Остальные украинские блогеры

Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
56.995
Мамамия прогрессирует не по дням, а по часам :pxaa_xaxa: Вот это пациента жирного (во всех смыслах) раскопала и выпустила в народ Таня Пренткович :ps_ih:
Хотілося б подивитись, яку роботу знайде собі ця генераторка беззмістовних текстів, коли Корпорація Пренткович накриється мокрим рядном.
От є письменники-модерністи, які писали методом "потоку свідомості", писали під алкоголем, мескаліном, лсд. Але їх писанина все одно мала зміст. У Мамимії це якась творчість душевно хворого.
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.845
Щось Тріша постаріла :girl_obida:
Post automatically merged:

Мамамія, ми б якось прожили без цієї інформації про тебе :facepalm:
Посмотреть вложение 2209829 Посмотреть вложение 2209830 Посмотреть вложение 2209831 Посмотреть вложение 2209832
Я так розумію, що целюліт сам взяв і пропав, так? Без ретуші блять. Як мене бісять ці псевдо бодіпозитивні фотки. Типу так, я жирна, але ось шкіра ідеально гладка. І то всюди так, у всіх їбучих рекламах з +size моделями. І хоч би одна там була одна худа з целюлітом, ні хіра. Максимум, що дозволяє так званий "бодіпозитив", то розтяжки. Йобане лицемірство.
 
Последнее редактирование:
Регистрация
18 Апр 2020
Сообщения
705
Симпатии
12.326
84453F43-D6B1-4D9D-AC26-3E2028BF61C3.jpg
ммм, ніхто не хоче на укольчики у прокурений салон? Якби Віка це робила вдома, ніхто б не пікнув, але в кабінеті…
Post automatically merged:

Я так розумію, що целюліт так сам взяв і пропав, так? Без ретуші блять. Як мене бісять ці псевдо бодіпозитивні фотки. Типу так, я жирна, але ось шкіра ідеально гладка. І то всюди так, у всіх їбучих рекламах з +size моделями. І хоч би одна там була одна худа з целюлітом, ні хіра. Максимум, що дозволяє так званий "бодіпозитив", то розтяжки. Йобане лицемірство.
Бодіпозитив у нашому Інстаграмі дозволяє щось одне - або жир, або розтяжки, або прищі.
за нормальним бодіпозитивом - до блогерок зі Щвеції/США
 
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
власне теж здивувалась
це ж навіть не типове «а коли за другим?»:sha_lun:
або крінжове «вам би дівчинку до пари» чи ще гірше «одинак виросте егоїстом, точно ще когось треба»:mixer:
Та вот именно. Вопрос про ее желания, а не вот эти мерзкие намеки.
Post automatically merged:

Ну мабуть воно не так щоб безтактне, а просто бісяче для неї. Бо жила собі людина до 37 років, імовірно неодноразово чула запитання "коли вже дитинку?", народила, думала нарешті від'їбуться, але от знов питають, чи хочеш нову дитину, хоча ця ще зовсім маленька. До того ж зараз якісь дітоцентричні часи, мати одну дитину немодно і непопулярно, і чесно відповісти на це запитаня "ні, не хочу більше, я і з одним дитям зайобуюсь", то якось некомільфо для блогерки.
Кріс, якщо нечитаєш, у мене для тебе погані новини - з питаннями про дітей від'їбуться не раніше 50 років. А далі почнуть за онуків питати.
Я честно говорю всем что если второй и будет то реально после моей амнезии
Хотя ситуация примерно такая же как у крис, только хуже. Я теряла. Но блядь, называть бестактным совсем безобидный вопрос это фу. Как торговать раменом как у крис так норм. Как продавать старую ржавую бижу место которой на помойке так норм. Как фоткать себя заблеванной а ребёнка в говне так норм. Как продавать инструкцию как вести ежедневник так норм. А как хотите ли вы еще ребёнка так ебать вы бестактные твари. Я хуею дорогая редакция.
Post automatically merged:

В період до материнства не було більш тупорилих питань за «коли вже нарешті?»
А тепер вони змінилися на «коли за другим?» і «чи не пора братика?»
Це в принципі дуже некоректні і нетактовні питання, пофіг чи є проблеми з репродуктивною функцією, чи це свідомий вибір
Так вопрос не когда, а хочет ли она. Она ж вечно отвечает на вопросы про то что она хочет или не хочет. Жрет, срет, ходит в душ в час дня и т.д. ну рили, голый муж в сторис это норм, она мацающая его муди под халатом норм, а хотите ли вы еще ребёнка нет?
 
