Остапчук и его жены

Регистрация
23 Апр 2021
Сообщения
8.004
Симпатии
149.744
Пиздець. На сторінці дверей теж є відео.
Сьогодні ми в гостях у Каті Полтавської))

Який відсоток людей взагалі в курсі хто це така?
Настільки воно хворе, я просто в шоці, шукає будь який привід випендритися, озвучити своє імʼя.
відмітки поставили теж : сторінка дверей, сторінка бізу і сторінка покаті. Ну нах відмічати сторінку покаті? Хоч вбийте не доходить .
Принесу це відео. А як то не Катерини Остапчук, або хоча б Остапчук-3, чому Полтавської? Сподіваюсь, Пакет їм попклярно пояснила

Посмотреть медиа 69252
Посмотреть медиа 69253
 
Регистрация
6 Фев 2024
Сообщения
465
Симпатии
5.316
Регистрация
23 Апр 2021
Сообщения
8.004
Симпатии
149.744
Регистрация
4 Дек 2022
Сообщения
1.956
Симпатии
14.626
Пиздець. На сторінці дверей теж є відео.
Сьогодні ми в гостях у Каті Полтавської))

Який відсоток людей взагалі в курсі хто це така?
Настільки воно хворе, я просто в шоці, шукає будь який привід випендритися, озвучити своє імʼя.
відмітки поставили теж : сторінка дверей, сторінка бізу і сторінка покаті. Ну нах відмічати сторінку покаті? Хоч вбийте не доходить .
Мені розказали що вона одна з двох підписок в акаунті поетрі тому що вони її хочуть репостити і треба підписка. От мені цікаво що це за умови співпраці такі. Вона вже місяцями в підписках, судячи зі сторіс то вона рази 2-3 всього рекламувала їх, у людей зовсім все погано з смм чи як
 
Регистрация
5 Дек 2023
Сообщения
4.172
Симпатии
27.719
Мені розказали що вона одна з двох підписок в акаунті поетрі тому що вони її хочуть репостити і треба підписка. От мені цікаво що це за умови співпраці такі. Вона вже місяцями в підписках, судячи зі сторіс то вона рази 2-3 всього рекламувала їх, у людей зовсім все погано з смм чи як
Ахахаххахах, смм по Покатински. Закрытая страница, чтобы делать репосты.
Post automatically merged:

Пиздець. На сторінці дверей теж є відео.
Сьогодні ми в гостях у Каті Полтавської))

Який відсоток людей взагалі в курсі хто це така?
Настільки воно хворе, я просто в шоці, шукає будь який привід випендритися, озвучити своє імʼя.
відмітки поставили теж : сторінка дверей, сторінка бізу і сторінка покаті. Ну нах відмічати сторінку покаті? Хоч вбийте не доходить .
Боже, ну чистая ЩУРИХА. И снова эти жирные неопрятные патлы.
 
Регистрация
4 Дек 2022
Сообщения
1.956
Симпатии
14.626
Ахахаххахах, смм по Покатински. Закрытая страница, чтобы делать репосты.
Post automatically merged:


Боже, ну чистая ЩУРИХА. И снова эти жирные неопрятные патлы.
Та пофіг на пакета, мене дивує поетрі)
Скільки вони їм відвалили чи що їх повʼязує щоб отак було тривалий час) Чи там зовсім все погано що кодись додали і забили
 
Регистрация
5 Дек 2023
Сообщения
4.172
Симпатии
27.719
Та пофіг на пакета, мене дивує поетрі)
Скільки вони їм відвалили чи що їх повʼязує щоб отак було тривалий час) Чи там зовсім все погано що кодись додали і забили
Поетри вообще пиздец какой-то. Она никак к бренду не относится. Не создатель, не амбассадор. Просто продукцию поставила в салоне. Отмечала их два или три раза, и это не те отметки, которые прям нужно репостить. И не помню, чтобы их репостили)
 
Регистрация
4 Дек 2022
Сообщения
1.956
Симпатии
14.626
Вона відмічала, як мінімум раз в салоні було фото а потім в авто памʼятаю фото було, типу от запах гарний і є в салоні.
Просто це ж ні про що) Якось ці поетрі ж раніше розкрутилися, змінили смм по ходу
 
Регистрация
23 Апр 2021
Сообщения
8.004
Симпатии
149.744
Вона відмічала, як мінімум раз в салоні було фото а потім в авто памʼятаю фото було, типу от запах гарний і є в салоні.
Просто це ж ні про що) Якось ці поетрі ж раніше розкрутилися, змінили смм по ходу
Може Пакет у них і є смм?
 
