Остальные украинские блогеры

Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
56.995
Люду вам у стрічку.Сіся в роботі!
На фото з виваленим сіслом та у коричневій футболці така моцна жіночка, аж цікаво, яку вона обере весільну сукню, аби прийнятно виглядати. Її ж інсталоєр заміж кликав і обручку дарував.
 
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Новий пост у Алінки. Та, що Стужук номер 2. Пише, що всі прищі від їжі. А оце коменти.
Будь-який толковий гінеколог скаже, що відсутність менструації - це пиздець і так геть не повинно бути, і тільки гурині ІГ знають правду :wo)(ll: Посмотреть вложение 832791 Посмотреть вложение 832792
Ну слушайте. Одна пара пришла к гинекологу и жаловались что не могут забеременнеть годами. Оказалось анальным сексом только занимались. Ебанутых толпы
 
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
В мене цього літа особливий завал пл роботі і я тут тільки РО.
Але цього просто не можу пропустити.
Яким місцем треба думати, аби писати, що відсутність менструацій це норм?! І як овуляція може бути без менструації????!!!!??

А потім половина коментаторів будуть бігати і плакатись, що нема дітей, бо вчасно до лікаря не звернулись.
Дебілки блять
Чому не можна заблокувати цю Аліну в інстаграмі взагалі?! Аби не шкодила людям. Або хоча б по їбальнику добре вмастити.

Пробачте, просто це ппц і мене вона жутко бісить.


p.s. Насіки, любі, гарного закінчення літа усім і блискітки на лапки усім, хто дописує і не дає палаті затухнути.
Ой ну такой новый жирный поцик не даст. Это ж жесть просто.
 
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Ефросиніна готує зустріч.Наші поцики там як запрошені зірки.:w_a_l_l:
Слушайте, может я тупое. Но чем пиздоблоггеры прям ваще хороши? Я не про тех кто реально делает хороший контент, полезный и качественный, а вот про этих тупых пёзд. Ну вот чем они примечательны кроме как выворачиванием наружу своих трусов?
 
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
боже, яке воно тупориле, просто дно. Аліно, ти хоч біологію в школі вчила чи тільки так, про секс почитала ? Ну як можна бути таким, блять, тупим ?! Хто ці дебілки, які її слухають і думають, що відсутність менструації то ок ?? Прищі від їжі :facepalm: Йду скажу це своєму дерматологу хай довчиться :;;-))):

Вона знає хоча б щось про гормони чи тільки про травки свої ??
Это она за 2 недели сразу стала ооооочень умная потому что поглинала все на ютубе?
 
Регистрация
11 Ноя 2018
Сообщения
9.398
Симпатии
112.148

Вложения

Регистрация
11 Июл 2017
Сообщения
7.574
Симпатии
163.549
Не знаю де вона діла собаку Карамельку?
Але Вівку і Жеку вона дресирує будь здоров!!!
Собаку Карамельку отвезли делу и бабе в деревню в Черкасской области. Ну, типа, чуть ли не собака так сама захотела. И дедушка с бабушкой счастливы до в срачу.
Это можно втирать хомкам.
А муа помнит, что сначала Алиса делала рекламу питомнику, потом взяли Карамельку, вроде детям веселее, потом Алиска делала рекламу собачьего корму. А потом, видимо, корм халявный закончился и под девизом "ми часто подорожуємо" отвезли собаку в ебеня. Вот же тварь, взять себе животное, а потом сплавить за ненадобностью. Очень хороший пример ответственности и заботы, Алиска! надеюсь ваши Вивка и Жэка также вас сплавят в дом престарелых.
 
Регистрация
24 Окт 2018
Сообщения
622
Симпатии
5.092
Урбанович то може й схудла мальок, но блііін, яка ж вона стрьомна, це ппц . От реально всяке буває, я завжди за натуральність, но тут треба шось робити
 
Регистрация
13 Янв 2019
Сообщения
512
Симпатии
5.053
Ну і тернопільські рагулі на весіллі
 

Вложения

Регистрация
29 Май 2018
Сообщения
3.772
Симпатии
38.030
Урбанович то може й схудла мальок, но блііін, яка ж вона стрьомна, це ппц . От реально всяке буває, я завжди за натуральність, но тут треба шось робити
Ожидание-реальность.
Screenshot_2019-08-23-20-08-05-426_com.instagram.android.png
Screenshot_2019-08-23-20-08-12-981_com.instagram.android.png
 
Регистрация
29 Май 2018
Сообщения
3.772
Симпатии
38.030
Ахах яке воно рагульне.Як мацний пиріжок.холодець навіть на колінах.А гонору!!!
Вона розповість секретний-секрет як косити бабоси.А малі хом'яки вірять.15 річні дурепи беруть у мамок карточки і підптсуються на вебінари.
IMG_20190824_055529.jpg
 
Регистрация
22 Окт 2018
Сообщения
681
Симпатии
7.254
Ахах яке воно рагульне.Як мацний пиріжок.холодець навіть на колінах.А гонору!!!
Вона розповість секретний-секрет як косити бабоси.А малі хом'яки вірять.15 річні дурепи беруть у мамок карточки і підптсуються на вебінари. Посмотреть вложение 833470
Таке мале, а вже лєцта афєрістка
 
Регистрация
11 Июл 2017
Сообщения
7.574
Симпатии
163.549
Это платье выглядит как будто с чужого плеча, большое, низ не под подшит...
 
Регистрация
11 Ноя 2018
Сообщения
9.398
Симпатии
112.148
Регистрация
29 Май 2018
Сообщения
3.772
Симпатии
38.030
Регистрация
16 Фев 2019
Сообщения
1.454
Симпатии
18.013
Мне вот интересно, а хоть один блогер говорил, что он оформился как фоп и платит налоги? Даже неважно, на едином или нет, но сам факт? И может кто знает, скорее всего это деятельность попадает под третью группу где оплачивают 5% от выполненных работ?
 
Регистрация
16 Фев 2019
Сообщения
1.454
Симпатии
18.013
Фраза " Могу полететь в любой момент в любую страну и купить себе сколько угодно шанеля" взагалі геніальна. Скільки би ти шанеля не купила, все рівно лишишся тупою пробкою.
Подивилась би я, що би вона робила якби інста знесли її, і як би вона тоді заробляла.
Сколько угодно Шанель она не купит :) хай не рассказывает, ну разве что имела в виду туалетную воду за 40 баксов. Просмотрела я ее Инстаграмм, из последних дорогих покупок только пост в гуччи. Но там она потратила на все про все до 2000 долларов. Каждая позиция там стоит 400-600 долларов, платок Луи Витон и пояс гуччи и то дешевое 500
 
Регистрация
24 Окт 2018
Сообщения
2.376
Симпатии
33.027
Мне вот интересно, а хоть один блогер говорил, что он оформился как фоп и платит налоги? Даже неважно, на едином или нет, но сам факт? И может кто знает, скорее всего это деятельность попадает под третью группу где оплачивают 5% от выполненных работ?
Пренткович, Бо, Кюлот, Бараєва точно платять, за іншими не слідкую так