Анастасия Стадник

Регистрация
26 Фев 2020
Сообщения
3.962
Симпатии
34.572
Вона стає все противніше і противніше

цікаво, знову на неї ригачка напала? Чи може Саша пізно з блядок вернувся?)

бо гуляти там ходить тільки він, то бані, то шашлики, а настя завжди з ним всюда, сама нікуда давно не ходила
Та й подруг я бачу в неї особо нема
Як вона жалілась, відсіяла всіх, бо їм треба було шоб вона в сторіс відмічала, їх цікавили її гроші
І саша сказав розірвати з ними будь які стосунки

хоча, думаю шо вони просто хотіли насті донести шо чоловік в неї хуйоо ше те
Думаю тепер до неї то доходить
Я вообще с неё хуею, она не всегда хорошо себя чувствует, но в эпидемию собирается беременная лететь хер знает куда на отдых - слабоумие и отвага
 
Регистрация
3 Ноя 2018
Сообщения
709
Симпатии
9.204
Я вообще с неё хуею, она не всегда хорошо себя чувствует, но в эпидемию собирается беременная лететь хер знает куда на отдых - слабоумие и отвага
Быдлану нужно отдохнуть, он сильно устал) так что тут вариантов нету)нужно сохранять семью)))
 
Регистрация
26 Фев 2020
Сообщения
3.962
Симпатии
34.572
Регистрация
13 Ноя 2018
Сообщения
219
Симпатии
4.683
А ви тільки гляньте на колосальну різницю між кольором тіла і зашпакльованого їбличчя.
Боже, воно ж на відпочинку(те що неробам нема від чого відпочивати упустимо), ну намастилась кремом від сонця, на крайняк якимось легеньким вв, сс, і пошурувала, ніт же, треба тону штукатурки наложити
 
Регистрация
11 Дек 2018
Сообщения
461
Симпатии
3.727
А ви тільки гляньте на колосальну різницю між кольором тіла і зашпакльованого їбличчя.
Боже, воно ж на відпочинку(те що неробам нема від чого відпочивати упустимо), ну намастилась кремом від сонця, на крайняк якимось легеньким вв, сс, і пошурувала, ніт же, треба тону штукатурки наложити
то фільтр )
 
Регистрация
15 Сен 2021
Сообщения
53
Симпатии
897
Вона стає все противніше і противніше

цікаво, знову на неї ригачка напала? Чи може Саша пізно з блядок вернувся?)

бо гуляти там ходить тільки він, то бані, то шашлики, а настя завжди з ним всюда, сама нікуда давно не ходила
Та й подруг я бачу в неї особо нема
Як вона жалілась, відсіяла всіх, бо їм треба було шоб вона в сторіс відмічала, їх цікавили її гроші
І саша сказав розірвати з ними будь які стосунки

хоча, думаю шо вони просто хотіли насті донести шо чоловік в неї хуйоо ше те
Думаю тепер до неї то доходить
Если не путаю, то вроде и посты были, что-то типа «Нахер подруг, если мужчина сказал. Я выбрала семью, мой мужчина мой друг»
Ну и прочая бредятина.
Ей когда ей натыкали, что мужчина может и уйти однажды.
Вспомнила Оксану Самойлову (Жену Джигана) у неё когда-то тоже был такой пост. Но сейчас признала, что не права была. Ждём от Сиси))
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.845
А ви тільки гляньте на колосальну різницю між кольором тіла і зашпакльованого їбличчя.
Боже, воно ж на відпочинку(те що неробам нема від чого відпочивати упустимо), ну намастилась кремом від сонця, на крайняк якимось легеньким вв, сс, і пошурувала, ніт же, треба тону штукатурки наложити
та її тіло це також одна велика пігментна пляма. Цікаво чи хоча б колись в своєму житті Стадник користувалась spf ?
 
Регистрация
25 Янв 2018
Сообщения
2.317
Симпатии
26.072
Лететь столько часов на 6 месяце что бы потом ныть что болит таз….
 

Вложения

Регистрация
2 Янв 2020
Сообщения
121
Симпатии
1.910
Регистрация
23 Июл 2020
Сообщения
204
Симпатии
3.224
Осг, цей бидлан ше рішив когось пообсирати? А сам чим кращий?

П.с. Сама проти такого, але свою думку тримаю при собі, а не виставляю це на показ, і не розписую так як воно

Насть, подумай ше раз шо ти доброго зробила вийшовши за це уйобіще, і виношуючи другу дитину від нього
 

Вложения

Регистрация
22 Янв 2013
Сообщения
3.428
Симпатии
37.246
Осг, цей бидлан ше рішив когось пообсирати? А сам чим кращий?

П.с. Сама проти такого, але свою думку тримаю при собі, а не виставляю це на показ, і не розписую так як воно

Насть, подумай ше раз шо ти доброго зробила вийшовши за це уйобіще, і виношуючи другу дитину від нього
Можливо, бидлан хотів би бути на місці внучки?
 
Регистрация
23 Июл 2020
Сообщения
204
Симпатии
3.224
Регистрация
3 Ноя 2018
Сообщения
709
Симпатии
9.204
Осг, цей бидлан ше рішив когось пообсирати? А сам чим кращий?

П.с. Сама проти такого, але свою думку тримаю при собі, а не виставляю це на показ, і не розписую так як воно

Насть, подумай ше раз шо ти доброго зробила вийшовши за це уйобіще, і виношуючи другу дитину від нього
Аааа, как Быдлана задело) прям свое зеркальное отражение увидел, вот и прорвало трубу с гавнецом)

сам точно так де паразитирует на Сисе)очередной альфонс)
 
Регистрация
24 Окт 2018
Сообщения
2.376
Симпатии
33.027
Регистрация
31 Авг 2020
Сообщения
91
Симпатии
1.470
:s_o_s:
Пояснення просте: бо вони люблять один одного! Що не ясно? Чому дитині не можна так і сказати?
В мене є така ж знайома. Вона боїться слово "гей" вимовити вголос. Постійно нарікає на людей з нетрадиційною орієнтацією, але слово "гей" замінює на "ці", "оті", "не дай Боже мій малий стане отаким".
Щодо малого - до церкви, каже, з ним піде, якщо у нього будуть "тойговні або оці замашки".
Хочеться довбанути її об стіну в такий момент.
І так, знайомій 30 років