Остальные украинские блогеры

Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
она просто тупая,просто ветер в головке.ни грамма сознания ни грамма анализа ни грамма рациональной мысли.
и этим она идеальная пара своему руслану
Ну слушайте, тут бы хоть записывать что пиздишь чтобы не противоречить самой себе. Анализ, мысли... пф. Т - тупак :)
 
Регистрация
28 Окт 2018
Сообщения
98
Симпатии
536
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Алино постигло помочь человеку с ограниченными возможностями стать успешным блогером. насики,мне одной кажется некорректным некотрые фразы,по типу дэ знайты сылы прокыдатися зранку...?
Алинка, Стелла Маккартни. Ник Вуйчич. Всё уже есть. Не благодари
 
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Островська, по чоловіку. А так то сестричка саші бо. В старій палаті читала що в них тати різні
Гугл не подведи #островська_віка островська віказнімає сторіс за кермом. Правам місяць. Сестра блогерки Сашаабо сашабо порушує пдр і створює аварійні ситуації.

Вот скажите мне, Зайцева и 6 трупов не напугали этих тупорылых блядей? Сколько еще должно помереть под их колесами людей?
 
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Боже милий, у цих блогерів якісь пробоеми з терморегуляцією! На вулиці +33, ще до того піджака сапоги б начепила і кепку поліестерову.
А в піджаку такому простигосподи хіба шо покійника у гроб класти а не молодій дівчині ходити.
Может они наркоте сидят... у нариков проблемы с терморегуляцией
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
56.999
Гугл не подведи #островська_віка островська віказнімає сторіс за кермом. Правам місяць. Сестра блогерки Сашаабо сашабо порушує пдр і створює аварійні ситуації.

Вот скажите мне, Зайцева и 6 трупов не напугали этих тупорылых блядей? Сколько еще должно помереть под их колесами людей?
Давно на її сторінку не заглядала. Вона справді місяць тому на права здала? У мене було враження, що права у неї давно, просто машини власної не було. Бо про курси англійської вона останній рік розповідала, а про водійські наче ні.
В будь-якому випадку, ніщо не виправдовує невідповідне поводження за кермом (сторіз, піздьож по телефону, підправлення макіяжу).
 
Регистрация
18 Май 2019
Сообщения
41
Симпатии
415
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.313
Симпатии
45.704
Вспомнилось - «Хочешь узнать, как будет выглядеть девушка в 40 лет, посмотри на её мать».
кстати, лицом тут сильно похожи. И грудью Таня явно в нее пошла.
А если серьезно, то маманя рил угарная. Я аж через экран почувствовала ее веселье. Не то что ТанИчка с вечно постной рожей, поправлянием волос и неестественным оскалом.
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.708
Симпатии
85.173
Давно на її сторінку не заглядала. Вона справді місяць тому на права здала? У мене було враження, що права у неї давно, просто машини власної не було. Бо про курси англійської вона останній рік розповідала, а про водійські наче ні.
В будь-якому випадку, ніщо не виправдовує невідповідне поводження за кермом (сторіз, піздьож по телефону, підправлення макіяжу).
не знаю відколи в неї ті права є, водить вона віднедавна, коли машину купили, бо в інстадоктора на механіці - занадто складно було. Не знаю як ці дури не бояться, я в машині лишній раз по гучномовці не хочу трубку піднімати, щоб не розсіювати увагу, а тут сторі знімають. :facepalm:
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.708
Симпатии
85.173
кстати, лицом тут сильно похожи. И грудью Таня явно в нее пошла.
А если серьезно, то маманя рил угарная. Я аж через экран почувствовала ее веселье. Не то что ТанИчка с вечно постной рожей, поправлянием волос и неестественным оскалом.
я ще на весіллі Лідки помітила, що що мама Прнткович, що Лідки веселі заводні женщіни. Ну так, повні, там мабуть генетика така, не всім бути стрункими в 50, як мама Стадник ( та жінка взагалі бомба, у сіськи супер гени, не розумію для чого почала себе кроїти якщо на виході маєм якесь чудо з губами ), але життя з них так і пре. А Лідка і Танька якісь вічно як у воду опущені, лише в тел і сидять, не бачила я там радості і справжнього захоплення ні від чого ні разу. Таке враження, що вони все бачили і нічого, крім інста їм нецікаво, сумно.
 
Последнее редактирование:
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
не знаю відколи в неї ті права є, водить вона віднедавна, коли машину купили, бо в інстадоктора на механіці - занадто складно було. Не знаю як ці дури не бояться, я в машині лишній раз по гучномовці не хочу трубку піднімати, щоб не розсіювати увагу, а тут сторі знімають. :facepalm:
Я музыку начала включать через месяца 4 после начала ежедневной езды. У меня рук не хватает для фейспалма от этих сук.
 
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Регистрация
10 Фев 2019
Сообщения
1.135
Симпатии
7.554
Регистрация
21 Дек 2017
Сообщения
1.499
Симпатии
13.047
Регистрация
10 Фев 2019
Сообщения
1.135
Симпатии
7.554
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.708
Симпатии
85.173
Регистрация
8 Ноя 2018
Сообщения
101
Симпатии
855
Но поциент вроде, но тоже проблемы с терморегуляцией
В +32 я вешаюсь в шортах и майке :swoon:
Шо ж они ходют в этих пиджаках не снимая? :wo)(ll:
FC4EA101-D7F8-415A-A52A-CEA9D7BF0C9A.jpeg
 
Регистрация
13 Янв 2019
Сообщения
512
Симпатии
5.053