Остальные украинские блогеры

Регистрация
11 Авг 2021
Сообщения
202
Симпатии
1.321
Так вона ще десь рекламувала її , коли вербі було 16 , я казала , що в тої тьотки в голові які амлєти для аудиторії Верби 12-15 років ?
Милі, справедливості заради, брала рекламу для свого магазину у Верби ще два роки тому коли ій було 16. Не дуже виріла в нормальний прихід, бо також думала що одні діти то іі підписники. Ох , як я помилилась , досить доросла та платоспроможна аудиторія в неі, як виявилось
 
Регистрация
3 Июл 2020
Сообщения
2.031
Симпатии
35.726
У Гоций вышло интервью с Илиевой. Кто знает что за персонаж?
Посмотреть вложение 2210603
она очень хитрожопая) с кем надо общается, кого не надо - игнорит) если ты ей не сильно выгоден, то морда будет кирпичом. Максимум дежурная улыбка. Она из себя очень строит такую приятную милую, но это все не имеет отношения к тому какой она человек. Очень старается расширять нетворк именно "правильными людьми")) она довольно сильно парится, что о ней думают/говорят. старается поддерживать хороший имидж))) может от комплекса отличницы, хз
К Кириллу относится просто пиздец)) она как его мамка, настолько пренебрежительно, что хз как он терпит))) она его в целом очень тащит. видно как ее бесит его пассивность. но она включает мудроженщину типа "кирилл сейчас сделает это, да кирилл?"
короче очень пронырливая баба) но с кирюхой вряд ли всю жизнь проживут. думаю ее заебет его тащить)
 
Регистрация
14 Апр 2020
Сообщения
1.623
Симпатии
21.037
Геній реклами і копірайту Бараєва …неа ,не похожа ти на креветку ,хіба на іспанський хамон
 

Вложения

Регистрация
20 Авг 2021
Сообщения
1.649
Симпатии
27.651
О, прошу дуже. Островська знов починає шлях спорту і пх.
Через таке бидло я купила власний каримат і тепер в залах тільки зі своїм! Фу.

Чекайте, стоп. Це ще й косметолог в кросівках на кариматі сидить, через декілька хвилин обличчям буде до нього торкатися, а на наступний день лікувати свої прищі. Лідер тупості.
Post automatically merged:

Геній реклами і копірайту Бараєва …неа ,не похожа ти на креветку ,хіба на іспанський хамон
Я теж щоранку підбираю аутфіти для продуктів, які планую ввечері купити. Для гречки - коричневе пальто, для огірків зелена куртка і тд... Абсолютно нормально, здається усі одягаються по такій логіці
Заходжу в сільпо, люди побачили моє коричневе пальто і одразу пропускають до полиць з гречкою... Якось пам'ятаю приїхала у садок Вікторії, ( я там в сільпо буваю рідко), одягнена в червону сукню. Стою на вході, розгублено дивлюсь по сторонах. Підходить охоронець, показує рукою в бік холодильників з телятиною: "вам туди". Так і живемо :-)
 
Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
она очень хитрожопая) с кем надо общается, кого не надо - игнорит) если ты ей не сильно выгоден, то морда будет кирпичом. Максимум дежурная улыбка. Она из себя очень строит такую приятную милую, но это все не имеет отношения к тому какой она человек. Очень старается расширять нетворк именно "правильными людьми"))
а там дружба з птушкіним «дьосна в дьосна», я думала що щира, а як виявилось просто корислива
 
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.313
Симпатии
45.704
Хто може що сказати про сторінку бездомні.юа? Давно підписана, ідея зачіпає, але персонаж, що веде її викликає питання. До чого згадала, зараз побивається в сторі про блогерську вечірку бомж паті, де помічений варварук - раніше тут згадували
Я
уже как-то писала. Автор страницы был в горячих точках, вроде Сирию упоминал. Периодически кидался на людей в комментах и обвинял их в существовании бомжей и прочем. Также часто упоминал, что за ним следят какие-то опасные люди, чтобы наказать за его деятельность. Поэтому он не показывает лицо и не берет никого в свою команду. Тем не менее, в течение нескольких часов транслировал свою днюху с бездомными из вокзального кафе.
Думаю, у него проблемы с головой, может посттравматический синдром какой.
 
Регистрация
13 Окт 2020
Сообщения
42
Симпатии
874
Через таке бидло я купила власний каримат і тепер в залах тільки зі своїм! Фу.

