Анастасия Стадник

Регистрация
22 Янв 2013
Сообщения
3.449
Симпатии
37.532
Коли їх вже хтось скаже, щоці бантики вже давно не в моді? А сукня, то взагалі пиздець.... краще вже на аліексперсі замовляти, там хоч шось трендове можна знайти
З її фігурою можна що завгодно носити, але це ж бляха власний бренд
 
Регистрация
3 Ноя 2018
Сообщения
716
Симпатии
9.350
Милі, я колись Настю і її чоловіка спостерігало, то таке 200% бидло, що хамить, голосно розмовляє, принижує людей, щоб самоствердитися, коли вона була в Німеччині ото мене бомбило, як торби розпаковувати брендові то лухарі-богачка, а поперлися в країну в якості біженців, щоб люди зі своїх податків ще оту бидлоту утримували, і ще й свого бидлана під спідницею потарабанила і вистачило наглості ще критикувати допомогу. Безсоромники! Тепер корчать благодійників, люди, хто їм гроші перераховувує ви взагалі в собі, таких треба з країни вигнати, але Настя вже вигрібає за свої діяння, такого чоловіка мати- то як треба нагрішити?
Таке доречне фото)враховуючи, що в попередніх сторіс вона по 100 грн на лонами збирала! Стидоба!
Post automatically merged:

А ось і корінь усіх пластичних операцій і «успішного успіху»
Просто людина, яка не може бути сама собою, яка впевнена, що її не можуть полюбити просто так

От і приходиться постійно зі шкури лізти і бути тим, ким не є

Шкода її, як людину(
 

Вложения

Регистрация
22 Янв 2013
Сообщения
3.449
Симпатии
37.532
Таке доречне фото)враховуючи, що в попередніх сторіс вона по 100 грн на лонами збирала! Стидоба!
Post automatically merged:

А ось і корінь усіх пластичних операцій і «успішного успіху»
Просто людина, яка не може бути сама собою, яка впевнена, що її не можуть полюбити просто так

От і приходиться постійно зі шкури лізти і бути тим, ким не є

Шкода її, як людину(
Можна подумати, якщо вона це все перестане робити, її діти і мама будуть любити її менше
 
Регистрация
3 Ноя 2018
Сообщения
716
Симпатии
9.350
Регистрация
17 Мар 2021
Сообщения
244
Симпатии
4.278
Регистрация
21 Окт 2021
Сообщения
90
Симпатии
392
Боже, вона якась помішана на імітуванні ідеальної картинки, щодня ці фемелі луки. Можу собі уявити як її бидлана заїбало не мати права одіти те шо хочеться самому.
В неї точно якась вавка в голові
Post automatically merged:

F55500C7-ECCB-49E8-B87E-0516153CBC92.jpeg
 
Регистрация
26 Фев 2020
Сообщения
3.975
Симпатии
34.653
Ходячая антиреклама своего бренда. Шорты мнутся просто ужас
 

Вложения

Регистрация
22 Янв 2013
Сообщения
3.449
Симпатии
37.532
Боже, вона якась помішана на імітуванні ідеальної картинки, щодня ці фемелі луки. Можу собі уявити як її бидлана заїбало не мати права одіти те шо хочеться самому.
В неї точно якась вавка в голові
Post automatically merged:

Посмотреть вложение 2830309
І таскає цю малу постійно в руках.
 
Регистрация
7 Апр 2020
Сообщения
330
Симпатии
4.550
Боже, вона якась помішана на імітуванні ідеальної картинки, щодня ці фемелі луки. Можу собі уявити як її бидлана заїбало не мати права одіти те шо хочеться самому.
В неї точно якась вавка в голові
Post automatically merged:

Посмотреть вложение 2830309
Ці фемелі-луки Стадник мені ось що нагадуюють
76c88942817f4ccc80efb352f93e1d1d.jpg Без названия.jpeg
 
Регистрация
19 Май 2018
Сообщения
265
Симпатии
2.328
Ходячая антиреклама своего бренда. Шорты мнутся просто ужас
Теж звернула на це увагу сьогодні, взагалі в неї останні "колекції" одна краща за іншу.
 
Регистрация
3 Ноя 2018
Сообщения
716
Симпатии
9.350
Що там по ідеальній шкірі ?)
Стільки років не вилазити від різних косметологів і результату нуль!

Може б пора нормально харчуватись???

І все що, ми мажмо знати про ЦА Сісі: діти середнього шкільного віку)
 

Вложения