Остальные украинские блогеры

Регистрация
14 Авг 2019
Сообщения
1.840
Симпатии
24.305
Яке воно тупе,про гермафродитів дізналося в 32 рочки,назвало їх модним словом .І знову сраку запостило.Інфоповод для контенту!
В неї взагалі теми дуже цікаві то про маленькі піськи, то про Бога , то про місячні , незнаю де вона була 32 роки , але я знала , що такі люди є,правда не вникала в то ніколи , читала я ту статтю пару днів назад на сайті ТСН переписала слово в слова , така блогеркаткрута могла і своїми словами написати
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.849
Регистрация
28 Сен 2019
Сообщения
58
Симпатии
642
Вчора, десь до пів першої ночі, "альфа-самєц і настаяшший мужик па-тєрнопальскі", антошик мєтєльській, зажимав в Бункері дамочку, от вам і показова інстакартинка...
 
Последнее редактирование:
Регистрация
14 Авг 2019
Сообщения
1.840
Симпатии
24.305
Вчора, десь до пів першої ночі, "альфа-самєц і настаяшший мужик па-тєрнопальскі", антошик, зажимав в Бункері дамочку, от вам і показова інстакартинка...
Значить їй всьо підходить , бо думаю вона прекрасно знає де він ходить і , що робить, в Тернополі неможливо щось зробити , шоб ніхто не бачив
 
Регистрация
28 Сен 2019
Сообщения
58
Симпатии
642
Значить їй всьо підходить , бо думаю вона прекрасно знає де він ходить і , що робить, в Тернополі неможливо щось зробити , шоб ніхто не бачив
Однозначно, я не так часто кудись виходжу і вже двічі його бачила, ні в чому собі не відмовляє, але мені такі показово "високі відносини" незрозумілі
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.849
Зараз чекайте, ще може Дзідзьо з Таньою розійдуться , а там далі і решта блогерів підхопить хвилю інста-розлучень. Чим не інфоповід ? Заручини, весілля, вагітність, діти вже були, треба тепер хайпити на розлученні як дакота, бьютифулмам, veryire і решта.
 
Последнее редактирование:
Регистрация
14 Авг 2019
Сообщения
1.840
Симпатии
24.305
Ось сиджу цілими днями без роботи і уявляю яке весілля буде в Наталки:sha_lun: а як багато коментарів аж 185 , все певно дістала людей зі своїм весіллям:daa_a:
 

Вложения

Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.849
Ось сиджу цілими днями без роботи і уявляю яке весілля буде в Наталки:sha_lun: а як багато коментарів аж 185 , все певно дістала людей зі своїм весіллям:daa_a:
Та всім пох на твоє весілля, бабо тупа. Більшості людей срать на те яким буде весілля родичів / друзів. Прийшли, розділили радість і пішли. Хоспаді, це ж треба яке в неї самомнєніє, напевно переконана, шо хтось, крім неї думає цілими днями і уявляє її весілля. Ну тупиииииие.:facepalm:
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
2.274
Симпатии
24.194
Та всім пох на твоє весілля, бабо тупа. Більшості людей срать на те яким буде весілля родичів / друзів. Прийшли, розділили радість і пішли. Хоспаді, це ж треба яке в неї самомнєніє, напевно переконана, шо хтось, крім неї думає цілими днями і уявляє її весілля. Ну тупиииииие.:facepalm:
Цей пост взагалі не вона писала. а Куровський.
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.849
Цей пост взагалі не вона писала. а Куровський.
То там десь нижче написано ? Бо на скріні бачу шо з її сторінки. Так чи сяк це долбоєбізм. Інста загинається, блогери не мають про шо писати, витискають з себе чуть лі не на силу постики, шукають інфоповоди, людям вже все набридло - подорожі, весілля, вагітності, Лайф стайл в кожного однаковий. Скоро прикриється лавочка, ото буде плач і скрегіт зубів. Ніякі інстапсихологи-шарлатани не допоможуть.
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
2.274
Симпатии
24.194
То там десь нижче написано ? Бо на скріні бачу шо з її сторінки. Так чи сяк це долбоєбізм. Інста загинається, блогери не мають про шо писати, витискають з себе чуть лі не на силу постики, шукають інфоповоди, людям вже все набридло - подорожі, весілля, вагітності, Лайф стайл в кожного однаковий. Скоро прикриється лавочка, ото буде плач і скрегіт зубів. Ніякі інстапсихологи-шарлатани не допоможуть.
Вона в сторіз казала, що не встигала і сказала йому дописати :lau_gh1:
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
2.274
Симпатии
24.194
Розумієте, миле, зайнята Наталі така, що не те що сіль прибрати, вона постик для підписничків немає коли писати.
 
