Остальные украинские блогеры

Регистрация
1 Янв 2019
Сообщения
583
Симпатии
15.779
За темою не слідкую, може цю тему вже обговорювали, але і тільки зараз помітила.
Раніше слідкувала за нею, потім вона у мене зникла і тільки сьогодні помітила, що вона з’явилась, але взагалі якась на себе не схожа. Раніше вона мені дуже подобалась, я вважала її красунею (на мою суб’єктивну думку), а зараз якесь страшко. Бачу, що щось змінилось, але не розумію що, чи то губи, чи ніс невдало зробила.
Хто підскаже, що з нею сталось? 162C2816-66A2-4C46-9589-CE566EA68433.jpeg 2D1E836C-E4CB-4468-838D-38B0FD71BD8F.jpeg
 
Регистрация
30 Авг 2020
Сообщения
385
Симпатии
3.189
За темою не слідкую, може цю тему вже обговорювали, але і тільки зараз помітила.
Раніше слідкувала за нею, потім вона у мене зникла і тільки сьогодні помітила, що вона з’явилась, але взагалі якась на себе не схожа. Раніше вона мені дуже подобалась, я вважала її красунею (на мою суб’єктивну думку), а зараз якесь страшко. Бачу, що щось змінилось, але не розумію що, чи то губи, чи ніс невдало зробила.
Хто підскаже, що з нею сталось? Посмотреть вложение 2876335 Посмотреть вложение 2876336
Та вона кілька років така з того маленького перевтілення ще, чи як там вона називала це. Почала улучшайзінги і не змогла зупинитись як усі + нещадно фотошопить себе у всіх місцях. Може просто якщо на неї кожен день дивитись, то не так кидається в очі як пропала і знов вилізла.
 
Регистрация
28 Сен 2018
Сообщения
1.935
Симпатии
22.025
Регистрация
25 Фев 2015
Сообщения
499
Симпатии
5.037
А чого і в Бомбосховищі, і тут пишуть, що Гутак не миється? Не вперше читаю, не можу зрозуміти чому
 
Регистрация
22 Янв 2013
Сообщения
3.449
Симпатии
37.532
Регистрация
4 Дек 2021
Сообщения
182
Симпатии
2.206
А чого і в Бомбосховищі, і тут пишуть, що Гутак не миється? Не вперше читаю, не можу зрозуміти чому
Вона сама віщає постійно типу ''от гляньте, 5/6/7 днів не мила голову, а на вигляд нормально'', от і робіть висновки про непромитість. Плюс, здається, було таке, що лягала спати з незмитою косметикою.
 
Регистрация
25 Фев 2015
Сообщения
499
Симпатии
5.037
Вона сама віщає постійно типу ''от гляньте, 5/6/7 днів не мила голову, а на вигляд нормально'', от і робіть висновки про непромитість. Плюс, здається, було таке, що лягала спати з незмитою косметикою.
:hi_hi_hi:дякую, тепер питання знято
 
Регистрация
29 Май 2018
Сообщения
3.772
Симпатии
38.030
Хочу сказати що Мандзючкин Русік реально воює.
Я її не фоловлю,чула що там розлад був бо він пішов до війська.
Сьогодні він такі сторьки виклав що я за нього переживаю.В нашому місті щодня військових хоронять.
 

Вложения

Регистрация
3 Дек 2019
Сообщения
15.624
Симпатии
227.072
Адрес
Рожевопонія
Пиздецнахуйблять
Хочу сказати що Мандзючкин Русік реально воює.
Я її не фоловлю,чула що там розлад був бо він пішов до війська.
Сьогодні він такі сторьки виклав що я за нього переживаю.В нашому місті щодня військових хоронять.
Милое, везде хоронят.
На фоне остапчука и шаманкиного чмыря респект Русику, пусть все хорошо будет
 
Регистрация
24 Окт 2018
Сообщения
622
Симпатии
5.092
Хочу сказати що Мандзючкин Русік реально воює.
Я її не фоловлю,чула що там розлад був бо він пішов до війська.
Сьогодні він такі сторьки виклав що я за нього переживаю.В нашому місті щодня військових хоронять.
Там такий розлад…Короче бідний Руся.
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
2.274
Симпатии
24.194
Хочу сказати що Мандзючкин Русік реально воює.
Я її не фоловлю,чула що там розлад був бо він пішов до війська.
Сьогодні він такі сторьки виклав що я за нього переживаю.В нашому місті щодня військових хоронять.
Ого, неочікувано.
Post automatically merged:

Там такий розлад…Короче бідний Руся.
А шо там? Тут колись приносили скрін, ніби Мандзюк з якимось депутатом, але ніхто так нічого і не розповів (
 
Регистрация
19 Май 2018
Сообщения
265
Симпатии
2.328
Ого, неочікувано.
Post automatically merged:


А шо там? Тут колись приносили скрін, ніби Мандзюк з якимось депутатом, але ніхто так нічого і не розповів (
Мені теж цікаво, бо якось дивно вона світить сіськами-піськами в інсті, коли чоловік на фронті, чи то я вже чогось не розумію...
 
Регистрация
24 Окт 2018
Сообщения
622
Симпатии
5.092
Ого, неочікувано.
Post automatically merged:


А шо там? Тут колись приносили скрін, ніби Мандзюк з якимось депутатом, але ніхто так нічого і не розповів (
може депутат і теж був, але ви думаєте в вірному напрямку )) не можу розповісти, бо буде деанон
 
Регистрация
3 Июл 2020
Сообщения
2.031
Симпатии
35.742
Милые с кто-то слышал где работает Вероника сенкина? Говорит что теч стартап какой-то классный, Линкд ин пустой
 
Регистрация
7 Окт 2020
Сообщения
113
Симпатии
962

Вложения

Регистрация
21 Дек 2017
Сообщения
1.499
Симпатии
13.049
этот паблик лжет просто в каждом посте походу))
летом они запостили мою подругу, что она якобы с Луценко спит!))сфоткали еще исподтишка как она с ребенком гуляла... просто больные люди
 
Регистрация
21 Янв 2015
Сообщения
1.398
Симпатии
26.151
этот паблик лжет просто в каждом посте походу))
летом они запостили мою подругу, что она якобы с Луценко спит!))сфоткали еще исподтишка как она с ребенком гуляла... просто больные люди
Ну Кулебу и Павелецкую все же правду написали