Остальные украинские блогеры

Регистрация
12 Ноя 2018
Сообщения
1.279
Симпатии
11.668
Оце так реклама від Манзюк.
Інстаграмне стерво???Хвилинка гумора???
І мені одній вона здається страшком на фронтальну камеру???Оті брови Ашота жахливі.
Посмотреть вложение 782649
Менi вона страшко й дурепа при будь-яких розкладах. От ii популярнiсть для мене тупо феномен
 
Регистрация
12 Ноя 2018
Сообщения
1.279
Симпатии
11.668
Регистрация
12 Ноя 2018
Сообщения
1.279
Симпатии
11.668
Миле, а нащо виглядати молодшими в їх 24-26 років? Це ще юні дівчата, налагодити харчування, трохи спорту, і природня свіжість забезпечена. Я віку Бо і Стужук, і іноді в мене проблема з тим, щоб виглядати солідніше і старше, особливо в робочі моменти чи коли хочу вино купити, не маючи документів при собі.)) Які взагалі ботокси і мезо можуть бути в цьому віці? Правильно пише Ніка Гук (якій, до речі, 32), що хоче дотягнути до 40 без уколів краси. Поважаю її зокрема за такі тверезі погляди на речі.

А мені ім'я здалось непоганим, а по-батькові це таке... Ми вже від нього по-трохи відходимо, он в закордонних паспортах по-батькові не вказується. Думаю, екзотичний Еван - це значно милозвучніше, ніж вітчизняний Аркадій чи Василь (нікого не хочу образити).
Гарне i мя. Дiвчата, якi в шоцi, мабуть не буваэте на дитячих майданчиках в Украiнi. Де Фарiди бавляться з Арiстархами, Анфiси з Нiколь катаються на самокатах, я вже мовчу про Дамiрiв, Олiвiй та Платонiв. Iх на ксероксi штампують)))
 
Регистрация
24 Дек 2018
Сообщения
570
Симпатии
7.063
Гарне i мя. Дiвчата, якi в шоцi, мабуть не буваэте на дитячих майданчиках в Украiнi. Де Фарiди бавляться з Арiстархами, Анфiси з Нiколь катаються на самокатах, я вже мовчу про Дамiрiв, Олiвiй та Платонiв. Iх на ксероксi штампують)))
Ооо, ви праві!
У мене в дворі третій тиждень скандали і сварки через одну малу. Вона Стефанія, батьки кличуть "Стефі"(саме "і" в кінці, не "а"). Якомусь малому бабка вдома сказала, що колись таких називали Штефка і понеслооооось.
Діти це підхватилиі тепер весь двір дітей дразнить її Штефкою, а вона злиться і плаче, мама скандалить з усіма. Ппц))
А ще у нас є Ельвіра, Мартіна, Майкл і Олівія))) ну і Єва/Мілана на кожному кроці)
 
Регистрация
23 Апр 2018
Сообщения
744
Симпатии
8.308
Ооо, ви праві!
У мене в дворі третій тиждень скандали і сварки через одну малу. Вона Стефанія, батьки кличуть "Стефі"(саме "і" в кінці, не "а"). Якомусь малому бабка вдома сказала, що колись таких називали Штефка і понеслооооось.
Діти це підхватилиі тепер весь двір дітей дразнить її Штефкою, а вона злиться і плаче, мама скандалить з усіма. Ппц))
А ще у нас є Ельвіра, Мартіна, Майкл і Олівія))) ну і Єва/Мілана на кожному кроці)
у меня Стефи (Стефани, Стеф для разнообразия) впервые от вас узнала, что есть вариант Стефа, но мы и не на западной живем)
 
Последнее редактирование:
Регистрация
12 Ноя 2018
Сообщения
1.279
Симпатии
11.668
Ооо, ви праві!
У мене в дворі третій тиждень скандали і сварки через одну малу. Вона Стефанія, батьки кличуть "Стефі"(саме "і" в кінці, не "а"). Якомусь малому бабка вдома сказала, що колись таких називали Штефка і понеслооооось.
Діти це підхватилиі тепер весь двір дітей дразнить її Штефкою, а вона злиться і плаче, мама скандалить з усіма. Ппц))
А ще у нас є Ельвіра, Мартіна, Майкл і Олівія))) ну і Єва/Мілана на кожному кроці)
Ева и Милана уже как раньше Наташа и Оксана были. Обычные имена ;-)
 
Регистрация
24 Окт 2018
Сообщения
2.376
Симпатии
33.027
у меня Стефи (Стефани, Стеф для разнообразия) впервые от вас узнала, что есть вариант Стефа, но мы и не на западной живем)
На західній Україні серед старшого покоління (+-70-80 років) це ім'я дуууже поширене. В мене бабуся Стефа). Іншого скороченого варіанту цього імені навіть не чула. Ім'я гарне.

