Остальные украинские блогеры

Регистрация
23 Мар 2014
Сообщения
2.569
Симпатии
40.888
поки не показала голову - то вона мені заходила, а зараз дуже акцентує увагу, що вона така зірка, що нікуди не виїжджала і не планує. Ну молодець, але повторювати це кожен тиждень
Як я розумію жінка не має жодної дистанційної роботи крім своєї інсти і живе десь на заході? Так майже ніхто в таких умовах не виїздить чи повернувся через пару місяців, ахуєть досягнення.
Можу посперечатися що хто найбільше пиздякає, першими б вйобували якби мали таку можливість без значних втрат в грошах і комфорті.
 
Регистрация
22 Янв 2013
Сообщения
3.428
Симпатии
37.247
Як я розумію жінка не має жодної дистанційної роботи крім своєї інсти і живе десь на заході? Так майже ніхто в таких умовах не виїздить чи повернувся через пару місяців, ахуєть досягнення.
Можу посперечатися що хто найбільше пиздякає, першими б вйобували якби мали таку можливість без значних втрат в грошах і комфорті.
Ви що, вона коуч! В Рівному живе
Post automatically merged:

Screenshot_2023-01-27-14-28-12-855_com.instagram.android.jpg Screenshot_2023-01-27-14-28-22-407_com.instagram.android.jpg дякую, Мар'яна, я тільки вчора блювала після дня Тетяни.
 
Регистрация
25 Фев 2015
Сообщения
500
Симпатии
4.996
Регистрация
22 Янв 2013
Сообщения
3.428
Симпатии
37.247
Регистрация
25 Фев 2015
Сообщения
500
Симпатии
4.996
Бляха, мене теж. Чомусь цю інформацію ч пропустила, і думала їй 35
Я теж думала, що їй ближче до 40. Дивний вайб від неї іде.
Раптом згадала таке. Ще коли Петровна не показувала обличчя і не стала коучем, простигосподи, вона говорила, що пройшла багато курсів Нілової і Феодоріді (у обох є тут палати, тобто рівень експертності там зрозумілий). Так Феодоріді в 26 примудряється виглядати на хороші 40, оце, мабуть, Іра наша від неї це і взяла.
 
Регистрация
8 Июл 2021
Сообщения
942
Симпатии
11.078
Регистрация
7 Фев 2020
Сообщения
304
Симпатии
5.076
Ну, Балі відносно дешевий і, як не крути, там класно (справа смаку, звісно). Мене інше цікавить - там зараз купа орків, мене б це дуже бентежило. Я не була закордоном від початку повномаштабної, не знаю як люди себе стримують поряд з цією бридотою
Я від початку війни ще не виїжджала, але вцілому теж боюсь на них натрапити. І найбільше, не хочеться сплутати їх із російськомовними українцями, бо у знайомої був такий досвід закордоном
 
Регистрация
20 Янв 2022
Сообщения
338
Симпатии
5.232
Регистрация
21 Фев 2020
Сообщения
974
Симпатии
15.566
Я від початку війни ще не виїжджала, але вцілому теж боюсь на них натрапити. І найбільше, не хочеться сплутати їх із російськомовними українцями, бо у знайомої був такий досвід закордоном
У рузькіх же такий блювотний акцент, наші російськомовні так не розмовляють
 
Регистрация
23 Мар 2014
Сообщения
2.569
Симпатии
40.888
У рузькіх же такий блювотний акцент, наші російськомовні так не розмовляють
Тут є нюанси - совок то гній і людей по ньому порозкидало дай боже. В мене є родичі, які саме в дитинстві і молодості не вчили українську і не говорили нею бо виросли на території сучасної расії, але живуть в Україні.
В позиції жодної неоднозначності, зате чєлюсть рускоязичная і зі спроб говорити українською дуже вперто виходять такі вєткі калін, що вони самі встидаються і користуються українською найчастіше письмово і там де воно необхідно.
Тобто завжди є крихітний шанс що людина з тим блювотним акцентом наша, а стереотипний російськомовний українець насправді з прикордонних рашкінських територій де «хохли і кубаноїди».
 
Регистрация
7 Фев 2020
Сообщения
304
Симпатии
5.076
У рузькіх же такий блювотний акцент, наші російськомовні так не розмовляють
Блювотний акцент лише у масквічей, в решти віддалених регіонів є якийсь свій говір, але вцілому вимова дуже подібна до наших
 
Регистрация
30 Июн 2021
Сообщения
5.227
Симпатии
67.251
Регистрация
11 Окт 2019
Сообщения
720
Симпатии
8.507
Адрес
Radioactive wastelands