Регистрация
26 Окт 2020
Сообщения
36
Симпатии
607
Мандзючці напихали в панамку за те, що вона сказала, що в Хмельницькому немає проф психологічної підтримки. Вона швидко переобулась, що насправді вона просто не знає до кого звернутись та ще й похвалила себе, що вміє визнавати помилки. Така мілашка і щира в інсті, а насправді ще те стерво і в короні 5891A673-0A2A-49BC-A1BA-75D2C8A41F44.jpeg
 
Регистрация
20 Дек 2018
Сообщения
881
Симпатии
12.548
Щось Тріша постаріла :girl_obida:
Post automatically merged:

Мамамія, ми б якось прожили без цієї інформації про тебе :facepalm:
Посмотреть вложение 2209829 Посмотреть вложение 2209830 Посмотреть вложение 2209831 Посмотреть вложение 2209832

Ух ти ж йоп)) ото видала тексту))
Ахуітєльная хуйня)))
Особливо сильно про ждала,чтобы взяли в жены,презерватив и айфон))))

Яке кончене)
 

Вложения

Регистрация
9 Янв 2019
Сообщения
1.647
Симпатии
31.357
Хотілося б подивитись, яку роботу знайде собі ця генераторка беззмістовних текстів, коли Корпорація Пренткович накриється мокрим рядном.
От є письменники-модерністи, які писали методом "потоку свідомості", писали під алкоголем, мескаліном, лсд. Але їх писанина все одно мала зміст. У Мамимії це якась творчість душевно хворого.
Жесть.. когда она уже прекратит сношать язык, смирится, что тексты - это не ее и наймёт райтера.
и приключения «сторителлинга» продолжаются, жабамия родила новый вариант написания
 

Вложения

Регистрация
19 Фев 2021
Сообщения
1.374
Симпатии
25.811
У Мамимии какой-то слишком длинный текст вышел, можно было просто мем Ждуна запостить.

Вообще пора бы уже из аудитории "сторителлинга" забежать в аудиторию "визуального medium", в конце концов, ты в Инстаграме, а не на ЖЖ.

Хотя Мамамия поинтереснее персонаж, чем Пренткович. Ей бы видео записывать, хоть речь нормально поставлена и умеет держать себя в руках. Я давно уже бросила попытки понять, что там бормочет себе под нос Пренткович.
 
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.278
Симпатии
45.138
Жесть.. когда она уже прекратит сношать язык, смирится, что тексты - это не ее и наймёт райтера.
и приключения «сторителлинга» продолжаются, жабамия родила новый вариант написания
Есть же куча сервисов, которые проверяют текст на ошибки и читабельность. Позорище
 
Регистрация
14 Авг 2019
Сообщения
1.840
Симпатии
24.305
Рукою прикрити живіт «ніби є талія» кожна може.
Ноги далеко не худі.
Рік назад була значно меншою, обличчя навіть менше було
Незнаю що для вас поповніла, але навіть якщо там якись 1-2 кг лишній не бачу смислу з цього робити якусь новину і вдивлятися так наполегливо , нормально виглядає
Post automatically merged:

Миле, давайте відверто. 18 років то вже не дитина, а доросла кобиляка, яка вже має бути на третьому курсі універу, по можливості працювати, а деякі вже й заміжні, дітей мають. Ясно, що багатьох ми сприймаємо як дітей. Я досі повірити не можу, що маленькій бджілці жу жу жу вже 26 років))
Ну то вербі 18, а її дивляться дівчата 11 років , наоборот би розказувала , як краще презервативами користуватись і не трахатись малолєткам з 13 років
 
Регистрация
23 Июл 2018
Сообщения
149
Симпатии
2.000
Хто може що сказати про сторінку бездомні.юа? Давно підписана, ідея зачіпає, але персонаж, що веде її викликає питання. До чого згадала, зараз побивається в сторі про блогерську вечірку бомж паті, де помічений варварук - раніше тут згадували
 
