Остальные украинские блогеры

Регистрация
20 Апр 2018
Сообщения
1.132
Симпатии
18.068
Помітили, кидається одна, а за нею стадна реакція :-)
Коломойский не був би Коломойським, якби серйозно реагував на такі речі...
Post automatically merged:


Я би вам не радило починати діалоги з незнайомцями з: "не пишіть хуйні", то не надто ввічливо. Я обмежене інтернетом, а хтось інший по зубам дасть.

Зуби - то дорого, а ввічливість безкоштовна :a_g_a:

Час готувати солдата з 0 тепер буде завжди, ми вже інша країна. В одному регіоні я навіть знаю хто конкретно займається підготовкою.

Активні, мотивовані добровольці дозволяють таким як Кошовий сидіти дома і працювати на економічну машину. Не буде їх - підуть "Кошові" (або полями через кордон втечуть, як карта ляже).
Когда называете людей шакалами-будьте готовы идти на хуй.
 

Колдунья-пиздунья

лающая собака из западной псарни
Регистрация
17 Июн 2022
Сообщения
794
Симпатии
9.650
А помнит тут кто-то женщину-психолога с СТБ, Наталью Холоденко? У нее и на ютубе был блог вроде.
Как по мне, потенциальный поциент. Видела однажды вживую ее, была приглашена каким-то гостем. Студенты задавали ей волнующие вопросы, она высокомерно отвечала и давала токсичные советы. И это на вопросы про депрессии, психологические проблемы. В реальности вообще не такая, как в телевизоре, неприятное впечатление производит. Плюс она обмовилась, что у нее в контракте прописано не то что она психолог, а "актер, играющий психолога".
 
Регистрация
27 Июл 2020
Сообщения
414
Симпатии
4.601
А помнит тут кто-то женщину-психолога с СТБ, Наталью Холоденко? У нее и на ютубе был блог вроде.
Как по мне, потенциальный поциент. Видела однажды вживую ее, была приглашена каким-то гостем. Студенты задавали ей волнующие вопросы, она высокомерно отвечала и давала токсичные советы. И это на вопросы про депрессии, психологические проблемы. В реальности вообще не такая, как в телевизоре, неприятное впечатление производит. Плюс она обмовилась, что у нее в контракте прописано не то что она психолог, а "актер, играющий психолога".
Вже точно не памятаю, але був на неї тут жирок. пошукати треба.
 
Регистрация
23 Окт 2018
Сообщения
161
Симпатии
2.258
Возраст
27
От вони собі придумали аргументний аргумент типу "у вас жодних сторіз про війну/збори коштів тощо" і за кожної можливості переводять стрілки. Нє щоб подумати своїм засохлими вагітними мізками, що у людей бляха є інша оффлайн робота і іншого типу допомога армії.
 
Регистрация
3 Дек 2019
Сообщения
15.524
Симпатии
226.115
Адрес
Рожевопонія
Погавкаю
Значить, сидять всі мовчать про схід, живуть своє життя і п'ють кавусю, а як йобне в Києві чи десь на заході - так курвятник одразу починає нити як все хєрово. Курви лицемірні. Які у Єбобо друзі на сході? Як змі перестали про Маріуполь гудіти, так вона язика в сраку й запхала, де заклики про звільнення бійців з полону? Вчора в містах Європи акції були, чого мовчимо? Чого мовчимо, що були прильоти в Черкаській області? Чого мовчимо про ракети по Одесі? Харків не кошмарять кожного дня, так? Чого мовчимо про Сєвєродонецьк? Весь Донбас?
Побігали з байрактарами, красуні, у нас нацгвардію сім'ї одягають, чого, суко, мовчите?
Цицьки, піськи, кавуся, подорожі, ганчірки, йобарі, це лідери думок, блять, громадські діячі. Ніхуя у людей не міняється, ковід, війна, вони живуть своє найкраще життя.
 
Регистрация
3 Дек 2019
Сообщения
15.524
Симпатии
226.115
Адрес
Рожевопонія
Регистрация
4 Дек 2021
Сообщения
180
Симпатии
2.188
Регистрация
3 Дек 2019
Сообщения
15.524
Симпатии
226.115
Адрес
Рожевопонія
Посмотреть вложение 2726525 Посмотреть вложение 2726526 Посмотреть вложение 2726527 Посмотреть вложение 2726528

Шаманка,вывезя в Америку всех своих обоссавшихся лосей ,учит нас как быть украинцами в Украине.
Шаманка может бы на хуй сходила?
 
Регистрация
11 Янв 2016
Сообщения
1.682
Симпатии
13.979
Посмотреть вложение 2726525 Посмотреть вложение 2726526 Посмотреть вложение 2726527 Посмотреть вложение 2726528

Шаманка,вывезя в Америку всех своих обоссавшихся лосей ,учит нас как быть украинцами в Украине.
Може, ще в кого немає Інстаграму, його треба негайно створити?
 
Регистрация
25 Сен 2020
Сообщения
1.663
Симпатии
20.633
Посмотреть вложение 2726525 Посмотреть вложение 2726526 Посмотреть вложение 2726527 Посмотреть вложение 2726528

Шаманка,вывезя в Америку всех своих обоссавшихся лосей ,учит нас как быть украинцами в Украине.
Сіла й заплакала, що якась шаманка дозволяє собі визначати українка я, чи ні.
 
Регистрация
3 Дек 2019
Сообщения
15.524
Симпатии
226.115
Адрес
Рожевопонія
Сіла й заплакала, що якась шаманка дозволяє собі визначати українка я, чи ні.
Добрая часть волонтеров не постит в ленту, надо что-то, быстро в сториз закинули и побежали, всу не постят многие, медики не постят, а шапокляк рассказывает, что это не украинцы. Скажу родителям, которые инсту сделали, что они не украинцы, то, что папа с больной спиной ездил на окраины города и помогал быстро ремонтироваться, украинцем его не делает, постика нет, инфоблядь так сказала. Совсем охуели уже со своим инстаграмом и постами. Она там работу в американских СМИ хотела устраивать, никому на хуй не упала получается, раз время на такую парашу есть?
 
Регистрация
25 Сен 2020
Сообщения
1.663
Симпатии
20.633
Добрая часть волонтеров не постит в ленту, надо что-то, быстро в сториз закинули и побежали, всу не постят многие, медики не постят, а шапокляк рассказывает, что это не украинцы. Скажу родителям, которые инсту сделали, что они не украинцы, то, что папа с больной спиной ездил на окраины города и помогал быстро ремонтироваться, украинцем его не делает, постика нет, инфоблядь так сказала. Совсем охуели уже со своим инстаграмом и постами. Она там работу в американских СМИ хотела устраивать, никому на хуй не упала получается, раз время на такую парашу есть?
Цим Аліна ще більше показала свою тупість та обмеженість.
Буду повторювати безліч разів: дідусь, який пожертвував 100000 грн, всі свої заощадження на нашу спільну перемогу – робив це щиро і без пафосу. А ці шмари мало не вимагають статусу недоторканих за свої досягнення. Прокиньтеся вже! Всі нормальні українці працюють на перемогу. Скільки загиблих, які віддали найцінніше і це шокує... А вони все до тями не можуть прийти. Попустіться вже.
 
Регистрация
3 Окт 2019
Сообщения
126
Симпатии
1.488
Шаманка бесит, но ещё больше те блогеры которые продолжают жить как раньше с постиками и сторис из ресторанов. Поэтому частично, но с ней согласна