Остальные украинские блогеры

Регистрация
31 Мар 2019
Сообщения
504
Симпатии
4.767
Регистрация
24 Дек 2018
Сообщения
570
Симпатии
7.063
Свежо хорошо сегодня, конечно никто не ходит в ботинках.:ni_zia:
Это чудище в том году осенью голое выходило, только бюстгальтер шорты и с этими сапогами , зато люди в городе издалёка ее видят - то вон местный фрик идёт, ничего удивительного

Обожнюю реакцію людей в Агорі (наш тц) на неї)) або на пошті))

Заходить ВОНО, вся така пафосна, з надутими губами, одягнена як... Як завжди) всі мовчать і просто в шоці переглядаються.
І як тільки Транс виходить, то всі починають ржати з цього чудіща)))
Це лол)
 
Регистрация
9 Авг 2018
Сообщения
2.656
Симпатии
32.710
Я її ледве впізнала , що воно з себе зробило....:facepalm:
Какой чудный блюр на лице, особенно где линия роста волос) и жирные волосы с залысинами. Зато сэкси битч, как писала Сися)))))
 
Регистрация
17 Дек 2018
Сообщения
820
Симпатии
6.179
Обожнюю реакцію людей в Агорі (наш тц) на неї)) або на пошті))

Заходить ВОНО, вся така пафосна, з надутими губами, одягнена як... Як завжди) всі мовчать і просто в шоці переглядаються.
І як тільки Транс виходить, то всі починають ржати з цього чудіща)))
Це лол)
тоже на районе видела это чудо в тех же ботинках и рубашке белой огромной что душевнобольная наркоманка, с боку губы пиздб..бл...нах, уже очень облезлые татухи, распухшее от уколов лицо, и этот ее цирковой грим :ze_le_ny:но с такой гордой подачей себя что куда там вам всем:whistle3:звИзда зашла) и демонстративно ключами от машины крутит в очереди:pxaa_xaxa:
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.850
тоже на районе видела это чудо в тех же ботинках и рубашке белой огромной что душевнобольная наркоманка, с боку губы пиздб..бл...нах, уже очень облезлые татухи, распухшее от уколов лицо, и этот ее цирковой грим :ze_le_ny:но с такой гордой подачей себя что куда там вам всем:whistle3:звИзда зашла) и демонстративно ключами от машины крутит в очереди:pxaa_xaxa:
@Скажений шлюхо-кріль просто epic fale :facepalm::facepalm1::wo)(ll:
upd подруга дерматолог і по сумісництву вже рік як косметолог, каже, що оці всі ботокси, гіалуронки ітд. все синтезовано з токсинів і бактерій, а отже дуже висока ймовірність розвитку в майбутньому якихось аутоімунних болячок. Тьху тьху тьху, звичайно, нікому не бажаю, але то не є добре. Наші інхуєнсери з 20 років ( а Кодзяєва хз, може й від 16 ) колять собі все, що тільки можна і не розуміють, що зазвичай достатньо просто налагодити домашній догляд, добре зволожувати шкіру і робити пілінги і чистки, якщо потрібно, у косметолога. А заколоти собі все обличчя вже в 20-25 років ну такоє.....
 
Регистрация
11 Июл 2017
Сообщения
7.573
Симпатии
163.528
Честно говоря, фигура плывет и не выглядит ок для рекламы белья. А ресницы? Насики, ну разве именно эти коровьи как корове седло еще носЮт? Думала, сейчас уже все красиво наращивают или красят свои волосины
Ну так у нее и рожа для рекламы уходовой косметики не подходит. Но ей ее регулярно заказывают. А ресницы тож за рекламу, какие сделали, такие и носит.
 
Регистрация
17 Дек 2018
Сообщения
820
Симпатии
6.179
@Скажений шлюхо-кріль просто epic fale :facepalm::facepalm1::wo)(ll:
upd подруга дерматолог і по сумісництву вже рік як косметолог, каже, що оці всі ботокси, гіалуронки ітд. все синтезовано з токсинів і бактерій, а отже дуже висока ймовірність розвитку в майбутньому якихось аутоімунних болячок. Тьху тьху тьху, звичайно, нікому не бажаю, але то не є добре. Наші інхуєнсери з 20 років ( а Кодзяєва хз, може й від 16 ) колять собі все, що тільки можна і не розуміють, що зазвичай достатньо просто налагодити домашній догляд, добре зволожувати шкіру і робити пілінги і чистки, якщо потрібно, у косметолога. А заколоти собі все обличчя вже в 20-25 років ну такоє.....
Я ещё ни одну барышню не встречала с адекватным природным фейсом которые регулярно на игле, впечатление что у этих идиоток наколотых плохо со зрением, как можно себе нравится в таком одутловатом виде, плюс ещё болячки можно нажить, ну действительно, такое
 
