Анастасия Стадник

Регистрация
25 Сен 2019
Сообщения
459
Симпатии
6.172
Милые, а вы тоже на отдыхе пользуетесь чемоданом косметики??? Посмотреть вложение 1837905
Заичайно так, щоб потім одразу бігти до косметолога на чисточку. Просто маст хев))
А так то - реклама сама себе не зробить, сумніваюсь, що вона при своїх грошах користується корейською гімняною тоналкою за 100грн)))
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.708
Симпатии
85.173
Мені цікаво, як з такою шкірою тіла (пігментація, чутливість і текстура) в неї така однорідна і товста шкіра обличчя? Бо маю проблему навпаки, шкіра тіла світла і майже без пігментраціі, а на обличчі якраз чутлива, пігментована і зневоднена шкіра.
І ще, як вона їбанула на всю руку рукав? Наче ж не можна тату на таку чутливу пігментовану шкіру з родимками (якщо руки були такі ж, як і те що на фото)
В мене постійно враження від тієї татухи на всю руку, що в неї якийсь протез металевий, а не норм рука:facepalm:
Post automatically merged:

Насік писав правду) точно підуть колоти Міланці губи через років так 10))) і чим швидше тим краще:facepalm1:яка ж вона страшна і штучна навпроти дитини
Посмотреть вложение 1792725 Посмотреть вложение 1792726
Мала канешно страшко, але хто їй винен, що тато як інтелектуально недорозвинутий, от і вийшло що вийшло....добре колись казали, що народжувати тре від красивих чоловіків:-)
 
Последнее редактирование:
Регистрация
22 Янв 2013
Сообщения
3.446
Симпатии
37.517
В мене постійно враження від тієї татухи на всю руку, що в неї якийсь протез металевий, а не норм рука:facepalm:
Post automatically merged:


Мала канешно страшко, але хто їй винен, що тато як інтелектуально недорозвинутий, от і вийшло що вийшло....добре колись казали, що народжувати тре від красивих чоловіків:-)
Та ладно, мій колишній урод уродом, то я йому колись скинула картинку "у вас напевно дружина красуня?
А як ви знаєте?
Ви урод, а діти гарні получись :-)"
Так може Міланка виросте і ще поміняється)))))
 
Регистрация
22 Окт 2018
Сообщения
2.329
Симпатии
34.903
Заичайно так, щоб потім одразу бігти до косметолога на чисточку. Просто маст хев))
А так то - реклама сама себе не зробить, сумніваюсь, що вона при своїх грошах користується корейською гімняною тоналкою за 100грн)))
У неё реально довольно хуёвая косметика, и клиентов она всяким говном китайским красила. Был там и мак, и пара тональных шанель, но в основном очень устаревшая и плохая косметика

а самое ужасное был порваный, убитый, грязный бьюти-блендер
 
Регистрация
25 Сен 2019
Сообщения
459
Симпатии
6.172
У неё реально довольно хуёвая косметика, и клиентов она всяким говном китайским красила. Был там и мак, и пара тональных шанель, но в основном очень устаревшая и плохая косметика

а самое ужасное был порваный, убитый, грязный бьюти-блендер
Може бути, я просто пам‘ятаю якось недавно вона свій макіяж показувала просто, без реклами, то там був і естілаудер, і гьорлен, і шанель
Я тоналку якраз не могла підібрати собі, то якось звертала на таке увагу
Візажисти таким грішать, недавно бачила як один салон Хм показував різнокольорові підводки які закупили клієнтам, 39 грн на мейкапі і відгуки там про них відповідні, я офігела))
 
Регистрация
25 Янв 2018
Сообщения
2.317
Симпатии
26.074
Бля Настя. Ты бы хоть косметику по возрасту рекламировала, какой коллагеновый крем против морщин???
43EFEFF7-94CE-4E23-BE45-84D192EFB5CE.jpeg
CC0FB895-9A68-441E-A713-8DA5CA27F50D.jpeg
В каждой сторис отметка отеля, отрабатывает рекламу по полной. Думаю они поехали без малышки потому что отель предложил бесплатно только двоих
 
Регистрация
20 Дек 2018
Сообщения
881
Симпатии
12.548
@Цигарка Сейра ,який жах...губи на пів-морди, а сама,як анорексичка.


Не знаю, на рахунок стайні,але пара коней точно є,то ви - двоє бидланів.
КОНЮШНЯ:facepalm: Ну бля,стадник:bon_appetit:

Людина дивиться хоч якісь адекватні фільми? Я розумію, що розвивати немає чого,тому це не обов'язковомають бути складні,розвиваючі фільми,алн вони тупо тільки серіали і дивляться. Тільки і хизується кількістю переглянутих серіалів.
 

Вложения