Остальные украинские блогеры

Регистрация
25 Сен 2019
Сообщения
459
Симпатии
6.172
Теж Конасову дивились?) Я теж зразу побачила типовий прогрів аудиторії. Правда в ньогт це таак награно і фальшиво виходить, що мені аж ніяково ті його сторіс дивитись - говорить він, червонію від фейспалму я.

Вчора, виявляється, з Чістовою на манікюрі в одному салоні сиділа. Краєм ока наче побачила, що хтось знайомий сидить, а вже потім як зайшла в сторіс Саші і салону, побачила, що це все ж таки вона сиділа) Від телефону вона не відлипала, щоправда.
Конасову, та й в інсті таке натрапляла і до неї, перший раз навіть повірила, на другий вже ні)))
 
Регистрация
13 Янв 2019
Сообщения
512
Симпатии
5.053
Шо за дурний буде купляти пуховик за 5 тис. який їй подарували за рекламу і костюм ну точно на 1000 грн. не тягне. Реально коли блогери починаються продавати речі за космічними цінами які не купували то в мене очі завертаються зразу до неба .
Post automatically merged:

Я так спостерігаю за цією історією від Залізка про навчання в шось мені це попахує піздьожю, та Настя появилась , потім пропала і морозилась а Залізко такий добрий дав їй останній шанс і вона приїхала все таки і почала там зразу бабло нереальне колотити. Що там він такого навчає нереального?
Post automatically merged:

Всо панатна
Ахахаах пуховик от стадник 5000грн :;;-))):
 
Регистрация
14 Авг 2019
Сообщения
1.840
Симпатии
24.305
Лідочка переїхала і ніякого розлучення і вагітності як деякі дурнуваті підписники їй виписували , головне шоб тепер не розбалікали свою нову адресу але люди вже і так всьо палять. Саме краще поставити захист вдома і мати спокій.
Доречі Ліда колись казала , що дитина буде спати з нею і ніякої колиски не хоче а тепер передумала?
 

Вложения

Регистрация
14 Апр 2020
Сообщения
1.623
Симпатии
21.037
Литвин мало того що сама одягається специфічно то ще й Куровського одягає як опудало в сподні кольору свіжого гамна і дідові жилетки ,нереально гарно
 

Вложения

Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.715
Симпатии
85.227
Лідочка переїхала і ніякого розлучення і вагітності як деякі дурнуваті підписники їй виписували , головне шоб тепер не розбалікали свою нову адресу але люди вже і так всьо палять. Саме краще поставити захист вдома і мати спокій.
Доречі Ліда колись казала , що дитина буде спати з нею і ніякої колиски не хоче а тепер передумала?
яці ці Ковалі скучні і душні, навіть інтриги не вдалось норм зробити:;;-))):
Post automatically merged:

Литвин мало того що сама одягається специфічно то ще й Куровського одягає як опудало в сподні кольору свіжого гамна і дідові жилетки ,нереально гарно
та він тепер постійно ходить як підарасік в якихось штанцях плетених, костюмчиках спортивних нюдових. Ще Коваль такий же, одного одягає полоумна дружина-фешн-стиліст, а інший носить те, що на рекламу прислали. На виході обидвоє виглядають як хз що, пацани на районі за такі прикиди наваляли б їм уже :;-))): Коваль ще вічно в тій шапці лише на півголови натягнутій, як дегенерат, їй богу:facepalm:
 
Регистрация
21 Май 2018
Сообщения
898
Симпатии
22.461
Я тут наткнулась на московского близнеца нашей Алины :fli_rt5: Из одной бочки разливали
 

Вложения

Регистрация
14 Авг 2019
Сообщения
1.840
Симпатии
24.305
Регистрация
25 Сен 2019
Сообщения
459
Симпатии
6.172
Ну от «стиліст» вдягнула «клієнтку»
В мене в місті кожна друга такий стиліст, сама себе вдягає )))
 

Вложения

Регистрация
1 Янв 2019
Сообщения
583
Симпатии
15.779
Литвин мало того що сама одягається специфічно то ще й Куровського одягає як опудало в сподні кольору свіжого гамна і дідові жилетки ,нереально гарно
Грешным делом, подумала, что она его в свою жилетку нарядила:hi_hi_hi: 20201125_000904.jpg
Post automatically merged:

Ну от «стиліст» вдягнула «клієнтку»
В мене в місті кожна друга такий стиліст, сама себе вдягає )))
Еще и ботинки прорекламировала)
 
Регистрация
9 Янв 2019
Сообщения
1.647
Симпатии
31.363
Регистрация
12 Фев 2019
Сообщения
911
Симпатии
6.738
Лук на свидание. Да уж. Куровскому не надоело водить на свидания малолетнего беспризорника? Он же рядом с ней в таких нарядах как извращуга педофил смотрится
они так веселят и смешат меня своими луками шо я в кой-то смысле их хомяк ! У меня вот даже при всем желании ТАК сочитать вещи не получится:;-)))::;-)))::;-))):так шо тоже имеет место быть , разнообразие :;-)))::;-)))::;-))): hight fashion который мы не понимаем так скать ))))
 
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Я тут наткнулась на московского близнеца нашей Алины :fli_rt5: Из одной бочки разливали
Только у близнеца нос нормальный))
Post automatically merged:

Лук на свидание. Да уж. Куровскому не надоело водить на свидания малолетнего беспризорника? Он же рядом с ней в таких нарядах как извращуга педофил смотрится
Ору, милое. Вот уж точно, гумберт гумберт и его лолита с лицом ведьмы
 
Регистрация
21 Сен 2019
Сообщения
256
Симпатии
3.324
Регистрация
14 Авг 2019
Сообщения
1.840
Симпатии
24.305
Як стидно за Тернопіль ,купа малолєток і всі пищать від неї і роблять фото:facepalm::facepalm:
Та ви вже так неперегинайте, малолєтки то таке, там прості люди йдуть і взагалі не розуміють хто ето ))) діти зараз фана в’ють від неї , нічого з цим не зробиш.
 
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Screenshot_20201125-141228_Instagram.jpg

А кто тут с месячным младенцем вещает что дети вырастут и вы с мужем останетесь вдвоем?))) А кто тут у нас специалист первой главы и выдает новую порцию банальной мудроженственности))) месяц младенцу! Месяц)))) опытная матерь блэт
Йбнврт