Регистрация
29 Июн 2021
Сообщения
263
Симпатии
4.173
У Гоций вышло интервью с Илиевой. Кто знает что за персонаж?
Посмотреть вложение 2210603
Доводилось пересікатись, скажімо так. Надзвичайно пафосна особа, метр в кепці, дуже неприємна у спілкуванні, вертить носом буквально від всього і всіх, в т.ч. від людей, які по її думці її недостойні, навіть не вважає за потрібне відповідати на запитання, коли їй їх задають. Корона жме там дуже сильно. Це 100% пацієнт, тільки як блогер вона ніяка, нічого крім реклами і якихось думок немає на сторінці, яка, до речі, накручена гівами. Дивно, але її хлопець Кирил, чи хто він їй, навпаки позитивний і приємний. Він де і фоткає її всюди.
Здається з московії вона, багато років тому в україну переїхала. Піднялася і зазвезділася коли почала працювати у vogue Ukraine
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.845
Хто може що сказати про сторінку бездомні.юа? Давно підписана, ідея зачіпає, але персонаж, що веде її викликає питання. До чого згадала, зараз побивається в сторі про блогерську вечірку бомж паті, де помічений варварук - раніше тут згадували
здається, я тут читала, що чувак, з ініціативи якого це все затіялось, не дуже стабільний психічно, скажімо так. Колишній АТОвець.Викликає питання це все
Post automatically merged:

Я не знаю хто має більше чсв Литвиниха чи Мандзюк, просто одна перевершує іншу своїми дебільними висловлюваннями в сторіс:facepalm:
 

Вложения

Регистрация
22 Апр 2021
Сообщения
909
Симпатии
19.634
Ух ти ж йоп)) ото видала тексту))
Ахуітєльная хуйня)))
Особливо сильно про ждала,чтобы взяли в жены,презерватив и айфон))))

Яке кончене)
"Прізналі" - це як бастардів признають і дають їм прізвище батька?:;-))): Не уявляю, як це - в наш час говорити про хлопця, з яким у тебе стосунки "ждала, щоби прізнал і взял в жони" - він тебе не бачив ніколи при світлі дня чи що? Женщіна, поясніть свій потік свідомості. Ну і рознесло її просто капець як.
Post automatically merged:

здається, я тут читала, що чувак, з ініціативи якого це все затіялось, не дуже стабільний психічно, скажімо так. Колишній АТОвець.Викликає питання це все
Post automatically merged:

Я не знаю хто має більше чсв Литвиниха чи Мандзюк, просто одна перевершує іншу своїми дебільними висловлюваннями в сторіс:facepalm:
Це не в них була історія з убивством працівника?
 
Регистрация
10 Апр 2015
Сообщения
6.037
Симпатии
94.605
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.845
Це Литвин якщо що:facepalm:
Post automatically merged:

От кого розпідорасило це Мандзюк, бачу, вона вже пузо фотошопом навіть не замальовує:;-))):
І що там по силіконових цицьках? Далі мовчанка і самі виросли?
 

Вложения

Регистрация
14 Апр 2020
Сообщения
1.623
Симпатии
21.037
Я просто не знаю якби ми інакше розгледіли на фото утеплені легінси без голих цицьок
 

Вложения

Регистрация
22 Янв 2019
Сообщения
1.379
Симпатии
21.036
Я просто не знаю якби ми інакше розгледіли на фото утеплені легінси без голих цицьок
От що в них в голові? Як це відбувається?

«ага потрібно прорекламувати легінси. Я ж інсуєнсер. ЕсТет. Зніму майку. Ні, не те. Оо, зніму бра. Оооо, клас. Тепер саме те! Крутооо! Супер так реклама у мене вийшла: цицьки розпливаються і кусок легінсів десь там. А ви всі злі хейтери. Сидіть собі в брудних халатах і зззааавввіііддууйййййтттттттеееееее:drazn:»
 
Регистрация
13 Мар 2020
Сообщения
2.398
Симпатии
38.862
От що в них в голові? Як це відбувається?

«ага потрібно прорекламувати легінси. Я ж інсуєнсер. ЕсТет. Зніму майку. Ні, не те. Оо, зніму бра. Оооо, клас. Тепер саме те! Крутооо! Супер так реклама у мене вийшла: цицьки розпливаються і кусок легінсів десь там. А ви всі злі хейтери. Сидіть собі в брудних халатах і зззааавввіііддууйййййтттттттеееееее:drazn:»
думаю, все банальніше
щоб заімпонувати рекламовдавцю великим охопленням, вона знімає білизну і викликає цим хайп
навіть сюди принесли фото + люди між собою пересилають. власники «ласінок» в профіті