Остальные украинские блогеры

Регистрация
8 Фев 2019
Сообщения
1.165
Симпатии
22.194
Я в те редкие заходы к ней поймала ее нытье, что Саша умочка, убрал все крупы из шкафчика и вымыл его, потому что там мооооооль (ебать драма), а Наташа насекомых не любит, боится, так что может она и извести на кранах боится?
блять, лучше бы она телефона так боялась
 
Регистрация
3 Дек 2019
Сообщения
15.603
Симпатии
226.860
Адрес
Рожевопонія
Регистрация
14 Апр 2020
Сообщения
1.623
Симпатии
21.037
Куровська і досі не перестає гордитися тим що вона єдина у Львові навчилася істи тартар і жує ті сирі котлети зі звичайного магазинного фаршу
 

Вложения

Регистрация
26 Сен 2013
Сообщения
1.779
Симпатии
29.960
Адрес
Trump Tower
Куровська і досі не перестає гордитися тим що вона єдина у Львові навчилася істи тартар і жує ті сирі котлети зі звичайного магазинного фаршу
Наташка постоянно впадает в мании какие-то. То она открыла для себя кюлоты и ничего кроме них не носила. То она ебнулась со свадьбой. Теперь вот открыла для себя Тартар и больше ничего кроме него не жрет
 
Регистрация
3 Дек 2019
Сообщения
15.603
Симпатии
226.860
Адрес
Рожевопонія
Регистрация
2 Сен 2018
Сообщения
15
Симпатии
220
Ще 2 чи 3 роки тому жила з мамою в якійсь типу хрущовці з ремонтом «Привіт 90-ті», а тепер стала пані, яка «любить простір» і якій «тісно на 55-ти квадратах» (може менше барахла збирай і не захламляй квартиру? І буде тобі простір). Фу! Якоюсь такою зверхністю від неі тхне.
Так, я згідна, що потрібно завжди прагнути до кращого та старатись піднімати свій рівень життя, але при тому не вдягати корону і вести себе так, наче в тобі голуба кров і ти народилась зі срібною ложечкою в роті.
Відносно недавно мене дуже вразило, як вона знімала сторіз зі своєї тернопільскьої квартири, де зараз живе її мама. Не з от тої її інста-сірої кімнати, а з іншої, очевидно маминої спальні, просто зацофана кімната зі старою мебелю і килимами. Ну блін Наталі, ти такі ж гроші заробляєш, така вся мегауспішна і ділова. Можна було і мамі ремонт зробити, хоча б самий мінімальний. Я думаю, вона заслужила від доці такий подарунок. А не як егоїстична свиня - собі кімнату зробила, а на все решту - насрати. Тут у Львові ізображає все таке лухарі життя, а там в Тернополі вдома така бідося...
Вибачайте за простиню, але мене щось так бомбить від неї. Просто аж обідно якось за ту маму, яка сама її тягнула, виховувала, а тепер доця великою зазнаною пані стала.
 

Вложения

Регистрация
14 Авг 2019
Сообщения
1.840
Симпатии
24.305
Регистрация
3 Дек 2019
Сообщения
15.603
Симпатии
226.860
Адрес
Рожевопонія
Регистрация
16 Дек 2018
Сообщения
837
Симпатии
10.854
Регистрация
26 Сен 2013
Сообщения
1.779
Симпатии
29.960
Адрес
Trump Tower
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Регистрация
15 Май 2018
Сообщения
286
Симпатии
3.911
Только что узнала о замершей беременности и айда видосик снимать как живописно она страдает. А потом айда в инсту его вываливать.
Мне не понять таких страданий на фронтальную камеру телефона
Каждый переживает горе по-своему, конечно. Мать она похоронила, но есть же молекулка и отец этого ребёнка - почему не позвонить им? Мне кажется, в случае Даны это не показуха, она реально очень одинока.
 
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Вьюшина має нового бойфренда
Пусть теперь бережёт от короны
Post automatically merged:

Треш( шкода Дану. Але все має бути вчасно в цьому житті. Значить, так треба було. Плюс до вагітності треба готуватися. Не думаю, що вона то робила
Ну милое,знаете алкоголички и наркоманки тоже не готовятся и носят нормально все свои 100500 беременностей. Никому этого не пожелаешь и никому так не треба було, если женщина хотела этого ребёнка.

Другой вопрос зачем ради такой рядовой процелуры ехать в Варшаву. В гинекологии на Русовых все делают за 15 минут, через 3 часа идёшь домой.
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.707
Симпатии
85.172
Треш( шкода Дану. Але все має бути вчасно в цьому житті. Значить, так треба було. Плюс до вагітності треба готуватися. Не думаю, що вона то робила
От якраз хотіла написати то саме
 
Регистрация
14 Авг 2019
Сообщения
1.840
Симпатии
24.305
Блін ті нові слова, в усіх абюзери, тре погуглити , шо ето . Заліско певно добре забухав , такий нещасний виглядає, за пару днів на бомжа буде похожий .
 

Вложения

Регистрация
3 Янв 2015
Сообщения
1.122
Симпатии
15.458
Только что узнала о замершей беременности и айда видосик снимать как живописно она страдает. А потом айда в инсту его вываливать.
Мне не понять таких страданий на фронтальную камеру телефона
Це старіше відео. Я так зрозуміла, що все вже позаду
Пост про впгітність одразу витерла через це стопудово
І про «треба готуватися» краще ніколи не кажіть. Бо не завжди це стається планово і часто люди стежать за здоровям і не мають шкідливих звичок, але таке мтпється. Таке почути як серпом по яйцях
 
Регистрация
14 Авг 2019
Сообщения
1.840
Симпатии
24.305
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
2.274
Симпатии
24.194
Чим мені подобається тік ток, там коменти не стреш .
Можна видалити, миле.
Post automatically merged:

Блін ті нові слова, в усіх абюзери, тре погуглити , шо ето . Заліско певно добре забухав , такий нещасний виглядає, за пару днів на бомжа буде похожий .
При будь-якій незрозумілій ситуації кажи абьюзер. Нове слово в скарбничку до решти - "щира рекомендація" , "дуже гарна якість", "атмосферно", "інстаграмно" тощо