Ксюша Манекен

Регистрация
25 Янв 2015
Сообщения
1.753
Симпатии
21.891
Йопта, я думала, що вона захотіла годинник продати і порахувала вже прибуток, але шось пішло не так, а це он воно що)) Вот ета поворот
ага, прийшла до ломбарду, а їй сказали "йди звідси, дєвочка, зі своїм іграшковим годинником з кривими буквами на циферблаті, грошей не дамо"
 
Регистрация
19 Июн 2020
Сообщения
291
Симпатии
4.109
Думаю, Муся налил в уши нашей Дуси. И она по его указке куда-то вложила свое последнее бабло. Ну а как иначе, когда ты одной ногой замужем за миллионером, который дарит часы за лям. Не думала, что когда-то это скажу, но тут уже и мне становится жаль Манекен. Это треш, когда какой-то аферюга разводит девушку на деньги. Тем более таким изощренным способом.
 
Регистрация
24 Янв 2018
Сообщения
3.882
Симпатии
42.241
Думаю, Муся налил в уши нашей Дуси. И она по его указке куда-то вложила свое последнее бабло. Ну а как иначе, когда ты одной ногой замужем за миллионером, который дарит часы за лям. Не думала, что когда-то это скажу, но тут уже и мне становится жаль Манекен. Это треш, когда какой-то аферюга разводит девушку на деньги. Тем более таким изощренным способом.
Якщо він ще й на бабки нагрів, я офігею
 
Регистрация
30 Окт 2018
Сообщения
5.495
Симпатии
37.505
Думаю, Муся налил в уши нашей Дуси. И она по его указке куда-то вложила свое последнее бабло. Ну а как иначе, когда ты одной ногой замужем за миллионером, который дарит часы за лям. Не думала, что когда-то это скажу, но тут уже и мне становится жаль Манекен. Это треш, когда какой-то аферюга разводит девушку на деньги. Тем более таким изощренным способом.
Ну в принципе это может быть и не он, но очень похоже что он))))
 
Регистрация
4 Дек 2022
Сообщения
1.776
Симпатии
13.149
Думаю, Муся налил в уши нашей Дуси. И она по его указке куда-то вложила свое последнее бабло. Ну а как иначе, когда ты одной ногой замужем за миллионером, который дарит часы за лям. Не думала, что когда-то это скажу, но тут уже и мне становится жаль Манекен. Это треш, когда какой-то аферюга разводит девушку на деньги. Тем более таким изощренным способом.
Ну не знаю, особливо коли пишуть що вона на нього холодно дивилася то значить вона вкладала гроші для майбутнього заробітку, тобто це була інвестиція, а це завжди ризики)
Інша справа якщо їх тупо вкрали, але і в такому випадку треба перестраховуватися ж
 
Регистрация
25 Янв 2015
Сообщения
1.753
Симпатии
21.891
Ну не знаю, особливо коли пишуть що вона на нього холодно дивилася то значить вона вкладала гроші для майбутнього заробітку, тобто це була інвестиція, а це завжди ризики)
Інша справа якщо їх тупо вкрали, але і в такому випадку треба перестраховуватися ж
якщо б їх просто вкрали, тут би на всю інсту її воплі стояли
ксюшу просто розвели, я вважаю
засцяли їй очі квітами і підробними прикрасами - вона сама і віддала гроші
доречі, про 150к не вірю, максимум що в неї, людини без квартири и пристойної машини, могли спиздити - 20-30 тисяч
 
Регистрация
19 Июн 2020
Сообщения
291
Симпатии
4.109
Ну не знаю, особливо коли пишуть що вона на нього холодно дивилася то значить вона вкладала гроші для майбутнього заробітку, тобто це була інвестиція, а це завжди ризики)
Інша справа якщо їх тупо вкрали, але і в такому випадку треба перестраховуватися ж
Милое, сейчас такие аферисты, что им и воровать не надо. За кражу срок светит, а тут могла сама отдать без всяких сомнений, после такой-то презентационной программы. А сейчас, когда очнулась, поняла что ее развели и назвала это кражей, что в принципе ею и является. Чувствую, что те хоромы, и «булгари» были частью его плана. Но не для того, чтобы поиметь известную блоггершу, как мы все думали. А обманным путем выдурить у нее крупную сумму денег. Уж очень резко он пропал из ее жизни, и так и не появился, когда его бросила жена.
 