Регистрация
2 Окт 2023
Сообщения
25
Симпатии
403
До речі, помітила в текстах під фото у Поетрі характерне покаківське «ахахх» де не треба. Тому або вона, або якась її подружка може. Бо за стилем та формулюванням речень це дуже нагадує пакета.
 
Регистрация
6 Фев 2024
Сообщения
465
Симпатии
5.316
Пиздець. На сторінці дверей теж є відео.
Сьогодні ми в гостях у Каті Полтавської))

Який відсоток людей взагалі в курсі хто це така?
Настільки воно хворе, я просто в шоці, шукає будь який привід випендритися, озвучити своє імʼя.
відмітки поставили теж : сторінка дверей, сторінка бізу і сторінка покаті. Ну нах відмічати сторінку покаті? Хоч вбийте не доходить .
Боже, очей нема, підборіддя друге вже наїла, вся згорблена. Я не думала, що вона настільки погано може виглядати:sh_ok:
Ясно, що ракурс і світло відіграють роль, але тут вона дійсно як бабка виглядає
Post automatically merged:

Принесу це відео. А як то не Катерини Остапчук, або хоча б Остапчук-3, чому Полтавської? Сподіваюсь, Пакет їм попклярно пояснила

Посмотреть медиа 69252
Посмотреть медиа 69253
Не зрозуміла, а як вони змогли зняти ці відео, якщо в Біжу.какі всі віконечка зайняті, від клієнтів відбою нема і Пакет ледь встигає всіх записувати, аж плутається
 

Вложения

Регистрация
24 Мар 2023
Сообщения
705
Симпатии
7.241
Боже, очей нема, підборіддя друге вже наїла, вся згорблена. Я не думала, що вона настільки погано може виглядати:sh_ok:
Ясно, що ракурс і світло відіграють роль, але тут вона дійсно як бабка виглядає
Post automatically merged:


Не зрозуміла, а як вони змогли зняти ці відео, якщо в Біжу.какі всі віконечка зайняті, від клієнтів відбою нема і Пакет ледь встигає всіх записувати, аж плутається
А ще початок проділу на голові нагадує гранд каньйон. Молода носата із залисинами?)
 
Регистрация
5 Дек 2023
Сообщения
4.172
Симпатии
27.719
Ну и кто теперь кому не пара, Володенька? Бля, Кристине 37! Покака везде лепит свои 23. 37… 23…. И плюс то, что 23 летняя девственница сделала с Вовой, который с ней стал выглядеть как пожеванный Пакетом нареченый. Да это пиздец, какой диссонанс. Тот случай, когда мемы про самую охуенную бывшую стали не пов, а рил. Вот вам жизнь, девочки. Надеюсь, Кристина найдет себе свободного охуенного богатого мужика. IMG_0333.jpeg IMG_0334.jpeg IMG_0332.jpeg
 
Регистрация
6 Фев 2024
Сообщения
465
Симпатии
5.316
Мені стало погано від фото до цієї новини, ахаха
Просто якась суцільна жесть
Дивлюся і старію на очах:;-))):
Post automatically merged:

А ще початок проділу на голові нагадує гранд каньйон. Молода носата із залисинами?)
Треба міняти сторону, щоб волосся відпочило і відновилося, Пакет, прислухайся
 

Вложения

  • 963,5 KB Просмотры: 292
Регистрация
3 Дек 2019
Сообщения
15.646
Симпатии
227.179
Адрес
Рожевопонія
Мені стало погано від фото до цієї новини, ахаха
Просто якась суцільна жесть
Дивлюся і старію на очах:;-))):
Post automatically merged:


Треба міняти сторону, щоб волосся відпочило і відновилося, Пакет, прислухайся
Чим вона займається?
 
Регистрация
25 Июн 2021
Сообщения
1.388
Симпатии
25.833
Мені стало погано від фото до цієї новини, ахаха
Просто якась суцільна жесть
Дивлюся і старію на очах:;-))):
Post automatically merged:


Треба міняти сторону, щоб волосся відпочило і відновилося, Пакет, прислухайся
Так, від її цього фото все ригає:ze_le_ny: Дикий погляд з оцим гімном від нофом.
Покака, дивись краще в бік, все такі
 
Регистрация
4 Дек 2022
Сообщения
1.956
Симпатии
14.626
Ви подивіться хто не читає палату, вчора написала про поетрі і сьогодні реклами пішли)
Який недолугий піар, така черга на запис що постійно купа віконець було
Знімок екрана 2024-03-29 о 13.35.31.png