Анастасия Стадник

Регистрация
18 Май 2019
Сообщения
41
Симпатии
415
Все правильно написали. Теж не розумію що то може бути за портфоліо, де дитина напівгола
 
Регистрация
17 Июл 2020
Сообщения
772
Симпатии
12.720
У меня уже зла не хватает. Неужели нельзя выделить деняк и времени на нормального диетолога?
 

Вложения

Регистрация
20 Дек 2018
Сообщения
881
Симпатии
12.548
У меня уже зла не хватает. Неужели нельзя выделить деняк и времени на нормального диетолога?
Аналогічна думка! В еру інста дієтологів,нутріціологів, вона п'є якісь детокс соки. Я думала, що люди при тямі ніколи не будуть вживати цю брєдятіну. Але це не про сіську.... Твій шлунок, підшлункова і кишківник передають прівєтікі від соків:facepalm:
 
Регистрация
22 Окт 2018
Сообщения
2.329
Симпатии
34.903
У меня уже зла не хватает. Неужели нельзя выделить деняк и времени на нормального диетолога?
она так надышивается перед смертью уже каждый месяц. Вот если не получается и не работает, можно ведь было уже смекнуть, что метод нерабочий? Но Настя тупая настолько, что может прыгать на грабли и считать, что это бодрящая зарядка
 
Регистрация
25 Янв 2018
Сообщения
2.317
Симпатии
26.074
У меня уже зла не хватает. Неужели нельзя выделить деняк и времени на нормального диетолога?
Ооо опять мак, потом один день соков и утром на завтрак круассан с гречкой и котлетами. И потом опять будет мак))
 
Регистрация
20 Дек 2018
Сообщения
881
Симпатии
12.548
Бляяя,такі недалекі
Найтупіший спосіб підняти активність, вгадайте ціну....типу кинути кістку хом'якам оці 200грн

Квіти за 10.000 ...ну такоє....
 

Вложения

Регистрация
11 Ноя 2018
Сообщения
296
Симпатии
2.955
Бляяя,такі недалекі
Найтупіший спосіб підняти активність, вгадайте ціну....типу кинути кістку хом'якам оці 200грн

Квіти за 10.000 ...ну такоє....
А Шо?
Для Мільйонерши з двома заводами і студією це дорого?
 
Регистрация
20 Дек 2018
Сообщения
881
Симпатии
12.548
Поїхати на день народження і везти із собою еупи рекла ного барахла:sh_ok:
Які вони всі однакові:facepalm:
Сумочки з ланцюжками,зелені речі,єбучі боді роздираючі дупу! Сумки..сумки... пластики,вдосконалення себе,прийняття себе.
Але кожна така унікальна, такі супер поради і корисні пости. Я коли бачу в переліку справ блогериць " написати корисний пост" в мене сіпається око:sh_ok:
 

Вложения