Регистрация
30 Окт 2018
Сообщения
5.495
Симпатии
37.505
А Комарова уде не лучшая подружка? На др не позвали? Эжээх а когда то Дуся мусю к ней возмла
 

Вложения

Регистрация
25 Янв 2015
Сообщения
1.753
Симпатии
21.891
Милое, сейчас такие аферисты, что им и воровать не надо. За кражу срок светит, а тут могла сама отдать без всяких сомнений, после такой-то презентационной программы. А сейчас, когда очнулась, поняла что ее развели и назвала это кражей, что в принципе ею и является. Чувствую, что те хоромы, и «булгари» были частью его плана. Но не для того, чтобы поиметь известную блоггершу, как мы все думали. А обманным путем выдурить у нее крупную сумму денег. Уж очень резко он пропал из ее жизни, и так и не появился, когда его бросила жена.
це називається шахрайство, а не крадіжка
 
Регистрация
30 Окт 2018
Сообщения
5.495
Симпатии
37.505
Регистрация
4 Дек 2022
Сообщения
1.776
Симпатии
13.149
Милое, сейчас такие аферисты, что им и воровать не надо. За кражу срок светит, а тут могла сама отдать без всяких сомнений, после такой-то презентационной программы. А сейчас, когда очнулась, поняла что ее развели и назвала это кражей, что в принципе ею и является. Чувствую, что те хоромы, и «булгари» были частью его плана. Но не для того, чтобы поиметь известную блоггершу, как мы все думали. А обманным путем выдурить у нее крупную сумму денег. Уж очень резко он пропал из ее жизни, и так и не появился, когда его бросила жена.
Для мене все де обдурили то вкрали) Ну тобто можна сказати дай мені в борг, можна просто не повернути якщо вони зберігалися у нього, це все кража для мене, і треба перестраховуватися і брати розписки тощо, а от якщо дай грошей там тєма 100% буде профіт то це вже інвестиція, і це певні ризики і не вкрали а розвели)
 
Регистрация
25 Янв 2015
Сообщения
1.753
Симпатии
21.891
Девочки это же дуся)) там все делить надвое нужно. Такая же аферистка
якщо це Муся її так обставив, що ж, красиво
проте нема нічого складного розвести таких самозакоханих блогерів, які живуть трусами навиворіт і втрачають голову від вєніків для контенту, історія стара як світ
 
Регистрация
4 Дек 2022
Сообщения
1.776
Симпатии
13.149
От якби вона не була вийобиста брехуха яка тиче в камеру своїми "багатствами" під час війни і не може перейти на українську навіть то можна було б пожаліти, а так - жодних відчуттів жалю до неї
Хоча місцями вона мені здається прикольною)
 
Регистрация
24 Янв 2018
Сообщения
3.882
Симпатии
42.241
Регистрация
4 Дек 2022
Сообщения
1.776
Симпатии
13.149
Але дратує що у цих хвойд, як у скандальної експресофіцерки дпсу, одне виправдання "заздрісники, які не мають своїх грошей, рахують чужі". І це ж ще купа людей підтримують таких
 
Регистрация
25 Янв 2015
Сообщения
1.753
Симпатии
21.891
Але дратує що у цих хвойд, як у скандальної експресофіцерки дпсу, одне виправдання "заздрісники, які не мають своїх грошей, рахують чужі". І це ж ще купа людей підтримують таких
оо, то взагалі крінжатіна
я тільки 10 хвилин тому прочитала
як взагалі в такий період кадрових змінень це непорозуміння присмокталось до держ служби:Unknown:
 
Регистрация
4 Дек 2022
Сообщения
1.776
Симпатии
13.149
Регистрация
3 Янв 2020
Сообщения
12
Симпатии
142
До Тимура был парень который как то намудрил с машиной, Тимур попросил кольцо обратно, потом этот наебанковый.
во первых какой-то паттерн прослеживается. Во вторых наверное надо сходить к хорошему психологу на пару лет, тем более есть возможность, вместо тысячи «умных» и «просветленных книг». Синельников блять.
 
Регистрация
25 Янв 2015
Сообщения
1.753
Симпатии
21.891
До Тимура был парень который как то намудрил с машиной, Тимур попросил кольцо обратно, потом этот наебанковый.
во первых какой-то паттерн прослеживается. Во вторых наверное надо сходить к хорошему психологу на пару лет, тем более есть возможность, вместо тысячи «умных» и «просветленных книг». Синельников блять.
или, как вариант, перестать наебывать людей на сайтах знакомств:Unknown:
 
Регистрация
30 Окт 2018
Сообщения
5.495
Симпатии
37.505
Але дратує що у цих хвойд, як у скандальної експресофіцерки дпсу, одне виправдання "заздрісники, які не мають своїх грошей, рахують чужі". І це ж ще купа людей підтримують таких
Ви про що саме?