Медійні військові України.

Регистрация
11 Янв 2016
Сообщения
1.709
Симпатии
14.141
#22
Коротше, так як в нас нарід скрепний(багато таких) й щоб їм не стало погано, що в демократичній країні це нормально обговорювати все та всіх, дискутувати та ставити питання, то я не буду продовжувати тут тему. Натомість, я створила на багіні чат закритий, де ми будемо обговорювати ВСЕ та ВСІХ. Хто чекав цю тему, пишіть мені в приватні й я добавляю. Ще @Сержант Блюр може додати, вона вже в чаті.
Випийте заспокійливе та йдіть слухайте Арестовича, чи кого там зарах дозволили слухати в ОП?
Нічого, що в нас досі демократична країна лише тому, що свого часу багато людей - більш і менш адекватних - зголосилося ризикувати за це життям?..
 
Регистрация
23 Мар 2014
Сообщения
2.579
Симпатии
40.991
#23
мила, русня по зацікавленності відпочиває)) Куди їм до вас) Але ж ви все таки неуважно стежили/читали і про комарову і про контент))))))
Достатньо щоб відбити собі лоба рукою, а більше і не потрібно, в неї там тисячі таких самих вумних хомʼячих)
 
Регистрация
30 Окт 2018
Сообщения
5.495
Симпатии
37.508
#24
Достатньо щоб відбити собі лоба рукою, а більше і не потрібно, в неї там тисячі таких самих вумних хомʼячих)
Не слідкую за її хомяками, вам видніше, що вони з себе уявляють) ви б ще Манекен згадали, ну чесно)
 
Регистрация
23 Мар 2014
Сообщения
2.579
Симпатии
40.991
#25
Не слідкую за її хомяками, вам видніше, що вони з себе уявляють)
Ну, як бачите, мені теж було не надто цікаво, тому й сталося отак як в повідомленні нижче.
Але ж ви все таки неуважно стежили/читали і про комарову і про контент))))))
А згадала бо простині захвату типовою інстапиздою і водночас дойоб до військових в одного юзера це просто празнік, скільки іронічних дужечок не наліпи)
 
Регистрация
30 Окт 2018
Сообщения
5.495
Симпатии
37.508
#26
Регистрация
23 Мар 2014
Сообщения
2.579
Симпатии
40.991
#27
Не цікаво, але присвятили купу смс?)
Бляха, ну це вже жалюгідно. Думаю на цьому фінальному бос-аргументі можна перестати додавати цій темі сторінок, ви інтересні майже як покатя, тіштеся)
 
Регистрация
11 Янв 2016
Сообщения
1.709
Симпатии
14.141
#28
Цікаво, що ця тема виникла раніше, ніж тема про всіляких медійних ухилянтів, котрі що тільки не роблять, аби проживати найкраще життя. Поки всякі лохи служать.
 
Регистрация
30 Окт 2018
Сообщения
5.495
Симпатии
37.508
#29
Бляха, ну це вже жалюгідно. Думаю на цьому фінальному бос-аргументі можна перестати додавати цій темі сторінок, ви інтересні майже як покатя, тіштеся)
:hi_hi_hi::hi_hi_hi::hi_hi_hi: Вибачте, в діалогах з рожевими поні лінь напрягатися) Ви коли стверджуєте, то хоч перепитайте, бо завтра ще придумаєте собі, що мені Раміна подобається, бо я рада що вона позбулась свого проню)) Який, до речі, теж типу військовий-трошник-пожежник
 
Регистрация
23 Мар 2014
Сообщения
2.579
Симпатии
40.991
#30
:hi_hi_hi::hi_hi_hi::hi_hi_hi: Вибачте, в діалогах з рожевими поні лінь напрягатися) Ви коли стверджуєте, то хоч перепитайте, бо завтра ще придумаєте собі, що мені Раміна подобається, бо я рада що вона позбулась свого проню)) Який, до речі, теж типу військовий-трошник-пожежник
Можете не вибачатися і не відгавкуватися ще десять сторінок, і так бачу що напрягатися нічому)
 
Регистрация
11 Янв 2016
Сообщения
1.709
Симпатии
14.141
#31
Видаліть тему, пліз. Це не тема для обговорень на багіньці під час війни. Обісрете всіх після Перемоги
А от після перемоги ветерани повернуться додому. Вони будуть усюди: здорові та ні, адекватні та ні. Вони будуть балотуватись у якісь органи влади. Але, що цікавіше, ГОЛОСУВАТИ, як і їх рідні, і рідні загиблих.

Вони зокрема зможуть і прийти, коли захочуть, на будь-який форум. І перемивати їм кісточки стане якось менш зручно.
 
