Остальные украинские блогеры

Регистрация
27 Янв 2019
Сообщения
462
Симпатии
7.009
Куровський на самоізоляції, не виносив сміття. Просить Наталі, яка йде в ресторан, взяти з собою сміття і викинути. Вона каже: «Я що, в ресторан зі сміттям піду?» Він каже: «Та по дорозі викинеш». Так і не взяла :Unknown:
Доречі, чого вони картонні коробки в сміття викидають, а як же сортування?
 
Регистрация
2 Янв 2020
Сообщения
121
Симпатии
1.910
Спасибі, миле, що приносите і мого улюбленця, поки я на лікарняному, то не дуже встигаю слідкувати що й до чого в них там :ro_za:
 
Регистрация
17 Фев 2020
Сообщения
769
Симпатии
12.441
Регистрация
3 Апр 2020
Сообщения
898
Симпатии
7.790
Пздц, нахрена готелю 11 мірорс в Києві реклама через бараєву?? Я в шоках від недоцільності, ну це як мені здається
 
Регистрация
5 Сен 2020
Сообщения
146
Симпатии
1.439
Туго доходить до мене. Мілка така приколіста типу сказала, що купила йому білет, а насправді не купила? Розшифруйте, бо в мене мозги поплили після стількох «кіс» в одній переписці
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.715
Симпатии
85.223
ні хіра не понятно но очень интересно (насправді нє)
 
Регистрация
3 Апр 2020
Сообщения
898
Симпатии
7.790
Туго доходить до мене. Мілка така приколіста типу сказала, що купила йому білет, а насправді не купила? Розшифруйте, бо в мене мозги поплили після стількох «кіс» в одній переписці
Я думаю, шо купила, але може стало стрьомно, шо м то все вивалив назагал, і вони придумали цю історію. А шо ж з його квитком, з яким, за легендою, він мав до мілки примчати?)) Отут то більше віриться, що квитка не було
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.715
Симпатии
85.223
Я думаю, шо купила, але може стало стрьомно, шо м то все вивалив назагал, і вони придумали цю історію. А шо ж з його квитком, з яким, за легендою, він мав до мілки примчати?)) Отут то більше віриться, що квитка не було
ой та хуєта якась ця історія і взагалі їхні стосунки мені нагадують пиздостраданія малолєток, в яких гормони зашкалюють. :facepalm:
 
Регистрация
31 Авг 2021
Сообщения
191
Симпатии
2.867
Пздц, нахрена готелю 11 мірорс в Києві реклама через бараєву?? Я в шоках від недоцільності, ну це як мені здається
милое, я кмк понимаю задумку, мне кажется логичным рекламить отель как раз через блогеров из других городов. чтобы львовский хомка глянул на условную Люду, и при своей какой-то ситуативной поездке в Киев долго не думал, и остановился в прорекламленом отельчике. в отеле же в основном приезжие живут. другое дело что именно к Люде обратились... похоже еще не вся аудитория, набранная когда она еще адекватной была, утонула под цунами либидоза. но волна капитальная, так что скоро точно гивчики пойдут, а органичный остаток разбежится, теряя тапки.
 
Регистрация
13 Дек 2020
Сообщения
630
Симпатии
9.133
Ага, а потім ці "кіси" і "мамі" розходяться і починають вживати зовсім інші "ніжні" слова, згадуючи одне одного.
Ох, ніби повернулася назад у шкільні часи, коли ходили такі парочки "мась".
 
Регистрация
3 Янв 2019
Сообщения
251
Симпатии
4.206
Мітла так хоче здаватися пропрацьованою і прасвєтльонною, а по факту має тотальне несприйняття себе. Спочатку кинулась в зал за ідеальним тілом, потім почала демонізувати їжу і харчуватись одними замоченими кашами, далі губи, потім цицьки зробила, носиться з тим волоссям як з писаною торбою ну і на завершення цей мейк сутенерші. Вона хоч раз показувалась не в образі? Здається, там дах тече і то давно
Post automatically merged:

От і вилізло все нутро Лупоглазіка-Альфонса. Якщо все оплатиш - так і бить, поїду. Він тіпічна утриманка за секс, та ще й настільки недалека, що тим пишається і так палиться. Ходить на манікюри і епіляцію, робить операцію і це загадочне томне єбало, щоб потішити пітатєльн[ого]у кісу.
 
Последнее редактирование:
Регистрация
22 Апр 2021
Сообщения
909
Симпатии
19.634
Не можу перестати думати, які славні лупоглазі поросятка вийшли б у Говновського і кіскі М.
 
Регистрация
3 Апр 2020
Сообщения
898
Симпатии
7.790
Мітла так хоче здавати пропрацьованою і прасвєтльонною, а по факту має тотальне несприйняття себе. Спочатку кинулась в зал за ідеальним тілом, потім почала демонізувати їжу і харчуватись одними замоченими кашами, далі губи, потім цицьки зробила, носиться з тим волоссям як з писаною торбою ну і на завершення цей мейк сутенерші. Вона хоч раз показувалась не в образі? Здається, там дах тече і то давно
Post automatically merged:


От і вилізло все нутро Лупоглазіка-Альфонса. Якщо все оплатиш - так і бить, поїду. Він тіпічна утриманка за секс, та ще й настільки недалека, що тим пишається і так палиться. Ходить на манікюри і епіляцію, робить операцію і це загадочне томне єбало, щоб потішити пітатєльн[ого]у кісу.
Але ж Міла сама вбиває в ньому мужчину…
 
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.316
Симпатии
45.768
Регистрация
15 Сен 2020
Сообщения
76
Симпатии
1.165
Я не думаю, що Гамолька і Діма змінили прізвище просто так, "бо Дімине прізвище довге", тут якась причина прихована - як насіки вище писали, ти вважаєшся євреєм, якщо мама єврейка. Я ніколи раніше не чула, щоб чоловіки без причини змінювали прізвище на мамине дівоче. Цікаво, що про таку зміну прізвища думає Дімин тато - має сина, здається єдиного, і тут він відрікається від прізвища, і бере мамине дівоче.


Оці дві причини мені здаються найбільш вірогідними.
То вам видно с фамилией повезло, ну или вы местное, не заграничное, раз для вас это не причина). Мне вот имя исковеркали как могли, никто даже до конца прочитать не может, транслитация с украинского, это монстр, которого создали для того что б нашим хуже заграницей жилось наверно:hi_hi_hi:
А насчет его доков и фамилии, он же все равно тем же человеком для государства останется. Я знаю случаи когда выезжали (без жетских нарушений) и дома меняли полностью имя, что б для государства стать другим человеком, но сейчас уже у всех берут отпечатки и хрен пройдешь по базе как другой, сразу вылезет в системе. Век технологий :fli_rt5:
 
Регистрация
24 Окт 2018
Сообщения
2.413
Симпатии
33.187
Ну а поки Кіса на навчанні, мій любимчик провів рум-тур номеру, який дістався йому завдяки тій же Кісі на халяву, і звісно ж... Оновив зачіску! Треба ж якось розважитись, поки пітатєльна займається реальними справами? Отож бо.
Screenshot_20220128-202435.png Screenshot_20220128-202438.png
 
Регистрация
3 Июл 2021
Сообщения
3.051
Симпатии
45.800