Остальные украинские блогеры

Регистрация
16 Дек 2018
Сообщения
837
Симпатии
10.854
Посмотреть вложение 1531268
Литвин хоч щось робить не за рекламу? В піжамі поїхала в Макдональдс, типу захотілось спонтанності, бо в неї емоційне вигорання. Одним махом двох зайців вбила - і Макдональдс прорекрамувала, і марафон Хардченко. Більшість блогерів так непальоно рекламують Макдональдс - то в них чітміл і зразу біжать в Макдональдс, то хочуть себе порадувати чи щось святкують - зразу туди ж. Може дехто з них дійсно любить Макдональдс і регулярно туди ходить, але ж не всі підряд.

Фешон від Коваля в шубі:
Посмотреть вложение 1531285

Нащо Мандзюк в Хмельницькому найшвидша машина в світі?
Посмотреть вложение 1531288

А це Мандзюк так ходила кілька днів тому, ніби забула сорочку застібнути:
Посмотреть вложение 1531298 Посмотреть вложение 1531300
Найшвидшу в світі машину, щоб їздити 50 по місту?))
 
Регистрация
31 Мар 2019
Сообщения
504
Симпатии
4.767
Регистрация
12 Ноя 2017
Сообщения
1.795
Симпатии
32.863

Вложения

Регистрация
24 Дек 2018
Сообщения
570
Симпатии
7.063
Ой, я вас прошу, найшвидша серійна машина у світі зараз - Туатара, яка коштує біля 3 мільйонів доларів. І, наскільки мені відомо, у вільному продажі її немає.
Ця тупенька, мабуть, має на увазі якийсь Порш або, максимум, Феррарі.
Ну точно не якийсь Широн, Веном чи Агеру. Але то таке, пасмотрім))
Посмотреть вложение 1531268
Литвин хоч щось робить не за рекламу? В піжамі поїхала в Макдональдс, типу захотілось спонтанності, бо в неї емоційне вигорання. Одним махом двох зайців вбила - і Макдональдс прорекрамувала, і марафон Хардченко. Більшість блогерів так непальоно рекламують Макдональдс - то в них чітміл і зразу біжать в Макдональдс, то хочуть себе порадувати чи щось святкують - зразу туди ж. Може дехто з них дійсно любить Макдональдс і регулярно туди ходить, але ж не всі підряд.

Фешон від Коваля в шубі:
Посмотреть вложение 1531285

Нащо Мандзюк в Хмельницькому найшвидша машина в світі?
Посмотреть вложение 1531288

А це Мандзюк так ходила кілька днів тому, ніби забула сорочку застібнути:
Посмотреть вложение 1531298 Посмотреть вложение 1531300
Найшвидшу в світі машину, щоб їздити 50 по місту?))
 
Регистрация
15 Окт 2018
Сообщения
833
Симпатии
11.412
Хто там скучав за Терлецькою і її сракотаном? можна за грошики подивитись:ze_le_ny:, хоча чого ми там не бачили?
 

Вложения

Регистрация
12 Ноя 2018
Сообщения
1.279
Симпатии
11.669
Регистрация
14 Авг 2019
Сообщения
1.840
Симпатии
24.305
Хто там скучав за Терлецькою і її сракотаном? можна за грошики подивитись:ze_le_ny:, хоча чого ми там не бачили?
Той перший скрін ніби початок якоїсь парнушки про масажиста і клієнтку )))
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.850
Регистрация
25 Сен 2019
Сообщения
459
Симпатии
6.172
О как. Розвелось тих фешн як гною
Може для себе вчиться, хз
Їй то треба було б, часом зайду до неї-речі гарні і кольори ніби ок, а образи якісь такі вимучені, вилизані, немає там стилю і смаку. Ну може найде)
Чи то їй під східну зовнішність не пасують оці всі модні нюди і оверсайзи, не можу зрозуміти
 
