Анастасия Стадник

Регистрация
25 Янв 2019
Сообщения
481
Симпатии
6.418
Регистрация
23 Фев 2022
Сообщения
13
Симпатии
142
Шо це за дивне твердження "пів країни їздять за кордон"? Ми начебто в різних світах з нею живемо. Взагалі не можу пригадати жодного випадку, шоб хтось із знайомих мені чоловіків їздив відпочивати за кордон під час війни.
Не можете пригадати, бо живете в адекватному середовищі; але паралельно існує світ йобнутих, де такі як ця Стадник, Корячка, Людазголівуда возять своїх боровів грітися на сонечку. Наскільки це прикро і сумно що так багато гідних людей гинуть щодня, а залишиться така гидота..
 
Регистрация
25 Янв 2019
Сообщения
481
Симпатии
6.418
C3A51AD7-C25C-485C-905F-3C24B95EBD17.jpeg головне розказати, як багато ти робиш і як багато збираєш чужих коштів… щоб потім цим людям кидати в обличчя звинувачення, що вони не збирають кошти, а кидають таким «волонтерам» як Ваша Анастасія Стадник. Гидко!
 
Регистрация
3 Ноя 2018
Сообщения
714
Симпатии
9.285
Коли ти ТП і все твоє життя - це влаштовувався тупих свят і придумавання собі завдань, що не мають ніякого значення і практичності
 

Вложения

Регистрация
20 Янв 2022
Сообщения
374
Симпатии
4.554
І ця дура недавно жалілась, що їй хом'яки мало грошей скидують на дрони. Просто Дніще
Сіся, вали в дубаї, ти серед рузьких своєю будеш
 

Вложения

Регистрация
31 Мар 2019
Сообщения
504
Симпатии
4.767
В неї якась шиза?.. перемішалося все : хлопчики, дівчатка, квіти, не бажання мати дітей і лохотронські ігри:zvez_ochki: Блять, свій Давід у Міланки в 5 років!!!??? І якісь тупі поради про квіти у дитячому віці? Її експертність це завжди якийсь крінж крінжовий
 

Вложения

Регистрация
26 Фев 2020
Сообщения
3.972
Симпатии
34.636
В неї якась шиза?.. перемішалося все : хлопчики, дівчатка, квіти, не бажання мати дітей і лохотронські ігри:zvez_ochki: Блять, свій Давід у Міланки в 5 років!!!??? І якісь тупі поради про квіти у дитячому віці? Її експертність це завжди якийсь крінж крінжовий
Я теж в шоці з її експерності. Вона зациклена на квітах, джентльменах, хоча я дуже сумніваюсь, що бидлан у життя ппц який джентельмен
 
Регистрация
31 Мар 2019
Сообщения
504
Симпатии
4.767
Я теж в шоці з її експерності. Вона зациклена на квітах, джентльменах, хоча я дуже сумніваюсь, що бидлан у життя ппц який джентельмен
Тай я 100% даю, що Давідіка мама не купила б ті квіти, якби Міланка була зі звичайної сім’ї ))) а так Лиже сраку Сіськи!) Бо бачить, що ця дуріє від такого))
Та в неї якась маніакальна привʼязаність до стандартів сімʼї навязаних нам радянщиною і патріархатом. При цьому в сімʼї кінь вона, а не бидлан
 
Регистрация
22 Окт 2018
Сообщения
2.329
Симпатии
34.903
Я теж в шоці з її експерності. Вона зациклена на квітах, джентльменах, хоча я дуже сумніваюсь, що бидлан у життя ппц який джентельмен
Мама її жила все життя з бидланами, тому постійно говорила, що Настя повинна жити краще, повинна бути принцесою, щоб її на руках носили. Настя обрала собі такого самого, як мама, і тепер доньці вбиває в голову про принцесу, оберемки квітів та джентльмена. А цикл він такий, має властивість продовжуватись.
 