Регистрация
6 Фев 2019
Сообщения
434
Симпатии
5.108
Накрутила підписників у гіві Єбобо і давай дерти гроші з хомків.
Хто хоче попасти в дуже інформаційний ефір від ще одної «осознанної» за 350 грн.?
D0F75E9B-0A7C-4B34-A27D-ACA781990A62.jpeg
 
Регистрация
31 Мар 2019
Сообщения
504
Симпатии
4.767
Регистрация
11 Ноя 2018
Сообщения
9.398
Симпатии
112.146
Накрутила підписників у гіві Єбобо і давай дерти гроші з хомків.
Хто хоче попасти в дуже інформаційний ефір від ще одної «осознанної» за 350 грн.?
Посмотреть вложение 822779
Не тільки у гіві. Думаю основний прихід стався коли її наречений загинув.
 
Регистрация
11 Ноя 2018
Сообщения
296
Симпатии
2.955
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.850
Накрутила підписників у гіві Єбобо і давай дерти гроші з хомків.
Хто хоче попасти в дуже інформаційний ефір від ще одної «осознанної» за 350 грн.?
Посмотреть вложение 822779
я коли на цю єбанашку підписувалась ( якраз через смерть Мустафи ), воно мало 29 тис підписоти, потім перевалило за 30 к, потім як вона перестала їздити в лікарню, хом'яки відписались і знов було 26-28. Тепер бачу, нормально так накрутила. Яке ж воно припизднуте на рахунок свого ПП головного мозку, веганства, тетахілінгу і решти :facepalm1: Найбільше мене пре, як воно йде в лікарню, а потім обсирає докторів за непотрібні процедури, аналізи, лікування і діагнози :de_vil: Хоч я і дівчина і проти насилля, але чесно, завалила б їй разок другий по цьому самозакоханому надмінному єблі. Вангую, воно ще гірше ніж Стужук буде :scare2:
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.850
Наталі на морях. В абсолютно не підходящому купальнику :facepalm: Я не знаю чим думають баби, коли таке купляють. Мені підходить тільки одна форма ліфону і я купляю тільки такі купальники, щоб не виглядати як мужик і відрізняли де спина, а де груди. В Наталі, напевно, свій високий стиль :;;-))):
Ну а останнє фото залишу без коментарів...:w_a_l_l:
 

Вложения

Регистрация
29 Май 2018
Сообщения
3.772
Симпатии
38.030
Забули ми про Трішу.
Вона знову почала тарощувати клієнткам волосся.В постах знову вінігрет,читати неможливо.І нова обробка фото?Таке враження що це дівчину з дна річки дістали і вона охолола ще три дні тому.:w_a_l_l:
IMG_20190816_154811.jpg
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.850
А тут цікавий пості і експеримент російського блогера, він, до речі, лікар ендокринолог. Прочитали б наші упороті блогери-вегани, гляди і не несли б єресь в маси, а то «вас висипає, бо шлаки з організму виходять, так тваринний отруйний білок покидає вас»:facepalm:
 

Вложения

Регистрация
8 Авг 2018
Сообщения
503
Симпатии
5.278
Наталі на морях. В абсолютно не підходящому купальнику :facepalm: Я не знаю чим думають баби, коли таке купляють. Мені підходить тільки одна форма ліфону і я купляю тільки такі купальники, щоб не виглядати як мужик і відрізняли де спина, а де груди. В Наталі, напевно, свій високий стиль :;;-))):
Ну а останнє фото залишу без коментарів...:w_a_l_l:
При відсутності грудей треба інші купальники носити :facepalm1:
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.850
При відсутності грудей треба інші купальники носити :facepalm1:
Нічо ми не понімаєм, Наталі он курси стилю чи чого там проходила і стиліст до неї додому приходив, гардероб сортував і навіть на шопінг з нею ходив, що ви там знаєте взагалі ?!
 
Регистрация
23 Окт 2018
Сообщения
161
Симпатии
2.258
Возраст
27
от хотіла якось прокоментувати, але бракує слів. куровський головного мозку блять
 

Вложения

Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.850