Остальные украинские блогеры

Регистрация
22 Янв 2019
Сообщения
1.379
Симпатии
21.036
Не знаю, може вже комашки приносили. Зайшла на інстаблогсікретс і побачила пост Яни. Відкрила коментарі, а там верба і самбурська свої пізнеси захищають. Але слава богу і розумні коментарі є. Там ще якась дівчина відмітилася - написала в коментарях правду-матку про соврємєнний блогінг. Я зайшло до неї на сторінку, а там стільки *хорошого* про наших блогерів-хуйогерів. Самі дивіться, несу скріни
 

Вложения

Регистрация
9 Авг 2018
Сообщения
2.656
Симпатии
32.709
Регистрация
9 Янв 2019
Сообщения
1.647
Симпатии
31.357
Регистрация
11 Дек 2018
Сообщения
291
Симпатии
2.414
Насі , бачили сторіс Мєтєлі? Виправдовується , що нічого собі не колола, окрім корекції губ , це все фейсбілдинг .
Ага , вже бля повірила . Лоб не морщится від емоцій , зовсім .
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.845
Насі , бачили сторіс Мєтєлі? Виправдовується , що нічого собі не колола, окрім корекції губ , це все фейсбілдинг .
Ага , вже бля повірила . Лоб не морщится від емоцій , зовсім .
хуїлдинг, ні фігашечки воно не дає, я вже прочитала все що тільки можна про оце і всіх косметологів в інста не інста, онлайн і офлайн. Можна контролювати емоції - там не морщити лоба, не мружити очі на сонці, але якщо зморшки вже є, то ніц тобі не поможе. Ніякий фейсбілдінг і інші неінвазивні матюки. А тут натягнуте все як м'ячик, раптом стало, ну камон, кого вона обманює, 15-річних хом'яків ? І головне не палиться, лоба тільки супить а не піднімає брови вверх як під час здивування. Ботокс не пускає, да, Лєнка ? Але ти контролюєш емоції в сторі, ну да ну да :;-))): Дура, та ні в кого зморщок не буде, якщо хмурити брови донизу, а не піднімати від здивування, там одна міжбрівка вилазить. Ну, якщо її ботоксом не знерухомити :pxaa_xaxa:
 
Последнее редактирование:
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.278
Симпатии
45.138
Насі , бачили сторіс Мєтєлі? Виправдовується , що нічого собі не колола, окрім корекції губ , це все фейсбілдинг .
Ага , вже бля повірила . Лоб не морщится від емоцій , зовсім .
мені ще це у Мєтли сподобалось
Screenshot_20190422-065550.jpg
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
2.274
Симпатии
24.194
Не знаю, може вже комашки приносили. Зайшла на інстаблогсікретс і побачила пост Яни. Відкрила коментарі, а там верба і самбурська свої пізнеси захищають. Але слава богу і розумні коментарі є. Там ще якась дівчина відмітилася - написала в коментарях правду-матку про соврємєнний блогінг. Я зайшло до неї на сторінку, а там стільки *хорошого* про наших блогерів-хуйогерів. Самі дивіться, несу скріни
Хто б сумнівався Верба і Самбурська першими ко-ко-ко
 
Регистрация
24 Дек 2018
Сообщения
570
Симпатии
7.063
Ще трохи про Френдій)
Це вона настільки тупа чи нестільки пафосна? (Зверніть увагу на текст)
 

Вложения

Последнее редактирование:
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
56.995
Насі , бачили сторіс Мєтєлі? Виправдовується , що нічого собі не колола, окрім корекції губ , це все фейсбілдинг .
Ага , вже бля повірила . Лоб не морщится від емоцій , зовсім .
Залишається лише радіти, що про фейсбілдинг, а не імбілдінг розповідає. Бо у мене іноді складається враження, що про статеве життя блогерів я знаю більше, ніж про своїх подружок.
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
2.274
Симпатии
24.194
Залишається лише радіти, що про фейсбілдинг, а не імбілдінг розповідає. Бо у мене іноді складається враження, що про статеве життя блогерів я знаю більше, ніж про своїх подружок.
У мене таке саме враження. Їм не соромно це все вивалювати на публіку?
 
Регистрация
26 Сен 2013
Сообщения
1.746
Симпатии
29.073
Адрес
Trump Tower
Ще трохи про Френдій)
Це вона настільки тупа чи нестільки пафосна?
Френдий бы палкой по горбу настучать, а потом дать лопату и отправить на огород покопать немножко, а заодно помедитировать и попуститься малость. Вкрай уже охуела Подделкина, с неё бы спесь сбить
В Маями она, блядь :ps_ih: ебанэ))
 
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.278
Симпатии
45.138
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.278
Симпатии
45.138
Френдий бы палкой по горбу настучать, а потом дать лопату и отправить на огород покопать немножко, а заодно помедитировать и попуститься малость. Вкрай уже охуела Подделкина, с неё бы спесь сбить
В Маями она, блядь :ps_ih: ебанэ))
попрошу, она в майамской сучке. Такой простор для моей фантазии
 
Регистрация
6 Фев 2019
Сообщения
434
Симпатии
5.108
Регистрация
26 Сен 2013
Сообщения
1.746
Симпатии
29.073
Адрес
Trump Tower
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
56.995
попрошу, она в майамской сучке. Такой простор для моей фантазии
Більш давні комашечки мабуть пам'ятають на початку 90х були такі купальники для дівчат: топік-майочка та трусики. Кольорова гамма - кислотні салатовий, лимонний, помаранчевий і рожевий. На топіку малюнок з островом і пальмами. І надпис "Beach". Це були відносно якісні турецькі купальники. Але були їх більш бюджетні аналоги, з поганою тканиною і...надписом "bitch". Мабуть багато дівчаток і їх мам були наївними, англійську знали погано і нічого такого в цьому не вбачали
 
Регистрация
3 Янв 2015
Сообщения
1.122
Симпатии
15.458
Видело чету Метельских не раз. Надо отдать должное, она очень хорошо выглядит. Фигурка норм, волосы очень красивые и блестящие (не знаю, чья это заслуга, пресловутой органики или профухода, но одно загляденье, не тонкая пакля Френдий), морда лица ровная, без косметики с хорошей кожей. Губья вживую выглялят не так, как на экране. да, видно, что увеличивала, но не вантус бесформенный, как у одно из здешних пациенток. Возможно, фильтр или камера увеличивает их или фокусирует так
пс. я не авокадо)