Остальные украинские блогеры

Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
57.006
Любаша тепер буде в нас експертом по стосунках, серйозно??:facepalm:
О, так, кому ж розповідати про стосунки, як не жіночці, яку так і не взяли заміж попри привселюдну пропозицію від неї?...Їм треба з Кюлотом та Конем замутити курс "Межі самоприниження або заміж будь-якою ціною". Ґедлайнер звісно ж Натаха, бо вона єдина досягла мети
 
Регистрация
2 Авг 2020
Сообщения
171
Симпатии
2.578
Словом таке діло. Якось Мілка репостнула якийсь прикол цього Вадіка. А пізніше у нього вийшов пост, як він якусь інхулєнсерку запрошував на побачення.
Не замахуюсь на інсайдера, просто співставивши відомі факти: її "М" має відношення до стендапу, оригінально запрошував її зустрітися, то поки цей Вадік єдина кандидатура яка може конкурувати з думками, що цей М взагалі не вигаданий
Не, Милое, вряд ли Вадика в целом интересует такие бизнес леди
И я видело Милку в Лу-Лу с другим хлопцем)) она же со своим ездила в Одессу ?
 
Регистрация
3 Янв 2015
Сообщения
1.122
Симпатии
15.458
Не, Милое, вряд ли Вадика в целом интересует такие бизнес леди
И я видело Милку в Лу-Лу с другим хлопцем)) она же со своим ездила в Одессу ?
Да, она рассказывала, что он приехал в Одессу повидаться с ней
 
Регистрация
26 Апр 2021
Сообщения
4.465
Симпатии
47.279

Вложения

Регистрация
22 Янв 2019
Сообщения
1.399
Симпатии
21.229
Це типу ми її «травимо»?
Post automatically merged:

Ахахаха. Це дуже-дуже смішно;)
Так, ми. Вона ж нам рекомендувала мистецтвом зайнятися, а не її життям. Потім вигорання зловила. А тепер не розповідає про особисте життя/роботу:;-))): ахахахахаха! Враховуючи, що вона ніде не працює.
 
Регистрация
3 Июл 2020
Сообщения
2.031
Симпатии
35.742
Розслабся Софія, брехухи нічого не вартують
А на правду не ображаються.
забавно, что если бы эта ебанашка из себя что-то реально представляла, хотя бы заявленный доход совпадал с реальностью, нихуя бы ее не накрыло))) а так скорее всего "уличили" и она пошла грызть себя)) СОФА если ж это все правда о чем ты писала, шож тебя так дестабилизировало?? морду/фигуру твою тут вроде обсуждают меньше всего))
 
Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
я думала ми тут займаємось конструктивною критикою, а ці кобіти в америці замість піти до психотерапевта і полікувати свою бубу на голові, називають це «травлею»
 
Регистрация
30 Окт 2020
Сообщения
457
Симпатии
6.401
я думала ми тут займаємось конструктивною критикою, а ці кобіти в америці замість піти до психотерапевта і полікувати свою бубу на голові, називають це «травлею»
Ака, кажеш що реально волосся виглядає жах, ну і замість того щоб хоч трохи причесатись чи замість сотої чашки матчі чи нових крос які ітак стоятимуть нлянь в ютуді як укладку робити чи підбери нормальний догляд)
А нєт краще ходити так як було і рвати на собі ту паклю, бо мене відітілі травлять:facepalm:
Ооо богі…не могу…
 
Регистрация
25 Сен 2020
Сообщения
1.663
Симпатии
20.635
Так, ми. Вона ж нам рекомендувала мистецтвом зайнятися, а не її життям. Потім вигорання зловила. А тепер не розповідає про особисте життя/роботу:;-))): ахахахахаха! Враховуючи, що вона ніде не працює.
Нагадайте, саме ця людина писала, що психотерапевти назвали її здоровою?
 
Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
3E0ABD9E-D46A-433F-8341-EDBF5084794A.jpeg
цькуванням мабуть займаються на форумі богомолів в паралельній реальності:;-))):

комент гамолі взагалі мене розсмішив, жінка в своєму оці брєвна не бачить, а до укр блогерів дойобувалась
шось все таки ані френдійка, ані єбобо чи пренткович токсозбори не влаштовували
 
Регистрация
22 Янв 2019
Сообщения
1.399
Симпатии
21.229
Нагадайте, саме ця людина писала, що психотерапевти назвали її здоровою?
Так, терапевт виписав її з терапії після чотирьох років лікування. Хоча тільки вона відкриває рот, то у мене виникає логічне питання: а чим був той терапевт взагалі?
 
Регистрация
24 Окт 2018
Сообщения
622
Симпатии
5.092
Регистрация
9 Янв 2019
Сообщения
1.647
Симпатии
31.363
Розслабся Софія, брехухи нічого не вартують
А на правду не ображаються.
Когда ты очень ранимый цветочек, но бабки стричь с хомяков тоже хочется. Они как из того старого анекдота, «ебу и плачу». Если тебе тяжело - то удали блог и лечи кукуху, ебанутая
 
Регистрация
11 Июн 2017
Сообщения
3.774
Симпатии
49.428
А кто такая украинская блогерша my__anastasiya
?
я ее муженька видела в Европе, мерзкий типок…какими то делишками промышляет с мужиком был

но не суть, она сама Мега неприятная и голос и внешне, откуда у нее столько эрмесов?
Видео где кривые швы у констанс и она пишет в наглую что такс фри с неё выплатили, кто? Китайцы?
https://www.instagram.com/reel/CTjZ51kDVan/?utm_medium=copy_link
Кто знает ее ?
 
Регистрация
30 Окт 2020
Сообщения
457
Симпатии
6.401
А кто такая украинская блогерша my__anastasiya
?
я ее муженька видела в Европе, мерзкий типок…какими то делишками промышляет с мужиком был

но не суть, она сама Мега неприятная и голос и внешне, откуда у нее столько эрмесов?
Видео где кривые швы у констанс и она пишет в наглую что такс фри с неё выплатили, кто? Китайцы?
https://www.instagram.com/reel/CTjZ51kDVan/?utm_medium=copy_link
Кто знает ее ?
Хто така не знаю, але бачу навіть дружина Козловського ака співачка Юлія Думанська коментує її пости і в підписках львівських селебреті…
Хоча знаю інфу, що Юля Думанська насправді відшиває багато брендових речей, а потім лише бірочку пришиває)
 
Регистрация
29 Май 2018
Сообщения
3.772
Симпатии
38.030
Наталку Федорчук так рознесло… заікрилась?
Де рознесло?? Мені довелося до неї сходити.Вона начебто чайлдфрі.Якщо у вас є інші скріни то несіть,ждемо з нетерпінням
 

Вложения

Регистрация
14 Апр 2020
Сообщения
1.623
Симпатии
21.037
Хто така не знаю, але бачу навіть дружина Козловського ака співачка Юлія Думанська коментує її пости і в підписках львівських селебреті…
Хоча знаю інфу, що Юля Думанська насправді відшиває багато брендових речей, а потім лише бірочку пришиває)
До речі в когось є якийсь жир на півіцу ротом Думанську?
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.715
Симпатии
85.221
Думаю, Федорчук просто не похудала::-):
Вона ж тоді в зал пішла, мотивована Обрі ну і ходила/не ходила, худала/не худала. Але Федорчучка ніколи прям схибленою на тому, щоб похудати не була. Наскільки я зрозуміла, в неї проблема в животі, але ракурси і відповідний одяг робить своє. Навіть, коли білизну рекламує, то там фіг щось розглянеш. Ноги в неї завжди були худі, як і в Обрі, я взагалі здивувалась, коли вони обидві почали загинати за якесь похудання/перевтілення
 
Последнее редактирование: