Остальные украинские блогеры

Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.706
Симпатии
85.165
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.312
Симпатии
45.675
Регистрация
11 Ноя 2018
Сообщения
9.447
Симпатии
112.547
оце так пердильник...цікаво чи справді так виглядає чи фотошоп як в Стужучки і Ніколіч
Та який фотошоп... вона нам з якої сторони його вже тіки не показала. Таке не нафотошопиш
 
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.706
Симпатии
85.165
вот человек на жопе помешан, это капец. Это так странно. Представляю, если бы она была в восторге от своих щикотолок или предплечий и постоянно постила их
@Юра Енакиевский

не, ну жопа зачет, гарна, але навіщо постійно ходити в трусах в ній же і крутитись при дітях, мені незрозуміло. Наталька, всі знають, що в тебе є жопа. Велика. Підкачана. Мабуть без целюліту. Гарна. Я зовідую, от тепер без сарказму, чесно гарна. Але одягнись врешті решт, всі вже оцігили, ну камон....
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.706
Симпатии
85.165
Последнее редактирование:
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.706
Симпатии
85.165
Регистрация
27 Май 2018
Сообщения
2.408
Симпатии
32.467
Возраст
29
зачєм нам ця інформація ? Мій гінеколог великий грубий дядько :-) такий геть чисто як мішка-коала, комусь цікаво, може фото принести, запостити в сторі ?
бажано відео, в процесі огляду, так будете духовно ближче до наших гуринь :;-)))::;-)))::;-))):
 
Регистрация
26 Дек 2017
Сообщения
196
Симпатии
3.599
Возраст
29
зачєм нам ця інформація ? Мій гінеколог великий грубий дядько :-) такий геть чисто як мішка-коала, комусь цікаво, може фото принести, запостити в сторі ?
Блин, у нас с вами один и тот же гинеколог?!:;-)))::;-))):
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.706
Симпатии
85.165
бажано відео, в процесі огляду, так будете духовно ближче до наших гуринь :;-)))::;-)))::;-))):
ой ну я не знааааааю, хіба якщо ви підпишетесь на мою сторінку, пролайкаєте всі фото і якщо він погодиться, то скинетесь по 10 грн і я навіть пряму трансляцію зроблю, зможете задавати питання, які цікавлять, проконсультує. Рекомендую !
 
Регистрация
27 Май 2018
Сообщения
2.408
Симпатии
32.467
Возраст
29
ой ну я не знааааааю, хіба якщо ви підпишетесь на мою сторінку, пролайкаєте всі фото і якщо він погодиться, то скинетесь по 10 грн і я навіть пряму трансляцію зроблю, зможете задавати питання, які цікавлять, проконсультує. Рекомендую !
і, будь ласка, ГІВЕВЕЙ. не забудьте про нього, і я ваш "падпісчік" на віки:fli_rt5:
а якщо влаштуєте тур по містам.. ох всі гроші віддам за цю зустріч
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.706
Симпатии
85.165
і, будь ласка, ГІВЕВЕЙ. не забудьте про нього, і я ваш "падпісчік" на віки:fli_rt5:
а якщо влаштуєте тур по містам.. ох всі гроші віддам за цю зустріч
Точно ! Розігаш на безкоштовний огляд, УЗД і цитологію, а також організуємо єбінар для всіх бажаючих !
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
56.998
Це людина зі сракою розміру XL буде вчити людей худнути? Чи воно саме хоче схуднути? Якщо останнє, то похвально, бо цей кардан вже скоро в двері не пройде. Навіть якщо це м'язи без целюліту, жопа все одно величезна.
От хай мене закидають помідорами, мені подобається маленька пласка жопка Юлі Обрі, там точно XS. Але їй самій вона не подобається, бо це немодно мати маленьку дупку, тож малює собі у фотошопі пєрдільнік і очком на фото тиче.
 
Регистрация
8 Янв 2019
Сообщения
744
Симпатии
6.696
@Юра Енакиевский

не, ну жопа зачет, гарна, але навіщо постійно ходити в трусах в ній же і крутитись при дітях, мені незрозуміло. Наталька, всі знають, що в тебе є жопа. Велика. Підкачана. Мабуть без целюліту. Гарна. Я зовідую, от тепер без сарказму, чесно гарна. Але одягнись врешті решт, всі вже оцігили, ну камон....
Если она оденется то будет выглядеть жирной, вот и светит что бы доказать что это не жир а мышцы
 
Регистрация
24 Дек 2018
Сообщения
570
Симпатии
7.063
Дай-но, думаю, зайду до кентавра Терлецькою, почитаю.
А то тут принесли фото, я аж зрозуміла, що скучила (ні).

Зайшла. Прочитала. Ледь не блювонула.
Нащо? Нащо?! Нащо це писати?!
Пздц.
 

Вложения

Регистрация
11 Ноя 2018
Сообщения
9.447
Симпатии
112.547
@Юра Енакиевский

не, ну жопа зачет, гарна, але навіщо постійно ходити в трусах в ній же і крутитись при дітях, мені незрозуміло. Наталька, всі знають, що в тебе є жопа. Велика. Підкачана. Мабуть без целюліту. Гарна. Я зовідую, от тепер без сарказму, чесно гарна. Але одягнись врешті решт, всі вже оцігили, ну камон....
Ну не знаю. Нічо гарного не бачу. Як і @Інтуїтивне харчування.