Анастасия Стадник

Регистрация
24 Окт 2018
Сообщения
2.376
Симпатии
33.027
Можливо я цинічний бездітний насік,але я не розумію гендер паті. Ну ви однаково маєте радіти як дівчинці,так і хлопчику.Чи то як?
я так і знала,пише сіся. Вибачте не дочекалася професійного відео,кидаю з телефону - бляяяя:w_a_l_l: оці інстастандарти

А якщо б був хлопчик,то що??? Вона не раділа б,чи раділа не так сильно?
Трохи рве дах в жінок,інколи,з приводу статі.
Ну тут як би вибір невеликий,тільки два варіанти)) тільки якщо вона не "родила царица в ночь,ни то сына,ни то дочь"

Сукня шикарна. Ніби штора з актової зали середньонавчальної школи підперезана паском)))
Ви не одна, я теж гендер паті вважаю м'яко кажучи... Чимось дуже дивним.
 
Регистрация
17 Авг 2021
Сообщения
195
Симпатии
2.699
Якщо їй чоловік зраджував,чого вона від нього тепер другу дитину чекає?
Нічого в ньому такого не бачу а би вчіпитися і не відпускати ,такий собі альфонс
 
Регистрация
19 Май 2018
Сообщения
265
Симпатии
2.316
Бляха чого вони всі помішалися на цьому платті аля костюм цукерки на новий рік в садочок? Верба, Самбурська, тепер сіся.... фантазії нуль
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
56.995
Якщо їй чоловік зраджував,чого вона від нього тепер другу дитину чекає?
Нічого в ньому такого не бачу а би вчіпитися і не відпускати ,такий собі альфонс
Ну багато причин мабуть. По-перше, вона вважає, що у неї все заєбісь, то їй просто заздрять, її чоловік просто брутальний захисник родини. Доречі, він допомагав Пустовіту бити неповнолітню дівчину.
У Сісі немає жодної підтримки, подруг, мама неїна теж вважає, що треба за святі штани триматись. Та й інстаграм вже пересичений сильними незалежними лібідозними развєдьонками (Слоня, Міла, Конь, Єбобоша), Сіся мабуть хоче залишатись у нечисленній ніші щасливих мамочок та дружин.
 
Регистрация
23 Июл 2020
Сообщения
204
Симпатии
3.224
Я одна не розумію нахуя так багато хрещених?
Це ж брєд повний всіх підряд пхати в хрещені

Та в принципі , чого я дивуюсь
Вони ж то свято робили на річницю ПЕРШОГО ПОБАЧЕННЯ
Мій алкаш добре шо річницю зустрічань і розпису пам‘ятає ( вони в один і той день, тільки різні роки)

скоро значить буде свято першого поцілунку
Потім першого сексу
І так по наклонній
 

Вложения

Регистрация
2 Июл 2021
Сообщения
20
Симпатии
188
Я одна не розумію нахуя так багато хрещених?
Це ж брєд повний всіх підряд пхати в хрещені

Та в принципі , чого я дивуюсь
Вони ж то свято робили на річницю ПЕРШОГО ПОБАЧЕННЯ
Мій алкаш добре шо річницю зустрічань і розпису пам‘ятає ( вони в один і той день, тільки різні роки)

скоро значить буде свято першого поцілунку
Потім першого сексу
І так по наклонній

Це дивно, ще не то шо дитина не родилась, ще навіть живота не видно- вони уже кумів нашли і договорились. Ще би шкільну форму купили їй-богу...
 
Регистрация
11 Ноя 2018
Сообщения
296
Симпатии
2.955
Можливо я цинічний бездітний насік,але я не розумію гендер паті. Ну ви однаково маєте радіти як дівчинці,так і хлопчику.Чи то як?
я так і знала,пише сіся. Вибачте не дочекалася професійного відео,кидаю з телефону - бляяяя:w_a_l_l: оці інстастандарти

А якщо б був хлопчик,то що??? Вона не раділа б,чи раділа не так сильно?
Трохи рве дах в жінок,інколи,з приводу статі.
Ну тут як би вибір невеликий,тільки два варіанти)) тільки якщо вона не "родила царица в ночь,ни то сына,ни то дочь"

Сукня шикарна. Ніби штора з актової зали середньонавчальної школи підперезана паском)))
Щей все «Лухарі» свято за рекламу
 
Регистрация
13 Сен 2021
Сообщения
580
Симпатии
8.785
Ви не одна, я теж гендер паті вважаю м'яко кажучи... Чимось дуже дивним.
Мені це ще здається настільки нецікавим для абсолютно всіх присутніх, окрім батьків. Я за близьких своїх однаково радітиму, хлопчик там чи дівчинка. Але паті з цього робить... нє
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
56.995
Я одна не розумію нахуя так багато хрещених?
Це ж брєд повний всіх підряд пхати в хрещені

Та в принципі , чого я дивуюсь
Вони ж то свято робили на річницю ПЕРШОГО ПОБАЧЕННЯ
Мій алкаш добре шо річницю зустрічань і розпису пам‘ятає ( вони в один і той день, тільки різні роки)