До речі, про рідкісні імена. Іншу мою бабцю звали Емілія, кликали Міля (їй теж би зараз було 80+). Тому всі ці імена, на які зараз багато хто плюється, вже були в моді кілька поколінь тому. Достатньо почитати твори українських письменників минулих століть. Мода на імена така ж циклічна, як і на одяг. Не хвилюйтеся, Василі і Оксани за 20-40 років знову будуть в тренді.
 
Регистрация
24 Окт 2018
Сообщения
2.376
Симпатии
33.027
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
2.274
Симпатии
24.194
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.278
Симпатии
45.138
Регистрация
18 Дек 2018
Сообщения
64
Симпатии
759
омг. Кормление напоказ в инсте и силиконовый постановочный секс там же одинаково кумарят. А это просто комбо какое-то
Ну я за нею від недавна слідкую. У дамочки трішки не рівно під дахом))) улюблена тема « как научить неудачниц подписчиц любить себя и как заставить мужа тратить деньги на вас».
А і її мотто « щоб чоловік більше заробляв, треба тратити його гроші»

Одним словом подруга Стужук, секс, ГВ до 3 років і все таке))
 
Регистрация
22 Окт 2018
Сообщения
681
Симпатии
7.254
Регистрация
31 Мар 2019
Сообщения
504
Симпатии
4.767
Приклад, як не потрібно робити зуби і губи !( промовчу про макіяж і брови)
Мені просто лячно , який приклад вони подають для дівчаток підлітків
 
Регистрация
13 Авг 2018
Сообщения
8.184
Симпатии
61.331
Сколько лет ее подписчикам ?
00D56A02-8B7E-4801-AE16-4C47A9B515D0.jpeg
89DE0912-15BF-4F29-9D2B-0EA209380C4B.jpeg
хвастовство тремя телефонами это пиздец, типичная провинциалка. Не в обиду западенцам
 
Регистрация
21 Янв 2019
Сообщения
221
Симпатии
2.999
Привет, кто смотрит/ел Оксану Терехову fabaerinfo. Там совсем все плоху в плане сначало изучала стиль (наряды были ой рятуйте), потом пластика, теперь еда–хрючево тошно смотреть с каждым видео.
Я смотрела её лет 5 назад. Тогда она ещё была мне интересна. Сейчас тухляк полный. Одно время помню сс её подачи раскрутилась в ютубе Светлана Керимова (кстати кто что знает о этой падруге?). Так вот, Оксану тогда жаба не хило задавила и она заявила подписчикам что не собирается пиарить "приглашённых на её канал лекторов".
В целом негатива не вызывает, но и восторга 0. Вот она для меня тётка, а ей ещё и 40 нет.
 
Регистрация
2 Мар 2019
Сообщения
1.547
Симпатии
23.033
Я смотрела её лет 5 назад. Тогда она ещё была мне интересна. Сейчас тухляк полный. Одно время помню сс её подачи раскрутилась в ютубе Светлана Керимова (кстати кто что знает о этой падруге?). Так вот, Оксану тогда жаба не хило задавила и она заявила подписчикам что не собирается пиарить "приглашённых на её канал лекторов".
В целом негатива не вызывает, но и восторга 0. Вот она для меня тётка, а ей ещё и 40 нет.
ой я тоже её смотрела с тех времен и помню очень к Керимовой хотела на курс (не судите строго была молодая и тогда этих наебизнесов по типу Левчук и т.д. было немного, хотелось им верить глядя на красивых и успешных типо). так вот Оксана сделала пластику лица и еще что–то с зубами там/ типо улучшайзинги. Но стиль одежды явно пошел по *изде. Странно, что она не хочет приглашать лекторов, у нее вроде ж агенство, что снимает контент для професиональных каналов о красоте и т.д. Теперь она ударилась в диетологию*готовит хрючево с видом эксперта* . И делает ПЛАТНЫЕ консультации для людей, которые в поиске пластических хурургов и бьюти процедур ШТА?! как же еще денег заработать, ну не на работу ж идти.
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.845
Мда.... ото від Тексо не очікувала виcеру на тему багінькі. Ох як пригорає у всіх, гівчики їм бачте блокують.
 

Вложения

Последнее редактирование: