Остальные украинские блогеры

Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.848
а слабо поїхати в Коломию на нічний ринок і купити вишиванки ручної роботи за +/- 6000 грн ? а ну да, ті майстрині в рекламі інстаграму не нуждаються.....
 
Регистрация
8 Янв 2019
Сообщения
743
Симпатии
6.680
а слабо поїхати в Коломию на нічний ринок і купити вишиванки ручної роботи за +/- 6000 грн ? а ну да, ті майстрині в рекламі інстаграму не нуждаються.....
Ну вы не сравнивайте ручную работу западной Украины))) за которую не жалко иногда и 10 отдать, такие они шикарные сложные вещи делают ) и это что-то рекламное г
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.848
Ну вы не сравнивайте ручную работу западной Украины))) за которую не жалко иногда и 10 отдать, такие они шикарные сложные вещи делают ) и это что-то рекламное г
так я про це і говорю, що вони, маючи можливість, час і гроші, могли б купити одну якісну дорогу річ ручної роботи, ніж щороку збирати рекламне шматьйо. Ну але......
 
Регистрация
8 Янв 2019
Сообщения
743
Симпатии
6.680
Алинка) не плачь от грамотейства своих подписчиков) мы все помним про твой эдванст и скайсканер) какая ца такие и вопросы
 
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.278
Симпатии
45.139
а слабо поїхати в Коломию на нічний ринок і купити вишиванки ручної роботи за +/- 6000 грн ? а ну да, ті майстрині в рекламі інстаграму не нуждаються.....
хм хм хм. А це цікаво. Бо шукала автентичну вишиванку собі ручної роботи, але не в тих місцях. Свого часу оббігла весь Львів та Франик - всюди або машинна вишивка, або колгоспні унилі однакові візерунки.
 
Регистрация
9 Авг 2018
Сообщения
2.656
Симпатии
32.709
Прыщавый Шрек и мамма Инстаграмма, которая вчера хер получила, а не награду лучший блогер) живи с этим, Конь)))) наверное целую речь успела накатать) IMG_20190516_143009.jpg IMG_20190516_142954.jpg
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.848
хм хм хм. А це цікаво. Бо шукала автентичну вишиванку собі ручної роботи, але не в тих місцях. Свого часу оббігла весь Львів та Франик - всюди або машинна вишивка, або колгоспні унилі однакові візерунки.
в Львові і Франківську навіть нема сенсу шукати. Два роки тому я їхдила в Коломию власне на оцей нічний ринок, через два дні була в Франкіську - ті самі машинно вишиті сорочки, які в Коломиї коштують 1000 грн (+/-), в Франківську як мінімум 2 тис. Ручна вишивка в Коломиї на той час була за мінімум 4 тис. - шикарні сорочки, в Франківську мене не раз запевняли за ручну роботу по ринках і магазинчиках в Бастіоні, але я, на щастя, вмію відрізнити. Тому справді рекомендую їхати в Коломию, якщо хтось хоче унікальну дорогу і якісну річ. Ще в Чернікової є непогані речі, але чесно не знаю чи там машинна чи ручка вишивка.
 
Регистрация
6 Фев 2019
Сообщения
434
Симпатии
5.108
Прыщавый Шрек и мамма Инстаграмма, которая вчера хер получила, а не награду лучший блогер) живи с этим, Конь)))) наверное целую речь успела накатать) Посмотреть вложение 703974 Посмотреть вложение 703975
А хто вздрючив Коня? Шо там по результатах?
 
