Ксюша Манекен

Регистрация
4 Апр 2022
Сообщения
2.478
Симпатии
28.363
Ну просто мисс письяглазка (специально томный взгляд у нее получается не сексуальным, а пародией на сексуальность)
Смотрю на её фейс и вспоминаю как эта «мадам» быковала в прямом эфире. Ксюха ты быдло а не элегантная женщина с томным взглядом
 
Регистрация
30 Июн 2021
Сообщения
5.227
Симпатии
67.251
Після Картьє пішов новий рівень. Схоже, з грошима все реально дуже погано
 

Вложения

Регистрация
15 Май 2022
Сообщения
1.763
Симпатии
28.903
Після Картьє пішов новий рівень. Схоже, з грошима все реально дуже погано
Ну разве не фантастика: от «я не такая и не буду больше брать рекламу» до сережек за 300 гривен всего одно расставание с банковым мусей
 
Регистрация
30 Окт 2018
Сообщения
5.495
Симпатии
37.505
Регистрация
4 Дек 2022
Сообщения
1.776
Симпатии
13.149
Регистрация
1 Янв 2020
Сообщения
2.196
Симпатии
44.825
Дуся вже у відчаї. Камери розпродає, ще й виправдовується, що причина продажу - придбала нову.
Нагадує, що у неї є сторінка аутлет, де продає свої тряпки ношені/міряні.
То мабуть, намагається нашкребти на лакшері свято на свою тридцятку. Хоча напуркуа лакшері свято її друзям бидло блогерам? Їм і шашличка зайде при дорозі.
 
Регистрация
30 Окт 2018
Сообщения
5.495
Симпатии
37.505
Дуся вже у відчаї. Камери розпродає, ще й виправдовується, що причина продажу - придбала нову.
Нагадує, що у неї є сторінка аутлет, де продає свої тряпки ношені/міряні.
То мабуть, намагається нашкребти на лакшері свято на свою тридцятку. Хоча напуркуа лакшері свято її друзям бидло блогерам? Їм і шашличка зайде при дорозі.
Може поїхати кудись хоче) невже і з фінансами все так поганенько?
 
Регистрация
24 Янв 2018
Сообщения
3.882
Симпатии
42.241
Дуся вже у відчаї. Камери розпродає, ще й виправдовується, що причина продажу - придбала нову.
Нагадує, що у неї є сторінка аутлет, де продає свої тряпки ношені/міряні.
То мабуть, намагається нашкребти на лакшері свято на свою тридцятку. Хоча напуркуа лакшері свято її друзям бидло блогерам? Їм і шашличка зайде при дорозі.
а шо вона продає в аутлеті? китайський рекламний шмот?
 
Регистрация
2 Авг 2022
Сообщения
405
Симпатии
3.104
Регистрация
20 Сен 2018
Сообщения
5.570
Симпатии
65.768
як же вона бісить, ця чушка
подивилась супержінку з нею, аж нудить від понтів. я так розумію, шо той діджей її вже вишвирнув нахер? бо шось в інсті постить заунивну хуйню якусь, а де ж фотачкі с любімкай і відео єблі в душі? не слідкую особливо за цією мандовошкою, вона з мого міста, навчались разом. завжди була на вийобі.
мене смішить, як вона в інсті тявкає, шо їй типу шкода тих, хто її обговорює. себе пошкодуй
 
Регистрация
30 Окт 2018
Сообщения
5.495
Симпатии
37.505
як же вона бісить, ця чушка
подивилась супержінку з нею, аж нудить від понтів. я так розумію, шо той діджей її вже вишвирнув нахер? бо шось в інсті постить заунивну хуйню якусь, а де ж фотачкі с любімкай і відео єблі в душі? не слідкую особливо за цією мандовошкою, вона з мого міста, навчались разом. завжди була на вийобі.
мене смішить, як вона в інсті тявкає, шо їй типу шкода тих, хто її обговорює. себе пошкодуй
Люба, оце я вам заздрю)) бо ви пропустили вже не тільки романтік енд з діджейкой, та ще цілу драму-комедію під назвою Дуся і Банковий Муся) Почитайте палату з початку, ви не пожалкуєте, це дійсно як серіал
 
