошопа, где на фоне них и букетов роз был бы радужный текст "нам так жаль".
инхуенсеры, миленькие, непочитайте сейчас. искренность не имеет ничего общего с тем, что вы делаете. особенно с этим нелепым шедевром монтажа, увенчанным Натахой, которой вот точно не жаль.
совет вам из народа непрошенный. признайтесь, что вы зафакапились. извинитесь. без фильтров, грустной музычки, без любых но по типу "но мы сделали столько добра". а потом уйдите в инста детокс на пару недель, а лучше на месяц. а потом наймите себе грамотного пиарщика за очень много денег и аккуратно начните делать нормальный контент, без гивов и прочей поеботы. а можно даже и без денег - палату почитать бесплатно, тут фокус-группа популярно раскладывает, что хорошо, а что зашкварно. будут вам деньги, будут вам бренды. только нормально интегрируйте их, нормально делайте и транслируйте адекват. ах да, и бонусом - вас выселят из палат и перестанут хейтить. прекрасный мир же, ну?
 
Регистрация
22 Янв 2019
Сообщения
1.393
Симпатии
21.217
А я ще досі не можу відійти від цих коментарів. Це ж якими сліпими хом‘яками потрібно бути? Всі навколо хейтери і заздрять блогерам. Ну і, звичайно, всі тупі і кожен може робити, що хоче.
 

Вложения

Регистрация
27 Янв 2019
Сообщения
462
Симпатии
7.009
Ну і полюбому ота травля, яку їй Литвиниха влаштувала, їй безслідно не пройшла, принаймні на початках. І честі та змова не робить зовсім
Литвин травила Вербу, Литвин травила Урбанович… Наталка притворяється маленькою дівчинкою, а насправді - Кишеньковий Гітлер.

Поки там Залісько хоче Оскар 2022, принесу вам лібідозну і лупоглазіка
О май гад, Мілка, що з тобою :;-))):

Уявіть собі, що почалося б, якби в це влізли Заставні і полізло б назовні всяке некрасиве про Петрусевого татка. Я вже писала це і повторю: впевнена, що в Петьку давно вбили що і коли варто говорити, а коли краще промовчати.
Памятаєте як недавно Аліна виклала сторіс про свою і Петіну вакцинацію, коли ще вакцину не кололи всім підряд? То також провтик був.

Щось Верба зігнулася в три погибелі, щоб Пустовіт вищим виглядав.

Короче, это максимально двойные стандарты, про блогеров всё и так было понятно, но за некоторых насиков стыдно.

Радостно разрушать чью-то жизнь - это очень плохо и характеризует вас не самым лучшим образом
Мені здається, в цій ситуаціі справжніх хейтерів, чи тих хто бажав блогерам смерті, було може відсотки три, решта людей просто офігіли від наглості інфлуенсерів, які навіть вибачитись толком і щиро не можуть (це я про тебе, Кишеньковий Гітлер).
 
Регистрация
3 Июл 2021
Сообщения
3.050
Симпатии
45.783
А я ще досі не можу відійти від цих коментарів. Це ж якими сліпими хом‘яками потрібно бути? Всі навколо хейтери і заздрять блогерам. Ну і, звичайно, всі тупі і кожен може робити, що хоче.
А чого досяг в житті Саша? Торгувати їбальцем і пилити веквамку?