Ксюша Манекен

Регистрация
21 Июл 2014
Сообщения
6.621
Симпатии
49.105
Регистрация
30 Окт 2018
Сообщения
5.495
Симпатии
37.505
Регистрация
1 Янв 2020
Сообщения
2.196
Симпатии
44.824
Йо:-) Це за що цій колишній дружині збройного барона прилетіло? Не відсмоктала чи просто нахуй послала уйобка з камерою в руці 24/7? Мертва собака, і вигадав же ж таке
Це коли вони перший раз розійшлись, він пояснював, чому краще не спілкуватись з колишніми. А тому, що батько його вчив, що мертвих собак, треба хоронити подалі від дому.
І як Мусіна після такого, з ним помирилась, ще й заміж пішла?
Post automatically merged:

Та й Дусі нашій, добряче від нього дісталось.
 
Регистрация
21 Июл 2014
Сообщения
6.621
Симпатии
49.105
Це коли вони перший раз розійшлись, він пояснював, чому краще не спілкуватись з колишніми. А тому, що батько його вчив, що мертвих собак, треба хоронити подалі від дому.
І як Мусіна після такого, з ним помирилась, ще й заміж пішла?
Post automatically merged:

Та й Дусі нашій, добряче від нього дісталось.
Оце треш, мусіна - мертва собака (плюс 1500, якщо ти блогер або живеш з блогером). І вона ж ріал схожа на собаку із совкового мультяхи про вовка і зайця. Там такі патлаті були собаки
 
Регистрация
4 Апр 2022
Сообщения
2.478
Симпатии
28.363
Как по мне так она схуднула точно , по ногам видно и не отекшие .. лицо это другое кончено там 100% Дуся .
Мне кажется она дальше продолжает худеть но всем заявляет «меня устраивают формы и нынешняя фигура»
 
Регистрация
3 Янв 2021
Сообщения
418
Симпатии
3.350
Регистрация
20 Сен 2018
Сообщения
5.570
Симпатии
65.768
Post automatically merged:


Наздоганяю палату.
Заздалегідь перед всіма вибачаюсь, поавокаджу за Ксюху) Бо почитала і переповнилася почуттям справедливості :hi_hi_hi:
По-перше. Вона не пропита, а з навислими повіками. Це ніяк окрім як блефаропластикою не вирішується (після якої ти як правило геть на себе не схожий).
По-друге, не Тимур їі кинув, а вона його. І видно було що також (як і Муся) їй у рота заглядав, тому не треба упиватись фантазіями про «користування тілом».
Щодо Тимура - кльовий мужик, чого раптом всі кажуть, що облисів та опустився? Зайшла подивилась, нормально виглядає. І брата до нього я б не приписувала, бо вони вкрай різні.
А що каблучку у неї забрав - правильно зробив. Просто щоб комусь було легше зрозуміти чоловіків, давайте уявимо світ навиворіт, якби прийнято було щоб жінки робили пропозицію. Живеш ти з чоловіком, кохаєш його, кілька місяців відкладаєш гроші на каблучку його мрії, уявляєш реакцію та вашу майбутню щасливу родину, готуєш час та місце, шоб зробити романтікá. А він мало того що тобі відмовляє (питається: нахуя тоді з тобою жив?), так ще й дорогу каблучку забирає. Ну як, дівчата, охуєнно себе б почували? Бо пам’ятаю як його у палаті жлобом за це називали.
Надо ей попроще быть, а то зажралась. Оттого ее и терпеть не можем. Как она тявкала на Супер жене, видели? Все кроме нее мозгоебки, недостаточно мудрожОнственные и тд. За это не грех и ее рожу обосрать.
 
Регистрация
23 Дек 2019
Сообщения
8
Симпатии
104
Ну как и предполагала, он ее разводил на бабки)))
Понтов накидал, бдительность усыпил побрякушками и всё))
:;-))): Может это они на дом скидывались общий, в который она там переезжать собиралась. Он ей «Дорогая, давай сделаем вклад в наше общее гнездышко, я дам хуиллиард долларов, а ты всего лишь какие-то несчастные 150к?»

