Дорофеева, Дантес, Кацурины.

Регистрация
16 Авг 2015
Сообщения
10.156
Симпатии
98.439
Він в стендапі сказав «складно займатися сексом із дівчиною в одній кімнаті з дитиною найкращого друга, доки він тр*хає його колишню дружину»
І ці діти, особливо старша, вже мають змогу подивитись виступ в Інтернеті. Прочитати ці супер талановиті жарти. Хто про малих думає? Ніхто. Діти, як тема для невдалих жартів.
Таке відчуття…жалю до менших і огиди до старших.
У детей есть мама и папа, которых, видимо, такие шуточки устраивают. Одной удобно, что с детьми помогают. Второму, что не надо отцом быть своим же детям.
 
Регистрация
27 Сен 2019
Сообщения
3.061
Симпатии
52.778
Если бы про моего ребенка такое написал мой ебарь то я бы надела презерватив на бутылку и засунула бы ее ему в очко.
У детей есть мама и папа, которых, видимо, такие шуточки устраивают. Одной удобно, что с детьми помогают. Второму, что не надо отцом быть своим же детям.
Ой прям помогает ей с детьми, на няню у бедной денег нет. Какая от него помощь, он в разьездах всегда. Просто ей нравится создавать образ не брошенки с детьми, а вот что она и ее дети нужны целому живому мужику. Фу мразина просто
 
Регистрация
9 Июл 2020
Сообщения
661
Симпатии
8.908
двійко дітей, а один зовсім малолітній і для хороших стосунків те ще випробування і виживання 24/7, не уявляю як це вивезти з чужими дітьми навіть якщо сильно подобається їх мама/тато.
 
Регистрация
16 Авг 2015
Сообщения
10.156
Симпатии
98.439
двійко дітей, а один зовсім малолітній і для хороших стосунків те ще випробування і виживання 24/7, не уявляю як це вивезти з чужими дітьми навіть якщо сильно подобається їх мама/тато.
Я не верю, что там любовь-морковь. Скорее его измена Нади и развод психологически сломали и он застрял в этом всем.

Я искренне не понимаю, как можно няньчить детей мужика, который твою жену увел. Я бы точно не смогла детей любовницы принимать.
 
Регистрация
27 Сен 2019
Сообщения
3.061
Симпатии
52.778
двійко дітей, а один зовсім малолітній і для хороших стосунків те ще випробування і виживання 24/7, не уявляю як це вивезти з чужими дітьми навіть якщо сильно подобається їх мама/тато.
Ну да очень тяжело, поэтому давайте на весь инстаграм им пожелаем смерти фигурально.
 
Регистрация
20 Сен 2017
Сообщения
1.879
Симпатии
30.266
Ну да очень тяжело, поэтому давайте на весь инстаграм им пожелаем смерти фигурально.
Уверена он ничего такого не имел ввиду. Шутка была в том, что иногда у тебя может появиться сразу двое детей, хоть ты и всю жизнь предохранялся , потому что это дети твоей девушки.
 
Регистрация
20 Сен 2017
Сообщения
1.879
Симпатии
30.266
Милые обьясните плиз шо там за ужасов дантес написал для не знающих украинский
мне всегда говорили родители , пользуйся презервативами и у тебя не будет детей. Я пользовался , а теперь у меня двое. Мама, к тебе вопросы , что-то такое
 

POPSTAR not a Doctor

Жарю Машку
Регистрация
4 Сен 2015
Сообщения
21.124
Симпатии
248.159
Адрес
НейДворец
мне всегда говорили родители , пользуйся презервативами и у тебя не будет детей. Я пользовался , а теперь у меня двое. Мама, к тете вопросы , что-то такое
Спасибки милое:blestashki:
ну это он шутит дебильно вроде, уж прям не знаю, тупо конечно, но не смертельно
 
Регистрация
27 Сен 2019
Сообщения
3.061
Симпатии
52.778
мне всегда говорили родители , пользуйся презервативами и у тебя не будет детей. Я пользовался , а теперь у меня двое. Мама, к тебе вопросы , что-то такое
Спасибо что разьяснили,а то я такая тупая что сама бы не поняла этого тонкого юмора))

Если вам ок что про ваших детей так шутят то мне жаль этих самых детей. Хотя у вас милое скорее всего их нет. Иначе вы от таких шуток улетали бы бы на жопной тяге на плутон.
 
Регистрация
9 Июл 2020
Сообщения
661
Симпатии
8.908
Ну да очень тяжело, поэтому давайте на весь инстаграм им пожелаем смерти фигурально.
Та норм жарт/ якої смерті, ну кмн.
Менеджити дітей це пекельна робота без рожевих поні.
Хто думає інакше, ті мабуть не дуже стараються бути норм батьками.
На хмаринці сидять лише ті хто ніхуя не робить крім фоток з дітьми для інсти.
 
