Остальные украинские блогеры

Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.845
Як я і припускала, дружина тренера дійсно має маленьку дитину, імовірно перебуває у фінансовій залежності від чоловіка і можливо тому нікуди від нього не йде, навіть якщо про зраду знає. Те що тренер з Обрі одночасно запостили сімейні фото дійсно кумедно. Обрі мабуть вважає себе "надто гарною" для фотографування з дещо косооким неінстаграмним Бобом.
А взагалі гарним тоном є коли у тренерів-хуєнерів, онлайн-юристів і т.д. є окрема сторінка професійна для клієнтів і окрема з сімейними фотками.
@Транс-эксгибиционист але ж яка гарна в недотренера дружина ! Здалась йому та Йула , висушена і обколота, як його кістки не ріжуть:;-))):
І мені також дивно з його інста - отут він, тут Йула, там ще якісь фото з залу, а між тим всім фотки сім‘ї, всьо змішалось - люди, свині.
 
Регистрация
24 Дек 2018
Сообщения
570
Симпатии
7.063
@Транс-эксгибиционист але ж яка гарна в недотренера дружина ! Здалась йому та Йула , висушена і обколота, як його кістки не ріжуть:;-))):
І мені також дивно з його інста - отут він, тут Йула, там ще якісь фото з залу, а між тим всім фотки сім‘ї, всьо змішалось - люди, свині.
Я тнж дивуюсь нащо йому Йола. Бо вживу воно ж іще гірше, ніж на фото.
Та й тупенька вона дуже, як на мене.

Але, може це 2 чоботи-пара?
Бо ж Боб ніби нормальний, жінка тренера норм, а оце от...
 

Вложения

Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.845
Я тнж дивуюсь нащо йому Йола. Бо вживу воно ж іще гірше, ніж на фото.
Та й тупенька вона дуже, як на мене.

Але, може це 2 чоботи-пара?
Бо ж Боб ніби нормальний, жінка тренера норм, а оце от...
Мда... може дві амеби врешті зустрілись ? :hi_hi_hi:
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
2.274
Симпатии
24.194
Я тнж дивуюсь нащо йому Йола. Бо вживу воно ж іще гірше, ніж на фото.
Та й тупенька вона дуже, як на мене.

Але, може це 2 чоботи-пара?
Бо ж Боб ніби нормальний, жінка тренера норм, а оце от...
Ніби! Ніби - ключове слово. Хто його зна, що там в тій голові. Он Куровський теж НІБИ нормальний, але свої яйка давно Кюлоту подарив, а вона ті під замочок заховала, щоб не дай Бог Саша знайшов :pxaa_xaxa:
 
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Регистрация
17 Дек 2018
Сообщения
820
Симпатии
6.179

Вложения

Регистрация
17 Дек 2018
Сообщения
820
Симпатии
6.179
@Транс-эксгибиционист але ж яка гарна в недотренера дружина ! Здалась йому та Йула , висушена і обколота, як його кістки не ріжуть:;-))):
Кобели это в крови и пока член стоячий,
сегодня жена, завтра стремная йула послезавтра толстая маня, кто даёт того и берет:fig_nya:
 
Регистрация
11 Ноя 2018
Сообщения
9.398
Симпатии
112.133
Васюсік-Урбановіч хайпить.Видумала якусь тупу історію як їй клієнтка за нарощення волосся тисячу недолала ще в Тернополі заЦаря Панька.Зате як розрекламувала цей пост.....
"Нас Обікрали!!!"
Епт!!! Ну і Дімон після того як тріснувся головою возлюбіл з'являтися в сторіз у рудулі.Морозить якусь фігню і сам з цього сміється.Шютка-юмора своєрідна.
І бачу ніфіга вони не економлять.За якусь вшиву куртку він три дні плакав за 50 баксів.А в магазині полуфабрикати навіщо купувати??Васюся сама печиво спекти не може??Вона ж фуд блохер.Дімон їй для цього дорогезний об'єктив на фотік купував.Рука-ліцо.
Поясніть мені, в чому пркол купувати заморожені напівфабрикати?
 
Регистрация
27 Май 2018
Сообщения
2.408
Симпатии
32.467
Возраст
29
Регистрация
29 Май 2018
Сообщения
3.772
Симпатии
38.030
Поясніть мені, в чому пркол купувати заморожені напівфабрикати?
Бо лінива як дупа.Днями сидить вдома і її робота фоточку запіліть з собакою погулять і в мікрохвильовці розігріти хрючево.А там ще віщалося,що вони з Кокосею забувають мову.От так запросто гомонять між собою на агліцькій мові.Насіки тут є Американці???? Мову забули?Чи поляки, іспанці?Куди нас доля не закидає.
 