Регистрация
26 Фев 2020
Сообщения
3.972
Симпатии
34.636
Мама її жила все життя з бидланами, тому постійно говорила, що Настя повинна жити краще, повинна бути принцесою, щоб її на руках носили. Настя обрала собі такого самого, як мама, і тепер доньці вбиває в голову про принцесу, оберемки квітів та джентльмена. А цикл він такий, має властивість продовжуватись.
Я просто не розумію де Настін бидлан і де джентельменство, я пам’ятаю історії які вона сама ж і розказувала про нього, і там цим джентельменством аж ніяк не пахло. І мене шокують оці макіяжі Міланці, квіти від Давідіка. Камон дитині 5 років…
Тільки про 3 дитину вчора відповідала у сторіз, вже на ранок робить тест
E14E8B2C-0B62-4DB3-BF4B-F9AF19F359BC.jpeg
 
Регистрация
3 Ноя 2018
Сообщения
714
Симпатии
9.285
Там Сіся вже тиждень розказує, як вона схудла швидко
Але шось я не памятаю її в залі чи з корисної їжею

Оземпік прийшов на допомогу?)
 
Регистрация
20 Янв 2022
Сообщения
346
Симпатии
5.366
Там Сіся вже тиждень розказує, як вона схудла швидко
Але шось я не памятаю її в залі чи з корисної їжею

Оземпік прийшов на допомогу?)
Зважаючи на її скажені зайоби, я б не здивувалася такому повороту. Нездорову ідею худорби має, гроші має, живі приклади схуднувших є, то чого б не ризикнути (похуй на двох дітей, які тьфу тьфу можуть залишитись без мами в разі чого…)
 
Регистрация
3 Ноя 2018
Сообщения
714
Симпатии
9.285
Там інстинкту самозбереження немає від слова зовсім
Комплекси і невпевненість в собі настільки великі, що затьмарюють здоровий глузд
Навіть гроші не доплмагають
І Бидлан все підтримує, ну а що, головне ж щоб вона в сторіс виходила і він жив жирно, думаю про кохання там теж не йдеться
Бо ніякий норм чоловік не буле відправляти жінка на таку кількість пластичних операцій
Аж шкода її стало
Вона ж на правді виходить нікому не потрібна
І певно відчуває це на підсвідомості, звідси і ці операції і постійні ідеї бізнесу

людина не розуміє, як її можуть любити Просто так
 
Регистрация
31 Мар 2019
Сообщения
504
Симпатии
4.767
В неї постійно якийсь треш зі здоров’ям! Можливо потрібно менше себе кроїти і слідкувати ретельно за своїм здоров’ям і генетикою, а не слідувати своїм комплексам та слідкувати за бидланом і впадати в крайнощі .
IMG_8960.jpeg
 
Регистрация
26 Фев 2020
Сообщения
3.972
Симпатии
34.636
В неї постійно якийсь треш зі здоров’ям! Можливо потрібно менше себе кроїти і слідкувати ретельно за своїм здоров’ям і генетикою, а не слідувати своїм комплексам та слідкувати за бидланом і впадати в крайнощі . Посмотреть вложение 3433704
Згодна з вами, в неї інколи кровотечі з носа, не зрозуміло що з циклом, а вона зі свого організму продовжує знущатися, роблячи операції, та купу процедур, які можливо їй не потрібні були. Але головне що бидлан задоволений, бо його бач смішили тонкі губи. Я не перестаю охуєвати з цієї сімейки та їх життєвих установок
 
Регистрация
3 Ноя 2018
Сообщения
714
Симпатии
9.285
Вона колись дограється
Такі проблеми вже вилазять по здоров’ю, а вона все шукає проблему випадіння волосся у трихолога

І щось все вказує на те, що таке різке зменшення ваги це Оземпік
Вона ж в неадекватні, на все згодна заради гарної картинки
Повна деградація, і дійсно, як писали вище, саме страшне те, що Бидлан це підтримує
 

Вложения

Регистрация
26 Фев 2020
Сообщения
3.972
Симпатии
34.636
Вона колись дограється
Такі проблеми вже вилазять по здоров’ю, а вона все шукає проблему випадіння волосся у трихолога

І щось все вказує на те, що таке різке зменшення ваги це Оземпік
Вона ж в неадекватні, на все згодна заради гарної картинки
Повна деградація, і дійсно, як писали вище, саме страшне те, що Бидлан це підтримує
Теж думаю, що вона на Оземпіку. 5 кіло за 1,5 тижня по суті з малої ваги, не вірю
 
Регистрация
31 Мар 2019
Сообщения
504
Симпатии
4.767
Теж думаю, що вона на Оземпіку. 5 кіло за 1,5 тижня по суті з малої ваги, не вірю
Жесть((( Та ви що? вона ж коли втрачає декілька кг або набирає, то в неї завжди стрес!))) найстресовіша людина !!!