Регистрация
20 Сен 2018
Сообщения
5.570
Симпатии
65.768
Люба, оце я вам заздрю)) бо ви пропустили вже не тільки романтік енд з діджейкой, та ще цілу драму-комедію під назвою Дуся і Банковий Муся) Почитайте палату з початку, ви не пожалкуєте, це дійсно як серіал
впевнена, що так)))) почитаю:pxaa_xaxa:
 
Регистрация
30 Окт 2018
Сообщения
5.495
Симпатии
37.505
Зараз дуся потухла(( вже не тикає в камеру пальоним годинником від тємщіка-афериста( єєх, що за круті часи були
Post automatically merged:

А діджей вже взамуж нову пасію позвав)
 
Регистрация
20 Сен 2018
Сообщения
5.570
Симпатии
65.768
Зараз дуся потухла(( вже не тикає в камеру пальоним годинником від тємщіка-афериста( єєх, що за круті часи були
Post automatically merged:


А діджей вже взамуж нову пасію позвав)
миле, а ви мене звідки пам'ятаєте?) я вас не впізнаЮ)))

хто б сумнівався, шо позвав іншу))) вона кожним чуваком своїм так вийобується, так все ідеально)))) ясно ж, що її просто юзають як доступну.
та я бачу що вона тухла якась...
 
Регистрация
30 Июн 2021
Сообщения
5.227
Симпатии
67.251
Я вірю, що Дуся воскресне, як пташка Фенікс. Вірю, що вже розробляє підступні плани, як знову вилізти на вершину
 
Регистрация
20 Сен 2018
Сообщения
5.570
Симпатии
65.768
Регистрация
30 Окт 2018
Сообщения
5.495
Симпатии
37.505
миле, а ви мене звідки пам'ятаєте?) я вас не впізнаЮ)))

хто б сумнівався, шо позвав іншу))) вона кожним чуваком своїм так вийобується, так все ідеально)))) ясно ж, що її просто юзають як доступну.
та я бачу що вона тухла якась...
Не пам‘ятаю)) просто сама перечитую тему
 
Регистрация
28 Авг 2021
Сообщения
368
Симпатии
2.470
Зараз дуся потухла(( вже не тикає в камеру пальоним годинником від тємщіка-афериста( єєх, що за круті часи були
Post automatically merged:


А діджей вже взамуж нову пасію позвав)
Справедливости ради тот диджей сам прилично сдал в последнее время, полысел, подурнел… а был довольно привлекателен в те времена, особенно когда в Делюксе диджеил. А брат того диджея вообще трэээш-Трушковский, фу бэээ
 
Регистрация
30 Окт 2018
Сообщения
5.495
Симпатии
37.505
Справедливости ради тот диджей сам прилично сдал в последнее время, полысел, подурнел… а был довольно привлекателен в те времена, особенно когда в Делюксе диджеил. А брат того диджея вообще трэээш-Трушковский, фу бэээ
Ну его дуся по настоящему, думаю, любила! И он ее, чего греха таить) Зашла сейчас к его пассии, да сдал прилично так.. ну а шо ж, белобилетник не иначе)) Трушок истеричка то вообще пиздец. Тут реально еще как посмотреть: возможно дусе и повезло. Лучше уже, прости Боже, темщик Муся, чем родство с трушком
 
Регистрация
11 Апр 2015
Сообщения
1.958
Симпатии
12.346
Ну его дуся по настоящему, думаю, любила! И он ее, чего греха таить) Зашла сейчас к его пассии, да сдал прилично так.. ну а шо ж, белобилетник не иначе)) Трушок истеричка то вообще пиздец. Тут реально еще как посмотреть: возможно дусе и повезло. Лучше уже, прости Боже, темщик Муся, чем родство с трушком
Киньте, пожалуйста , ссылку где можно поглазеть на бывшего Ксюши