скоро значить буде свято першого поцілунку
Потім першого сексу
І так по наклонній
Дві пари хрещених я ще розумію, у нас багато хто так робить, але три то вже геть занадто.
Мені це ще здається настільки нецікавим для абсолютно всіх присутніх, окрім батьків. Я за близьких своїх однаково радітиму, хлопчик там чи дівчинка. Але паті з цього робить... нє
Абсолютно згодна, це має бути свято для дуже вузького кола. Особисто я нічого поганого не бачу в тому, щоб хотіти дитину конкретної статі, це жодним чином не означає, що якщо народиться дитина іншої статі, мама її ненавидітиме. Але якщо хотів дівчинку, а виявився на гендерпаті хлопчик, може жінка захоче проявити не зовсім позитивні емоції, поплакати, має на це право. А при купі гостей доведеться вдавати що дуже радий навіть якщо це не так, бо ж головне щоб здоровий був.
 
Регистрация
3 Ноя 2018
Сообщения
709
Симпатии
9.206
Мое думает, что просто жиру беситтся

Повод такой себе, как по мне, я пока бездетное и тоже циничное)

Закатит такое пати, с фотографами и тд
Вот реально кому это интересно
Чисто жлобское мировозрение
 
Регистрация
13 Ноя 2018
Сообщения
219
Симпатии
4.683
Блін, сама не так давно через це все пройшла, і частково можу зрозуміти цю нетерплячу, так само дуже не терпілося дізнатися хто там, але то просто з цікавості(тим більше перший раз) а раділа я дитині очікуваній байдуже ким би вона не була і паті з того не влаштовували
Зробили тортик кольоровий для себе і батьків, просто щоб всі одночасно дізналися і в колі тих кому дійсно це важливо попили чайок сімейні балачки побалакали тай все на тому

а на цих їхніх паті дійсно складається враження що якби там була інша стать то всі би розчарувалися
Сіся так страшно раділа і пищала що там дівчинка, а якби був хлопчик? Сіла б і плакала?
Це ще так само як петя френдій свого часу виставив з радісним лицем пост про те що «вцілив хлопчика з першого разу», ну камон, а якби то була дівчинка? Писав би «ну нічого, наступного разу постараюся краще» чи шо?

А, ну і окремий фейспалм з того шо це все зробилося в першому триместрі, ще коли навіть і живота немає( як би ти там, не читаюча нас сіся, його не надувала на фото, його ще НЕМАЄ) і коли ще не дуже то б варто було всім триндіти про вагітність, бо ще що хочеш може бути на такому малому терміні
 
Регистрация
20 Дек 2018
Сообщения
881
Симпатии
12.548
Які наші блогериці нитічкі. Постійно щось там намагаються довести,щось там виправдовуються.
По постам трирічної давнини....бляяя - це трешова фраза,як весь цей інстаграмний маразм.
 

Вложения

Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
56.995
Яке дно постити оці сльози та свічечки. Якщо справді хтось помер, то хіба людині до інстаграму та до телефону? Хоча наші інхуєнсери люблять висловлювати скорботу у своєрідний спосіб - Ірена Пол знімала на камеру телефона, як плаче на могилі батька, Слон в 5 ранку в клубі кальвадосила, а в 7 заплакані сторіз з нагоди роковин смерті Лімона викладала.
 
Регистрация
25 Янв 2018
Сообщения
2.317
Симпатии
26.073
Яке дно постити оці сльози та свічечки. Якщо справді хтось помер, то хіба людині до інстаграму та до телефону? Хоча наші інхуєнсери люблять висловлювати скорботу у своєрідний спосіб - Ірена Пол знімала на камеру телефона, як плаче на могилі батька, Слон в 5 ранку в клубі кальвадосила, а в 7 заплакані сторіз з нагоди роковин смерті Лімона викладала.
Наверное умер какой-то семиюродный пятибрат, а для неё это очередной инфоповод чтобы поднять ее актив
 
Регистрация
31 Мар 2019
Сообщения
504
Симпатии
4.767
Який брєд! І все перевела на свою вагітність:facepalm: Хайп на смерті когось? Це жах!
Як же противно від неї! А ще сіла і жре на камеру:ze_le_ny: мене аж стошнило від її сьорбання
757DA17E-60B2-4F94-BCCD-3DDCD431D517.jpeg
BF7A94AD-247F-42AA-B86E-CFCE3CE99303.jpeg
 
Регистрация
3 Ноя 2018
Сообщения
709
Симпатии
9.206
Сися просто пробила
дно!
Какое оно низкое, противное!

Реально ничего святого, на всём хайп

Если тебе чья-то смерть была так несущественна, то зачем вчера было постить сопли?

И сегодня пилить оправдашки?
У неё уже нездоровая зацикленность на этой беременности, это попахивает неадекватом психического состояния

Больше всего убила реклама после оправдашек
Война -войной, а кеш для муженька нужно зарабатывать)а то ж ещё бросит))
 
Регистрация
26 Окт 2020
Сообщения
36
Симпатии
607
Під’їхав годний контент. Сіся несе баночку з мочою, Саша її знімає, тішаться, як прикольно.
На крісло ти теж з Сашею вилазиш? Дура набита 07566784-2981-4702-A9B2-9AF17C3C728C.jpeg
 
Регистрация
24 Окт 2018
Сообщения
2.376
Симпатии
33.027