Регистрация
17 Дек 2018
Сообщения
662
Симпатии
5.600
в Львові і Франківську навіть нема сенсу шукати. Два роки тому я їхдила в Коломию власне на оцей нічний ринок, через два дні була в Франкіську - ті самі машинно вишиті сорочки, які в Коломиї коштують 1000 грн (+/-), в Франківську як мінімум 2 тис. Ручна вишивка в Коломиї на той час була за мінімум 4 тис. - шикарні сорочки, в Франківську мене не раз запевняли за ручну роботу по ринках і магазинчиках в Бастіоні, але я, на щастя, вмію відрізнити. Тому справді рекомендую їхати в Коломию, якщо хтось хоче унікальну дорогу і якісну річ. Ще в Чернікової є непогані речі, але чесно не знаю чи там машинна чи ручка вишивка.
А де в Чернiгові власне, може є точні адреси?
Дівчата, може хтось взагалі може порекомендувати дійсно вартові речі та магазини? Бо мені здається вже насвербіло на справжню автентичну вишиванку якуюсь різнокольорову з великою кількістю темних та чорних кольорів, прям не можу
Заздалегіть дуже вдячна за конкретні поради та явки-паролі.
P.s. мені соррі, ай ем туповате, не можу розібратися з приховуванням тексту.
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.848
А де в Чернiгові власне, може є точні адреси?
Дівчата, може хтось взагалі може порекомендувати дійсно вартові речі та магазини? Бо мені здається вже насвербіло на справжню автентичну вишиванку якуюсь різнокольорову з великою кількістю темних та чорних кольорів, прям не можу
Заздалегіть дуже вдячна за конкретні поради та явки-паролі.
P.s. мені соррі, ай ем туповате, не можу розібратися з приховуванням тексту.
ой, миле, я знаю тільки за Коломию. В фейсбуці підписана на групу https://www.facebook.com/groups/280829838986934/ , там часто майстрині викладають свої роботи, думаю, можна вибрати якусь і безпосередньо списатись.
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
2.274
Симпатии
24.194
хм хм хм. А це цікаво. Бо шукала автентичну вишиванку собі ручної роботи, але не в тих місцях. Свого часу оббігла весь Львів та Франик - всюди або машинна вишивка, або колгоспні унилі однакові візерунки.
Так, треба їхати в Коломию за вишиванками. І то не факт, що там зараз не продають машинну вишивку. Інший варіант - шукати людей які цим займаються у селах , типу як Косів, Шешори, Верховина. Там точно буде ексключив, а не китайське Г.
 
Регистрация
17 Дек 2018
Сообщения
662
Симпатии
5.600
Регистрация
12 Ноя 2018
Сообщения
1.279
Симпатии
11.668
Регистрация
12 Ноя 2018
Сообщения
1.279
Симпатии
11.668
Регистрация
12 Ноя 2018
Сообщения
1.279
Симпатии
11.668
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.848
А де в Чернiгові власне, може є точні адреси?
Дівчата, може хтось взагалі може порекомендувати дійсно вартові речі та магазини? Бо мені здається вже насвербіло на справжню автентичну вишиванку якуюсь різнокольорову з великою кількістю темних та чорних кольорів, прям не можу
Заздалегіть дуже вдячна за конкретні поради та явки-паролі.
P.s. мені соррі, ай ем туповате, не можу розібратися з приховуванням тексту.
миле, запитала знайомого, який з Чернігова. Цитую : Магазин Дятячий світ - там кажуть були бутіки з широким вибором вишивки. Це центр міста, недалеко від Головпоштамту. Біля центрального базару є магазин Тканини, там теж щось було і недалеко там податкова
 
Регистрация
17 Дек 2018
Сообщения
662
Симпатии
5.600
миле, запитала знайомого, який з Чернігова. Цитую : Магазин Дятячий світ - там кажуть були бутіки з широким вибором вишивки. Це центр міста, недалеко від Головпоштамту. Біля центрального базару є магазин Тканини, там теж щось було і недалеко там податкова
Миле, дуже вам вдячна! Блискіток вам на лапки за наводки
 
Регистрация
11 Ноя 2018
Сообщения
9.398
Симпатии
112.143
Так, треба їхати в Коломию за вишиванками. І то не факт, що там зараз не продають машинну вишивку. Інший варіант - шукати людей які цим займаються у селах , типу як Косів, Шешори, Верховина. Там точно буде ексключив, а не китайське Г.
В Коломиї є як машинна вишивка, так і ручна. Ціни відрізняються, та це і видно...
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.848
В Коломиї є як машинна вишивка, так і ручна. Ціни відрізняються, та це і видно...
так, я машинну вишивку ( плаття ) за 500 чи 800 грн купила, якщо не помиляюсь. Дуже хотіла ручну, але не розрахувала витрати і була вже в останній день в тих краях. Колись точно куплю або все-таки пошию плаття в Чернікової, в яке закохана вже років 5.
Просто як на мене, краще вже поїхати в Коломию за вишивкою, ніж переплачувати втридорога у Львові чи Франківську, бо то відносно недалеко, якщо ти обітаєш в районі західної України.