Чекайте, стоп. Це ще й косметолог в кросівках на кариматі сидить, через декілька хвилин обличчям буде до нього торкатися, а на наступний день лікувати свої прищі. Лідер тупості.
Post automatically merged:


Я теж щоранку підбираю аутфіти для продуктів, які планую ввечері купити. Для гречки - коричневе пальто, для огірків зелена куртка і тд... Абсолютно нормально, здається усі одягаються по такій логіці
Заходжу в сільпо, люди побачили моє коричневе пальто і одразу пропускають до полиць з гречкою... Якось пам'ятаю приїхала у садок Вікторії, ( я там в сільпо буваю рідко), одягнена в червону сукню. Стою на вході, розгублено дивлюсь по сторонах. Підходить охоронець, показує рукою в бік холодильників з телятиною: "вам туди". Так і живемо :-)
Боже, це геніально)))
 
Регистрация
4 Окт 2020
Сообщения
690
Симпатии
10.543
Як можна бути такою незадоволеною кожною дрібницею - кожен раз коли Гамолька стикається з людьми - чи на парковці, чи в чергах, чи от в літаку - все їй щось не так, всі заважають, таке враження що їй треба жити на безлюдному острові, а не в США, де всі френдлі і привітні.
IMG_20211014_102712_354.jpg
Post automatically merged:

Гамолька тільки повернулась з кемпінгу, і знов кудись поїхала, значить в офісі певно вже не працює. Вона нічого не пояснювала про офісну роботу? А то я не дуже дивлюсь її сторі останнім часом.
 
Регистрация
20 Авг 2021
Сообщения
1.649
Симпатии
27.651
Регистрация
14 Авг 2019
Сообщения
1.840
Симпатии
24.305
Милі, справедливості заради, брала рекламу для свого магазину у Верби ще два роки тому коли ій було 16. Не дуже виріла в нормальний прихід, бо також думала що одні діти то іі підписники. Ох , як я помилилась , досить доросла та платоспроможна аудиторія в неі, як виявилось
Ну в тому плані я не спорю, вона рекламує речі які можуть собі дозволити купити , школярі, студенти , навіть я багато раз заходила на сторінки магазинів по її посиланнях , або якось зайшла чи то Френдійки чи прентковички по посиланню на якись магазин одягу , то там така ціна залуплена була , шо я офігіла
 
Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
Як можна бути такою незадоволеною кожною дрібницею - кожен раз коли Гамолька стикається з людьми - чи на парковці, чи в чергах, чи от в літаку - все їй щось не так, всі заважають, таке враження що їй треба жити на безлюдному острові, а не в США, де всі френдлі і привітні.
Посмотреть вложение 2211844
Post automatically merged:

Гамолька тільки повернулась з кемпінгу, і знов кудись поїхала, значить в офісі певно вже не працює. Вона нічого не пояснювала про офісну роботу? А то я не дуже дивлюсь її сторі останнім часом.
ні, миле. вона просто швендяється всюди за дімою і мовчить за офісну роботу. мабуть не піднімає цю тему, бо невдобно пояснювати справжню причину звільнення хом‘якам (ставлю на щеплення, їй потрібно було робити 2 рази в тиждень плр тест якщо нема прививки)
тим більше якщо пів року тому зістригла з них $6,600 на пса, а тепер всьо, інфлуенсерка-року:ps_ih:
 
Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
вискочила гудима в запропонованих, глянула і наловила фейспалмів
спершу розповідь, як її розпирає від молока, навіть чай попити не може нормально, а потім показує суміш. просто малого докормлюють , щоб заткнувся і мамаша мала час на себе, про cluster feeding не чула?:facepalm:
9FAA25DD-3674-4946-80F1-32F38D8060C4.jpeg

то жирне молоко, то молозиво, вона там оприділитись не може шо в неї тече з грудей?:zvez_ochki:
6FFF86C6-B54D-4CD5-BB09-3F1C36AAAEC9.jpeg
 
Регистрация
20 Дек 2018
Сообщения
881
Симпатии
12.548
А на що мілківєй розраховувала,собсна?:nose3:
Це було очевидним. І вся ця хуйня типу "я хочу мати вибір" не працює, давай лібідозь енергію і далі,людмілище
20211014_202050.jpg

Шарманка - казковий довбойоб. Як завжди порція хейту від найдоброзичливішого блогера.
Ну і відео зі шляпами - лютий треш. Хоч я і неперетравлюю ханумака,але погоджуюсь тут з ним. Хоча саме ці шляпи годують його хитрозроблену дупу!
Screenshot_20211014-201401_Instagram.jpg Screenshot_20211014-201415_Instagram.jpg
Посмотреть медиа 31170
Посмотреть медиа 31171