Регистрация
1 Авг 2019
Сообщения
114
Симпатии
1.324
Ось сиджу цілими днями без роботи і уявляю яке весілля буде в Наталки:sha_lun: а як багато коментарів аж 185 , все певно дістала людей зі своїм весіллям:daa_a:
Вона вчора написала, що обрали організаторів Галицькі весілля.
Сама минулого року обирали, тому трохи в тємі
так от, в цих Галицьких весіллях все канешно круто, але гроше деруть нереальні
якщо в звичайних організаторів 1000$ (той самий Мопіс, який робив Кодзаєвії весілля)
То в цих - 5-6 к баксів, люблять панти, щоб всьо дорого-багато, золото, блєск. Тай власниця - Софія, ще та Галицька Пані :)
Не думаю, що у них бартер. В Галицьких достатньо заможніх клієнтів.

Тому ставлю на те, що Наталі їх обрала для понтів, не більше. Втерти носа Балюку- думаю, це її основна мета)
 
Регистрация
14 Авг 2019
Сообщения
1.840
Симпатии
24.305
Вона вчора написала, що обрали організаторів Галицькі весілля.
Сама минулого року обирали, тому трохи в тємі
так от, в цих Галицьких весіллях все канешно круто, але гроше деруть нереальні
якщо в звичайних організаторів 1000$ (той самий Мопіс, який робив Кодзаєвії весілля)
То в цих - 5-6 к баксів, люблять панти, щоб всьо дорого-багато, золото, блєск. Тай власниця - Софія, ще та Галицька Пані :)
Не думаю, що у них бартер. В Галицьких достатньо заможніх клієнтів.

Тому ставлю на те, що Наталі їх обрала для понтів, не більше. Втерти носа Балюку- думаю, це її основна мета)
О май гад, і для кого ті понти, шоб підписники один день повісили статистику?) Ждьом весілля року, я ж звичайно завідую але ліпше б квартирку прикупили)) Але може то Куровського батьки ше башляють з Іспанії
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.849
Вона вчора написала, що обрали організаторів Галицькі весілля.
Сама минулого року обирали, тому трохи в тємі
так от, в цих Галицьких весіллях все канешно круто, але гроше деруть нереальні
якщо в звичайних організаторів 1000$ (той самий Мопіс, який робив Кодзаєвії весілля)
То в цих - 5-6 к баксів, люблять панти, щоб всьо дорого-багато, золото, блєск. Тай власниця - Софія, ще та Галицька Пані :)
Не думаю, що у них бартер. В Галицьких достатньо заможніх клієнтів.

Тому ставлю на те, що Наталі їх обрала для понтів, не більше. Втерти носа Балюку- думаю, це її основна мета)
5-6к $ лише за організацію, офігеть ціни.
Враховуючи те, який перший зал вони дивились, то, мабуть, Наталі і хоче весілля в стилі циган-стайл - дорого багато, важкі штори на вікнах, золота посуда, криштали і всяка така інша циганська фігня. :;;-)))::facepalm:
Я чомусь думала, що їм мопіс буде організовувати весілля, а не тут то було.

ps. геть забула, ще корона на голові обов'язкова - така здоровенна як в православній церкві і плаття пишне з камінчиками, рюшечками, квіточками, щоб всі зовідували !!!
 
Последнее редактирование:
Регистрация
17 Дек 2018
Сообщения
662
Симпатии
5.600
Регистрация
28 Сен 2019
Сообщения
58
Симпатии
642
Кюлотішна ще більш неграмотна, ніж я думала...вони з бусіком прийшли на вечірку "де соіл", грьобаний стид, коли вєщає на стотисячну аудиторію хтось, а встидно тобі...журналіст, якого заслужила його підписота
 

Вложения

Регистрация
26 Сен 2013
Сообщения
1.748
Симпатии
29.092
Адрес
Trump Tower
Кюлотішна ще більш неграмотна, ніж я думала...вони з бусіком прийшли на вечірку "де соіл", грьобаний стид, коли вєщає на стотисячну аудиторію хтось, а встидно тобі...журналіст, якого заслужила його підписота
Кстати, у неё тут вполне приличный наряд. Никаких оверсайзов с кюлотами
 
Регистрация
3 Окт 2019
Сообщения
126
Симпатии
1.488
Шаманка в сторис извиняется что не знает что правильно гИрлянды. А то что она за пару сторис до этого написала врачЬ, то норм. Если бы она не делала акцент на том что она журналист, то плевать, много более безграмотных блогеров. Но то как она гордится своей образованностью и постоянно такой фейл.
 

Вложения