Регистрация
18 Апр 2022
Сообщения
2.431
Симпатии
20.303
#33
Не бачу нічого злочинного в темі, але і користі з такого обговорення - круглий нуль. До розкручених людей у формі ставлюся з підозрою, окрім тих, кого знаю особисто (Ivan Choopa та Назара Розлуцького знаю, наприклад). Одного разу мені наказали дати інтерв'ю перед камерою для документального фільму, але я щасливо відкосив.
 
Регистрация
15 Май 2021
Сообщения
3.146
Симпатии
53.378
#34
Коротше, так як в нас нарід скрепний(багато таких) й щоб їм не стало погано, що в демократичній країні це нормально обговорювати все та всіх, дискутувати та ставити питання, то я не буду продовжувати тут тему. Натомість, я створила на багіні чат закритий, де ми будемо обговорювати ВСЕ та ВСІХ. Хто чекав цю тему, пишіть мені в приватні й я добавляю. Ще @Сержант Блюр може додати, вона вже в чаті.
Випийте заспокійливе та йдіть слухайте Арестовича, чи кого там зарах дозволили слухати в ОП?
Жесть. Сподіваюсь, ви в тому чатику розумієте, що ватні модери можливо мають доступ і можуть читати?
Не пишіть хочаб ніякої персональної/приватної інфи.

А взагалі це дуже неприємно, що тут з’явилася ця тема. Ви мою позицію знаєте - я за вільне обговорювання політики і політиків тут і зараз. Але цю тему я не підтримую.
 
Регистрация
28 Авг 2021
Сообщения
1.625
Симпатии
28.732
#35
Коротше, так як в нас нарід скрепний(багато таких) й щоб їм не стало погано, що в демократичній країні це нормально обговорювати все та всіх, дискутувати та ставити питання, то я не буду продовжувати тут тему. Натомість, я створила на багіні чат закритий, де ми будемо обговорювати ВСЕ та ВСІХ. Хто чекав цю тему, пишіть мені в приватні й я добавляю. Ще @Сержант Блюр може додати, вона вже в чаті.
Випийте заспокійливе та йдіть слухайте Арестовича, чи кого там зарах дозволили слухати в ОП?
Ну ти і сука тупа. Разом з Блюром своїм.
 
Регистрация
15 Май 2021
Сообщения
3.146
Симпатии
53.378
#37
Бльо, майте совість, не вам з диванів пиздіти, хто добре воює, в хто не дуже.
Єдине, що на мій погляд прийнятно обговорювати по цій темі - це медійних псевдовійськових. Є такі персонажі, які ведуть ТГ канал наче прямо з переводової. А реально воно сидить у мамки на дивані.
Класіка це 33 бойових виходи Арестовича, але він не единий у цій темі.
 
Регистрация
7 Апр 2019
Сообщения
2.353
Симпатии
24.809
#38
Наразі користі з цієї теми нема, а шкоди буде багато. Виборів раніше перемоги бути не може. Про вчинки накшталт маймана можна і в основній військовій палаті. А тут згодом почнеться лише свято для кровожерливої кацапні. Давайте не робити їм приємне.
 
Регистрация
30 Июн 2021
Сообщения
5.219
Симпатии
67.197
#39
Єдине, що на мій погляд прийнятно обговорювати по цій темі - це медійних псевдовійськових. Є такі персонажі, які ведуть ТГ канал наче прямо з переводової. А реально воно сидить у мамки на дивані.
Класіка це 33 бойових виходи Арестовича, але він не единий у цій темі.
В Арестовича, доречі, своя тема є на форумі - де слів не підбирають
 
Регистрация
13 Апр 2018
Сообщения
1.004
Симпатии
17.120
#40
Не буду забирати ваш хліб, мила)
Вам нормально зараз сидіти вагітною, та обсирати військових, які воюють/воювали і за вашу дитину в тому числі? Нашо створювати тему, яку можуть прочитати всі узьки тут, і радіти що ми обсираємо своїх же вояк за те що вони там шось почали постити в інстаграмі не те що вам би хотілось бачити?
 
Регистрация
30 Окт 2018
Сообщения
5.495
Симпатии
37.508
#42
Вам нормально зараз сидіти вагітною, та обсирати військових, які воюють/воювали і за вашу дитину в тому числі? Нашо створювати тему, яку можуть прочитати всі узьки тут, і радіти що ми обсираємо своїх же вояк за те що вони там шось почали постити в інстаграмі не те що вам би хотілось бачити?
Де йшла мова про обсирання? І яких саме військових? Ємеральдіхи? Серйозно?
А ви в курсі, що ця «військова» бикує вже не перший раз на цивільних? Мовляв, ви знаєте хто я і де була і як зі мною розмовляти треба. Той випадок, що вона сама і розпіарила - не єдиний. І не дай Бог, вам їй перейти дорогу або їй подібній (наприклад Янкі теж не далеко пішов). Багато військових, і близьких теж, постять те, з чим я не згодна. Але мова йшла про псевдовійськових і виключно про них.