А на самом деле, жаль, будет думаю теперь ей серьезным уроком. В погоне за денежным счастьем на той жопе и сядешь.
 
Регистрация
24 Янв 2018
Сообщения
3.881
Симпатии
42.231
Ну как и предполагала, он ее разводил на бабки)))
Понтов накидал, бдительность усыпил побрякушками и всё))
:;-))): Может это они на дом скидывались общий, в который она там переезжать собиралась. Он ей «Дорогая, давай сделаем вклад в наше общее гнездышко, я дам хуиллиард долларов, а ты всего лишь какие-то несчастные 150к?»

А на самом деле, жаль, будет думаю теперь ей серьезным уроком. В погоне за денежным счастьем на той жопе и сядешь.
Звідки взяли це?)
 
Регистрация
18 Сен 2019
Сообщения
175
Симпатии
1.271
Ну тоді це треба бути максимально тупою, щоб мати такі гроші и при цьому не мати свойого житла, так що думаю, що сумма роздута
 
Регистрация
23 Дек 2019
Сообщения
8
Симпатии
104
Регистрация
24 Янв 2018
Сообщения
3.881
Симпатии
42.231
только на основании ее поста и комментария о том, что она пытается их вернуть)
Все сходится: 150к пропали одновременно с пропажей жениха
а я пропустила цей пост, о це Ксюня лоханулась по повній
 
Регистрация
2 Фев 2021
Сообщения
1.533
Симпатии
17.389
Надо ей попроще быть, а то зажралась. Оттого ее и терпеть не можем. Как она тявкала на Супер жене, видели? Все кроме нее мозгоебки, недостаточно мудрожОнственные и тд. За это не грех и ее рожу обосрать.
А мені вона навпаки на супержінці сподобалась, а під час Мусі відвернуло
 
Регистрация
30 Окт 2018
Сообщения
5.495
Симпатии
37.505
Ну тоді це треба бути максимально тупою, щоб мати такі гроші и при цьому не мати свойого житла, так що думаю, що сумма роздута
Люксова дуся малишка вже дає відповідь)))
Post automatically merged:

Мудрость дня: выебнуться, засветить карту чужого человека, с кривым фейсом задратым наверх нести свою писью философию
Банковый там часом не собирается вернуться? В годовщину их знакомства))
 

Вложения

Регистрация
3 Ноя 2018
Сообщения
709
Симпатии
9.204
Люксова дуся малишка вже дає відповідь)))
Post automatically merged:

Мудрость дня: выебнуться, засветить карту чужого человека, с кривым фейсом задратым наверх нести свою писью философию
Банковый там часом не собирается вернуться? В годовщину их знакомства))
Просто клініка!!!
Я так розумію, що ціна була виставлена спеціально, на заздрість ворогам)))
Яке це дно)))
Дуся, ну коли ти зрозумієш, що не в сумках щастя?)))

Ще посміхнуло «впадло їхати в Європу»)))коли ти там останній раз була?і що ти там супер люксового купила?))))
 
Регистрация
2 Авг 2022
Сообщения
405
Симпатии
3.104
Люксова дуся малишка вже дає відповідь)))
Post automatically merged:

Мудрость дня: выебнуться, засветить карту чужого человека, с кривым фейсом задратым наверх нести свою писью философию
Банковый там часом не собирается вернуться? В годовщину их знакомства))
Ну і бидляцька дешевка
 
Регистрация
30 Окт 2018
Сообщения
5.495
Симпатии
37.505
Сколько тоналку не мазюкай, а ракурс снизу вверх, потому что даже с самой дорогой тоналкой -Дуся, а не письяглазка с интаграма)))
 

Вложения

Регистрация
25 Янв 2015
Сообщения
1.753
Симпатии
21.890
Сколько тоналку не мазюкай, а ракурс снизу вверх, потому что даже с самой дорогой тоналкой -Дуся, а не письяглазка с интаграма)))
зачем она так комично задирает голову в сториз, демонстрируя свои ноздри? это чтобы что, я никак не пойму..:Unknown:
 
Регистрация
30 Окт 2018
Сообщения
5.495
Симпатии
37.505

Вложения