Анастасия Стадник

Регистрация
31 Мар 2019
Сообщения
504
Симпатии
4.767
Та вона ж менше року тому писала, що не наважується на другу дитину, що це дуже важко, бо вона одна в сім’ї і бла-бла-бла ! А тут виявляється навіть бажання загадувала:rolleyes: Ну і губи це знову пізд..ц
40547DCB-319E-4BDB-B3AB-8E64021E51BB.jpeg
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
57.006
Та вона ж менше року тому писала, що не наважується на другу дитину, що це дуже важко, бо вона одна в сім’ї і бла-бла-бла ! А тут виявляється навіть бажання загадувала:rolleyes: Ну і губи це знову пізд..ц
Посмотреть вложение 2385897
Тому що ніхто випадковий зальот ніколи не назве своїм іменем, всі завжди постфактум кажуть, ніби-то планували, бажання загадували і дуже хотіли. От побачите, коли Коніна зізнається у вагітності, теж казатиме, як вона мріяла про маленького альфонсика і ретельно його планувала між келихами просекко.
 
Регистрация
20 Сен 2019
Сообщения
1.151
Симпатии
19.396
Регистрация
31 Авг 2021
Сообщения
191
Симпатии
2.867
хоче бути слабким ПОЛОМ
блин, а в чем проблема быть одновременно женственной и самостоятельной? но это ж надо думать головой, в которой хлебушек безглютеновый - а думать видимо сложна...
 
Регистрация
31 Мар 2019
Сообщения
504
Симпатии
4.767
Регистрация
31 Мар 2019
Сообщения
504
Симпатии
4.767
Я вам обкладнинка з її кінською посмішкою? Але ж це невідомий журнал, який зараз ніхто не читає :facepalm1:Треба обов’язково про це повідомити всім!!
А у пості таке відчуття, що вона себе сама вмовляє, що це так
EEED0E86-1C3F-49F9-92E7-50CF1F9DF6FD.jpeg
 
Регистрация
3 Ноя 2018
Сообщения
716
Симпатии
9.350
Ой, моя, сил уже нет эту тупость слушать
То что вы, колхозники, называете Хмельницким суржиком- на самом деле необразованность, узкость взглядов, примитивность и неграмотность
Лучше бы нормальные книжки почитала (не о том, как удержать мужчину), а не паль с кривыми швами хомякам продавать
 

Вложения

Регистрация
31 Мар 2019
Сообщения
504
Симпатии
4.767
Ой, моя, сил уже нет эту тупость слушать
То что вы, колхозники, называете Хмельницким суржиком- на самом деле необразованность, узкость взглядов, примитивность и неграмотность
Лучше бы нормальные книжки почитала (не о том, как удержать мужчину), а не паль с кривыми швами хомякам продавать
Немає такої мови:facepalm: ненавиджу це слово! Так, в Хмельницькому говорять з деякими русизмами! Але не потрібно цьому радіти , як дурник, а згадувати українські слова, тупа ти курка!
 
Последнее редактирование:
Регистрация
9 Сен 2019
Сообщения
2.202
Симпатии
17.345
Чтобы выучить украинский, нужно читать книги на украинском, а Настя этого не делает.
Странно, что человек в школе не выучил язык.
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
57.006
Чтобы выучить украинский, нужно читать книги на украинском, а Настя этого не делает.
Странно, что человек в школе не выучил язык.
Не забувайте, що вона ще інститут Поплавського закінчила:drazn:
 
Регистрация
23 Июл 2020
Сообщения
204
Симпатии
3.224
Вона стає все противніше і противніше

цікаво, знову на неї ригачка напала? Чи може Саша пізно з блядок вернувся?)

бо гуляти там ходить тільки він, то бані, то шашлики, а настя завжди з ним всюда, сама нікуда давно не ходила
Та й подруг я бачу в неї особо нема
Як вона жалілась, відсіяла всіх, бо їм треба було шоб вона в сторіс відмічала, їх цікавили її гроші
І саша сказав розірвати з ними будь які стосунки

хоча, думаю шо вони просто хотіли насті донести шо чоловік в неї хуйоо ше те
Думаю тепер до неї то доходить
 

Вложения