Регистрация
31 Мар 2020
Сообщения
2.120
Симпатии
30.618
Ну он же не мамский блог ведет. Наши какусики покушунькали и спят.

Да, дети могут бесить, от них можно уставать, можно даже жалеть, что их решил завести, и одновременно их любить. Есть и такая сторона родительства.
Дантес же не на детском утреннике так шутит, юмор для взрослых людей. Я б эту шутку даже жесткой не назвала
 
Регистрация
30 Авг 2022
Сообщения
282
Симпатии
5.112
Він не має морального права жартувати так про чужих дітей, про секс при сплячій поруч дитині, про те що користувався контрацепцією і все одно є діти. Чувак, це не твої діти. Ти думаєш їм буде приємно читати жарти, як ти трахаєш їх маму біля них? Сумніваюсь.
як він піклується чи домомагає з малими? Обсміюючи їх? Дантес не живе на постійній основі з Дашкою. У неї є нянька, яка допомагає, і думаю робить багато. Мала в школі мабуть. Ще періодично (як от недавно у Львові) з ними тусується тато. (Що звісно не відміняє того факту, що тато мудак)
Це якась дуже хуйова вистава, що затягнулася.
 
Регистрация
27 Сен 2019
Сообщения
3.061
Симпатии
52.778
Він не має морального права жартувати так про чужих дітей, про секс при сплячій поруч дитині, про те що користувався контрацепцією і все одно є діти. Чувак, це не твої діти. Ти думаєш їм буде приємно читати жарти, як ти трахаєш їх маму біля них? Сумніваюсь.
як він піклується чи домомагає з малими? Обсміюючи їх? Дантес не живе на постійній основі з Дашкою. У неї є нянька, яка допомагає, і думаю робить багато. Мала в школі мабуть. Ще періодично (як от недавно у Львові) з ними тусується тато. (Що звісно не відміняє того факту, що тато мудак)
Це якась дуже хуйова вистава, що затягнулася.
Хоч в когось мозок є... це мудило обсміює і принижує чужих малят на весь інет.
Post automatically merged:

Ну он же не мамский блог ведет. Наши какусики покушунькали и спят.

Да, дети могут бесить, от них можно уставать, можно даже жалеть, что их решил завести, и одновременно их любить. Есть и такая сторона родительства.
Дантес же не на детском утреннике так шутит, юмор для взрослых людей. Я б эту шутку даже жесткой не назвала
Да дети могут бесить конечно. Мы не в розовопонии живем. Но причем тут когда устаешь от своих детей, и когда на весь инет унижаешь детей своей "девушки"?? Вы шо вы глаза долбитесь? Я незнаю каким человеком надо быть чтоб спокойно воспринять такой "юмор"
 
Регистрация
30 Авг 2022
Сообщения
282
Симпатии
5.112
Ці батьки чудово чорнять малих самі, без допомоги дантеса. Вічна сексуалізація старшої, фото в трусиках, або як мала їсть йогурт чи кашу, не пвмятаю, рот відкритий і по дитячому стікає молоко, був підпис щось дуже огидне, типу тільки закінчили чи тільки пот»халась, я тоді офігіла просто. Або фото малого в інста кацуріна, типу Даша каже, шо яйця в малого мої. Бля. Це такий крінж. Там одного адекватного дорослого нема, нема розуміння дитячих кордонів. Нема адекватності по відношенню до малих. Жарти можна по різному сприймати, у всіх різне почуття гумору. Але те що дітям треба буде до психолога, то факт(
 
Регистрация
25 Июн 2018
Сообщения
2.304
Симпатии
15.917
Дантес думає, що він дуже дотепний?
Може йому хтось скаже, що це якась діч?
Post automatically merged:

:facepalm1:
Може, я трішки таво, але в другому дописі прочиталось щось типу - ну мам, пап подивіться - це ж тику круто, мати дітей. Соррі, шось таки захотілось позитиву після йобанних обстрілів єбланатів
 
Регистрация
2 Сен 2019
Сообщения
140
Симпатии
1.997
мне кажется они не желал никому смерти, перекрутили))

там написано: «родители говорили пользоваться презервативами тогда не будет детей»
и потом обращение к родителям, типа мам, пап, посмотри, я пользовался но ВОТ ДЕТИ)))) ВОТ ЭТО ПОВОРОТ))
 
Регистрация
1 Янв 2020
Сообщения
2.196
Симпатии
44.825
Та ніхто нікому смерті не бажав, мова про те, що жарти його огидні, а не дотепні і смішні, особливо про "обосрался" і що хтось когось буде мити. Ну і про презервативи - це якесь приниження дітей