Регистрация
29 Май 2018
Сообщения
3.772
Симпатии
38.030
Регистрация
27 Май 2018
Сообщения
2.408
Симпатии
32.467
Возраст
29
В неї ріденьке волосся дуже,коли аона пробор робить там просто проплешина на голові.
Тоді треба якось підбирати зачіски адекватно.. в мене теж рідке волосся, але ходити з напівлисою головою - так собі ідея
 
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.278
Симпатии
45.138
Итак, ребята))
видела на концерте Кисс нашего ледибоя. И шо ви таки думаете? Пару раз поискала ее взглядом, было несложно - она сидела сзади остальных людей на земле (в фанке было маловато людей) и втыкала в телефон. Збс оторвался человек
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.845
Бо лінива як дупа.Днями сидить вдома і її робота фоточку запіліть з собакою погулять і в мікрохвильовці розігріти хрючево.А там ще віщалося,що вони з Кокосею забувають мову.От так запросто гомонять між собою на агліцькій мові.Насіки тут є Американці???? Мову забули?Чи поляки, іспанці?Куди нас доля не закидає.
ну я хз як забути розмовну мову, живучи в тій же країні...треба бути олігофреном, або зовсім вже з людьми не спілкуватись. Та і навіть без людей - є радіо, тв, ну камон. Я от українську професійну забуваю в силу обставин, це зле, звичайно, але нічо не зробиш, якщо повернусь колись буду згадувати, воно ж на рівні підсвідомості все рівно є. Васюся просто лінива,як Ви влучно підмітили , а ще й тупенька до того всього от і маємо, що маємо....
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.845
Итак, ребята))
видела на концерте Кисс нашего ледибоя. И шо ви таки думаете? Пару раз поискала ее взглядом, было несложно - она сидела сзади остальных людей на земле (в фанке было маловато людей) и втыкала в телефон. Збс оторвался человек
оце я рохумію блогер сходив на концерт :;-)))::;-)))::;-))):
я навіть для себе лінуюсь записувати, тому що ловлю себе на думці, що на улюблених піснях замість того, щоб відриватись, тримаю тел з камерою, та ну нах, все рівно потім то рідко переглядаєш.
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.845
Бля, это так отделяется нарощенная пакля? Или что за залысина?

Посмотреть вложение 743125
от чому вона нарощує постійно волосся, я ще думала нафіг їй воно здалось, непомітно ніби в інста. Тільки от треба міру знати - в Тріші гарно, навіть у Дани ок, тому що її волосся це просто якийсь pizdiec nahoi bliat, хз що вона з ним зробила, але виглядає очєнь нє очєнь. А тут явний перебор з патляками, ще й постійно з розпущеними ходить, фу фу фу.
 
Регистрация
24 Дек 2018
Сообщения
570
Симпатии
7.063
Трохи сексу вам від Анальної Насті.

(Хтось ходить в її палату взагалі?! Бо поділитись хочеться, але там здебільшого дуже тихо. Простіть, якщо комусь воно тут мішає)
 

Вложения

Регистрация
29 Май 2018
Сообщения
3.772
Симпатии
38.030
Трохи сексу вам від Анальної Насті.

(Хтось ходить в її палату взагалі?! Бо поділитись хочеться, але там здебільшого дуже тихо. Простіть, якщо комусь воно тут мішає)
Я геть не хожу бо там тихо як на цвинтарі вночі.
 
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.278
Симпатии
45.138
оце я рохумію блогер сходив на концерт :;-)))::;-)))::;-))):
я навіть для себе лінуюсь записувати, тому що ловлю себе на думці, що на улюблених піснях замість того, щоб відриватись, тримаю тел з камерою, та ну нах, все рівно потім то рідко переглядаєш.
а оно ж даже не концерт снимало)) сидела с опущенной голове, в инстаграме небось. На сцену не смотрела. Во всяком случае те пару раз, что я на нее смотрела
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.845
Трохи сексу вам від Анальної Насті.

(Хтось ходить в її палату взагалі?! Бо поділитись хочеться, але там здебільшого дуже тихо. Простіть, якщо комусь воно тут мішає)
ми вже тут говорили, що вона надто тухлий поцик для окремої палати, там в єбобо оновлення рідко, а в цієї тим більше. Тому, думаю, адміни нас не забанять за інфо про неї тут.