Регистрация
22 Янв 2019
Сообщения
75
Симпатии
801
Ой, я вас прошу, найшвидша серійна машина у світі зараз - Туатара, яка коштує біля 3 мільйонів доларів. І, наскільки мені відомо, у вільному продажі її немає.
Ця тупенька, мабуть, має на увазі якийсь Порш або, максимум, Феррарі.
Ну точно не якийсь Широн, Веном чи Агеру. Але то таке, пасмотрім))
Щось мені здається, що це вона тонко намікає на Теслу, бо «піклуватися про місце, в якому живе» і «найшвидша» електрокар :super_man:
 
Регистрация
22 Окт 2018
Сообщения
2.329
Симпатии
34.892
Щось мені здається, що це вона тонко намікає на Теслу, бо «піклуватися про місце, в якому живе» і «найшвидша» електрокар :super_man:
Ще й нєбось буде заливати, шо вона в неї одної на все місто. Тут тих Тесла хоч сракою жуй
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.850
Може для себе вчиться, хз
Їй то треба було б, часом зайду до неї-речі гарні і кольори ніби ок, а образи якісь такі вимучені, вилизані, немає там стилю і смаку. Ну може найде)
Чи то їй під східну зовнішність не пасують оці всі модні нюди і оверсайзи, не можу зрозуміти
Просто вона казала сьогодні в сторі, що буде одягати клієнтку, то я дуже здивувалась.
 
Регистрация
11 Ноя 2018
Сообщения
9.398
Симпатии
112.146
А Запісочна відколи стиліст ? Це її нове заняття ??
Это:zvez_ochki::wo)(ll::wo)(ll::wo)(ll::wo)(ll:
У нее абсолютно нет вкуса. АБСОЛЮТНО!! Она надевает на себя кучу не подходящих по цветам и фактурам вещей.
Это даже хуже чем Литвин ( не ожидало что скажу это). Чтоб понять уровень ее эстетического восприятия - стоит смотреть на квартиру и оформление инстаграмма - Колхоз.
Кого она собирается одевать? Чем завинили девочки в тех ее Черновцах?
блин, почему люди так оскверняют такую прекрасную и сложную фешн-профессию?
D4C70B3B-4D38-43B8-85E8-05F80AB22894.jpeg
 
Регистрация
25 Сен 2020
Сообщения
1.663
Симпатии
20.633
Просто вона казала сьогодні в сторі, що буде одягати клієнтку, то я дуже здивувалась.
Вона розказувала, що весілля брати вже не буде, так як з режимом і харчуванням складно (щось типу цього). Пішла вчитися на стиліста.
 
Регистрация
8 Фев 2019
Сообщения
1.165
Симпатии
22.193
Щось мені здається, що це вона тонко намікає на Теслу, бо «піклуватися про місце, в якому живе» і «найшвидша» електрокар :super_man:
тут тоже промах, самый быстрый электрокар в мире это хорваткий римак c two....гггггг ....тупая олено-полено...хоспадяяяя где ты а где самый быстрый супер кар в мире......
 
Регистрация
24 Дек 2018
Сообщения
570
Симпатии
7.063
Втиканула, що має бути електрокар) ну тоді да, теж думаю, що має на учазі Теслу)
Щось мені здається, що це вона тонко намікає на Теслу, бо «піклуватися про місце, в якому живе» і «найшвидша» електрокар :super_man:
 
Регистрация
15 Авг 2018
Сообщения
379
Симпатии
4.530
тут тоже промах самый быстрый электрокар в мире это хорваткий римак c two....гггггг ....тупая олено-полено...хоспадяяяя где ты а где самый быстрый супер кар в мире......
Та вы шо. Откуда Лене знать про римац? Она ж длиннее поста в Инстаграме текста не прочла, и не интересуется ни чем. Видно позавидовала слоне стужук и себе заказала битую Теслу со штатов
 
Регистрация
25 Сен 2019
Сообщения
459
Симпатии
6.172
Що там у Ліди за сікрєтіки, хто знає?
Розлучення чи що?))
В Коваля сторі немає, вона кілька сторі тому говорила про якісь «удари долі, які її не зламали» і оце останнє як вона з Наною на ліжку без Ігоря))

але хз, мабуть переїзд
 

Вложения