Бляяять,мамаКабаніна,ну що за нафік! Правильно писав насік вище, сама пише про бодіпозітіфчік та сприйняття себе,але фото в боді нафотошоплене в усмерть. Руки в піджаку і руки на фотці зовсім різної товщини.
Як можна в 30 виглядати,наче завуч з минулого:sh_ok: як у 2021 можна виглядати настільки незрозуміло, я саме про речі, оцей піНжак,спідниця на пузі...йоййй
20211014_200843.jpg 20211014_200829.jpg 20211014_200808.jpg

Ну і на останок, душніна френдіївна
Оліно,ну бляяяя,ну ти ікона стилю:facepalm1:
Screenshot_20211014-181926_Instagram.jpg Screenshot_20211014-181911_Instagram.jpg
 

Вложения

Регистрация
11 Окт 2019
Сообщения
723
Симпатии
8.545
Адрес
Radioactive wastelands
А на що мілківєй розраховувала,собсна?:nose3:
Це було очевидним. І вся ця хуйня типу "я хочу мати вибір" не працює, давай лібідозь енергію і далі,людмілище
Половина батьків в Україні теж вирішили, що вакцини - це особиста справа кожного. І от привіт поліо. Пиздець. Ми реально на рівні якоїсь Монголії./SPOILER]
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.708
Симпатии
85.173
Як можна бути такою незадоволеною кожною дрібницею - кожен раз коли Гамолька стикається з людьми - чи на парковці, чи в чергах, чи от в літаку - все їй щось не так, всі заважають, таке враження що їй треба жити на безлюдному острові, а не в США, де всі френдлі і привітні.
Посмотреть вложение 2211844
Post automatically merged:

Гамолька тільки повернулась з кемпінгу, і знов кудись поїхала, значить в офісі певно вже не працює. Вона нічого не пояснювала про офісну роботу? А то я не дуже дивлюсь її сторі останнім часом.
мені так смішно з її того слова "сидіння". :-)Ще й два рази повторила:;-))): місце, місце в літаку, а не сидіння
 
Регистрация
28 Май 2021
Сообщения
156
Симпатии
2.488
А на що мілківєй розраховувала,собсна?:nose3:
Це було очевидним. І вся ця хуйня типу "я хочу мати вибір" не працює, давай лібідозь енергію і далі,людмілище
Посмотреть вложение 2212136

Шарманка - казковий довбойоб. Як завжди порція хейту від найдоброзичливішого блогера.
Ну і відео зі шляпами - лютий треш. Хоч я і неперетравлюю ханумака,але погоджуюсь тут з ним. Хоча саме ці шляпи годують його хитрозроблену дупу!
Посмотреть вложение 2212137 Посмотреть вложение 2212138
Посмотреть медиа 31170
Посмотреть медиа 31171


Бляяять,мамаКабаніна,ну що за нафік! Правильно писав насік вище, сама пише про бодіпозітіфчік та сприйняття себе,але фото в боді нафотошоплене в усмерть. Руки в піджаку і руки на фотці зовсім різної товщини.
Як можна в 30 виглядати,наче завуч з минулого:sh_ok: як у 2021 можна виглядати настільки незрозуміло, я саме про речі, оцей піНжак,спідниця на пузі...йоййй
Посмотреть вложение 2212139 Посмотреть вложение 2212141 Посмотреть вложение 2212142

Ну і на останок, душніна френдіївна
Оліно,ну бляяяя,ну ти ікона стилю:facepalm1:
Посмотреть вложение 2212144 Посмотреть вложение 2212145
Словарный запас иконы моды просто поражает!!!
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.708
Симпатии
85.173
вискочила гудима в запропонованих, глянула і наловила фейспалмів
спершу розповідь, як її розпирає від молока, навіть чай попити не може нормально, а потім показує суміш. просто малого докормлюють , щоб заткнувся і мамаша мала час на себе, про cluster feeding не чула?:facepalm:
Посмотреть вложение 2212090
то жирне молоко, то молозиво, вона там оприділитись не може шо в неї тече з грудей?:zvez_ochki: Посмотреть вложение 2212107
фраза "тріщу по швам" в конексті її пришитих уродських силіконових цицьок дуже іронічна:pxaa_xaxa:
Post automatically merged:

А на що мілківєй розраховувала,собсна?:nose3:
Це було очевидним. І вся ця хуйня типу "я хочу мати вибір" не працює, давай лібідозь енергію і далі,людмілище
Посмотреть вложение 2212136

Шарманка - казковий довбойоб. Як завжди порція хейту від найдоброзичливішого блогера.
Ну і відео зі шляпами - лютий треш. Хоч я і неперетравлюю ханумака,але погоджуюсь тут з ним. Хоча саме ці шляпи годують його хитрозроблену дупу!
Посмотреть вложение 2212137 Посмотреть вложение 2212138
Посмотреть медиа 31170
Посмотреть медиа 31171


Бляяять,мамаКабаніна,ну що за нафік! Правильно писав насік вище, сама пише про бодіпозітіфчік та сприйняття себе,але фото в боді нафотошоплене в усмерть. Руки в піджаку і руки на фотці зовсім різної товщини.
Як можна в 30 виглядати,наче завуч з минулого:sh_ok: як у 2021 можна виглядати настільки незрозуміло, я саме про речі, оцей піНжак,спідниця на пузі...йоййй
Посмотреть вложение 2212139 Посмотреть вложение 2212141 Посмотреть вложение 2212142

Ну і на останок, душніна френдіївна
Оліно,ну бляяяя,ну ти ікона стилю:facepalm1:
Посмотреть вложение 2212144 Посмотреть вложение 2212145
потішило про "нам не сокращают налоги". А з якого перепугу вам повинні зменшити податок, а ????
 
Регистрация
22 Янв 2019
Сообщения
75
Симпатии
801
Як можна бути такою незадоволеною кожною дрібницею - кожен раз коли Гамолька стикається з людьми - чи на парковці, чи в чергах, чи от в літаку - все їй щось не так, всі заважають, таке враження що їй треба жити на безлюдному острові, а не в США, де всі френдлі і привітні.
Посмотреть вложение 2211844
Post automatically merged:

Гамолька тільки повернулась з кемпінгу, і знов кудись поїхала, значить в офісі певно вже не працює. Вона нічого не пояснювала про офісну роботу? А то я не дуже дивлюсь її сторі останнім часом.
Гамнолька насправді така нудна і заангажована («остатки філолога»), я розумію чого та пара купила місця. Я теж люблю сидіти біля вікна, а чоловік у проході. Плюс напевно сподівалися, що пощастить і посередині нікого не буде. Але АТЕНШН БРИДОЛЯ, люди заплатили гроші за свої вподобання, а тобі ніякі кампейни не запропонували оплатити місце в літаку, то сиди тихенько. А тут така лухарі блогериця летить на ретріт, і не могла доплатити за місце, якщо вже настільки мізантропія прогресує. Чи це в неї стрес, бо залежна від свого Лева, і не може сама в соціумі знаходитися. Я впевнена, що вона з своїм опецьком так само себе ведуть, хіба не гірше. Гамольці треба попуститися, жлобське нутро не прикриєш гучі і вольво. Жарти теж показують інтелектуальний розвиток хомяків і блогериці.
8E713155-7CDD-4D0A-986C-07410143D928.jpeg
 
Регистрация
24 Окт 2018
Сообщения
2.406
Симпатии
33.156
Гамнолька насправді така нудна і заангажована («остатки філолога»), я розумію чого та пара купила місця. Я теж люблю сидіти біля вікна, а чоловік у проході. Плюс напевно сподівалися, що пощастить і посередині нікого не буде. Але АТЕНШН БРИДОЛЯ, люди заплатили гроші за свої вподобання, а тобі ніякі кампейни не запропонували оплатити місце в літаку, то сиди тихенько. А тут така лухарі блогериця летить на ретріт, і не могла доплатити за місце, якщо вже настільки мізантропія прогресує. Чи це в неї стрес, бо залежна від свого Лева, і не може сама в соціумі знаходитися. Я впевнена, що вона з своїм опецьком так само себе ведуть, хіба не гірше. Гамольці треба попуститися, жлобське нутро не прикриєш гучі і вольво. Жарти теж показують інтелектуальний розвиток хомяків і блогериці.
Посмотреть вложение 2212263
Як на мене, якщо люди обрали сидіти на зручних місцях для кожного, а не разом, то вже можна потерпіти і не вести переговори, якщо між ними посередині сидить людина))
 
Регистрация
2 Сен 2018
Сообщения
341
Симпатии
5.175
Як на мене, якщо люди обрали сидіти на зручних місцях для кожного, а не разом, то вже можна потерпіти і не вести переговори, якщо між ними посередині сидить людина))
согласна, с их стороны невежливо было переговариваться через гамнольку сидящую посредине, но это если верить ее словам, что они это делали все 4 часа полета. во что я лично не верю, потому что это вообще нужно быть конченным чтоб сесть отдельно в самолете, если вы не можете пару часов потерпеть и не пиздеть друг с другом. лично я редко наблюдала чтоб во время перелета кто-то прям все время общался, в основном люди дремают, читают или смотрят фильмы.

ну и конечно же нытье не прекращается ни на секунду. какая же она душнила, казаться, а не быть - вот точно про нее
 

Вложения