Остальные украинские блогеры

Регистрация
20 Дек 2018
Сообщения
881
Симпатии
12.548
Тому що, Лідочка, ви лідери думок, блогери, самі себе так називаєте та присвоюєте незрозумілі регалії.
Тому що, окрім, гольфиків, незліченної косметики та тонн рекламних суші, ще є активна громадянська позиція.

Тому що, ви також впливаєте на свідомість
людей, вербально чи не вербально.

Тому що, ви можете охопити велику кількість людей і до можуть дослухатися.

Але треба називати речі своїми іменами, ти це не висвітлюєш, тому що це не приносить грошей
 

Вложения

Регистрация
14 Авг 2019
Сообщения
1.840
Симпатии
24.305
Тому що, Лідочка, ви лідери думок, блогери, самі себе так називаєте та присвоюєте незрозумілі регалії.
Тому що, окрім, гольфиків, незліченної косметики та тонн рекламних суші, ще є активна громадянська позиція.

Тому що, ви також впливаєте на свідомість
людей, вербально чи не вербально.

Тому що, ви можете охопити велику кількість людей і до можуть дослухатися.

Але треба називати речі своїми іменами, ти це не висвітлюєш, тому що це не приносить грошей
А її муженьок хіба не постив в сторі свободу Навальному ?
 
Регистрация
11 Дек 2018
Сообщения
319
Симпатии
5.514
А її муженьок хіба не постив в сторі свободу Навальному ?
Отож, тільки хотіла сказати. Як про навального - то "капець капець, так ніззя, шо сі робе, саджають несправедливо, мовчати не можна!"
А українські політичні реалії нікому ж нахуй не всрались, правда? Їхній блог - це ж про позитивне!
 
Регистрация
20 Дек 2018
Сообщения
881
Симпатии
12.548
Отож, тільки хотіла сказати. Як про навального - то "капець капець, так ніззя, шо сі робе, саджають несправедливо, мовчати не можна!"
А українські політичні реалії нікому ж нахуй не всрались, правда? Їхній блог - це ж про позитивне!
Немає там позитиву. Суцільна реклама,лухарі життя та заробіток на хом'яках. Що ліда чи її оладух несе в маси, окрім калових? Що взяти в пологовий? Що я їм? Як обробляю фото? Неймовірно цікава та свіжа інформація.
Між іншим, її овал взагалі з рашкі ( я не помиляюсь Кисловодськ?), живе в Україні, податки, думаю, не сплачують в повній мірі.
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
57.006
Немає там позитиву. Суцільна реклама,лухарі життя та заробіток на хом'яках. Що ліда чи її оладух несе в маси, окрім калових? Що взяти в пологовий? Що я їм? Як обробляю фото? Неймовірно цікава та свіжа інформація.
Між іншим, її овал взагалі з рашкі ( я не помиляюсь Кисловодськ?), живе в Україні, податки, думаю, не сплачують в повній мірі.
Не здивуюсь, якщо вони не лише податки не сплачують, а й офіційно вважаються безробітними, отримують допомогу від біржі і субсидію.
 
Регистрация
11 Ноя 2018
Сообщения
9.455
Симпатии
112.633
Немає там позитиву. Суцільна реклама,лухарі життя та заробіток на хом'яках. Що ліда чи її оладух несе в маси, окрім калових? Що взяти в пологовий? Що я їм? Як обробляю фото? Неймовірно цікава та свіжа інформація.
Між іншим, її овал взагалі з рашкі ( я не помиляюсь Кисловодськ?), живе в Україні, податки, думаю, не сплачують в повній мірі.
Нє, жив в Якутії, але я думаю що є громадянином України
 
Регистрация
20 Дек 2018
Сообщения
881
Симпатии
12.548
Не здивуюсь, якщо вони не лише податки не сплачують, а й офіційно вважаються безробітними, отримують допомогу від біржі і субсидію.
Ну як, власне, і її мульйонерша сетсруня, мала субсидію на будинок в Тернополі. Можливо, ФОП в них оформлений, але сплачують, так само мало, як і литвин. Ще й прибідняються.
Може Лідка ще по 860 грн отримує декретних:-)
 
Регистрация
3 Авг 2018
Сообщения
1.100
Симпатии
8.748
Ну як, власне, і її мульйонерша сетсруня, мала субсидію на будинок в Тернополі. Можливо, ФОП в них оформлений, але сплачують, так само мало, як і литвин. Ще й прибідняються.
Може Лідка ще по 860 грн отримує декретних:-)
Звісно, що отримує) має законне право. І знаючи з інста їхню сімейку, лідка точно копійку не пропустить.
 
Регистрация
13 Ноя 2018
Сообщения
219
Симпатии
4.683
Ну ви вже не придерайтеся до декретних коштів. Кожен сплачуючий(хай навіть і мінімальні) податки має на це право і жодна з вас би не відмовилась від тих навіть 860 чи скільки там гривень
 
Регистрация
20 Дек 2018
Сообщения
881
Симпатии
12.548
Ну ви вже не придерайтеся до декретних коштів. Кожен сплачуючий(хай навіть і мінімальні) податки має на це право і жодна з вас би не відмовилась від тих навіть 860 чи скільки там гривень
Та ну це вже зрозуміло. Звісно, має право.
:ro_za:
 
Регистрация
13 Апр 2018
Сообщения
1.007
Симпатии
17.214
Милка предала куму, тусит с Таней2 и Орестом ради проектов :hi_hi_hi: ещё и какой-то хахаль Стужук примазался, она же с этим Шатырко зажимается?
 

Вложения

Регистрация
16 Дек 2018
Сообщения
837
Симпатии
10.854
Дивіться, як вчасно з’явився пост ліми про те, що блогери нікому нічо не винні)
 

Вложения

Регистрация
13 Июн 2019
Сообщения
165
Симпатии
3.088
Регистрация
11 Ноя 2018
Сообщения
9.455
Симпатии
112.633
Дивіться, як вчасно з’явився пост ліми про те, що блогери нікому нічо не винні)
Ліма і її блогерство це просто фейспалм. Абсолютно неестетичні фотки, абсолютно беззмістовні пости, абсолютно тупі награні сторіс.
Маша Фуртас грубо описувала її особистість, але абсолютно точно.
Роксоляна, ніж херньою блогерською страждати краще би про свій салон згадала, а то відгуки в Гуглі не радують.
 
Регистрация
14 Апр 2020
Сообщения
1.623
Симпатии
21.037
Ліма і її блогерство це просто фейспалм. Абсолютно неестетичні фотки, абсолютно беззмістовні пости, абсолютно тупі награні сторіс.
Маша Фуртас грубо описувала її особистість, але абсолютно точно.
Роксоляна, ніж херньою блогерською страждати краще би про свій салон згадала, а то відгуки в Гуглі не радують.

Ліма то капец закомплексована особа і всі ці її маніпуляції з зовнішністю ,видалення комків біша ,похудання і брекети ,намагання з себе зробити круту бізнес леді фотографа і стиліста блогера і хєр знашо то все попитки приховати в собі звичайну селючку
 
Регистрация
11 Ноя 2018
Сообщения
296
Симпатии
2.955
Вже нема де клютішній фотосесію робити, постійно на будову ту свою ходить і придумує контент
 

Вложения

Регистрация
11 Окт 2019
Сообщения
723
Симпатии
8.546
Адрес
Radioactive wastelands
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.715
Симпатии
85.226
Бо баба завжди, коли розходиться з чоловіком, отримує "сказ матки" та " дивись, що втратив":;-)))::;-))):
Post automatically merged:

Оце шутєєєчка від Курка:D
Ну аякже, то ж такі їбаки обоє і він і Наталі вже прям так стогне, що всі сусіди чують:facepalm: