Остальные украинские блогеры

Регистрация
8 Ноя 2019
Сообщения
1.521
Симпатии
18.574
А що це в асознаної Дагмар хлебало все в прищах? Вона не казала собі зранку "ти прекрасна" чи не проробила рот добряче?
Саме смішне, що вона давніше стібала Стужук, а зараз мало чим від неї відрізняється.
 
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Я правильно зрозуміла? У них в марафоні перемогла дівчина, яка за місяць втратила 9кг? Правда це чи брехня, але вони б мали бити на сполох і писати мільйон постів, що так не можна і це дуже шкідливо для організму. Прощавайте критичні дні і" привіт" проблеми зі щитовидкою, нирками і тд. Це ж які там мають бути вправи(і назва), щоб це було можливим? Далбайоби, їй-богу, зведуть ще когось в могилу або до безпліддя...
А потом 100500 вопросов блогерам гинекологам и врачам: как вернуть месячные, как вернуть волосы, как вернуть зубы... почему высокий пролактин, начинается ебучий прием прогестерона с 11го дня и градусник в попе в поиске овуляции.
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
56.995
Я правильно зрозуміла? У них в марафоні перемогла дівчина, яка за місяць втратила 9кг? Правда це чи брехня, але вони б мали бити на сполох і писати мільйон постів, що так не можна і це дуже шкідливо для організму. Прощавайте критичні дні і" привіт" проблеми зі щитовидкою, нирками і тд. Це ж які там мають бути вправи(і назва), щоб це було можливим? Далбайоби, їй-богу, зведуть ще когось в могилу або до безпліддя...
А вони вказували початкову вагу цієї жіночки? Бо ось я люблю дивитись пєдєрачу "Я важу 300 кг" по TLC. Там лікар пацієнтам якраз рекомендує худнути перший місяць на 10-15кг, і далі щомісяця на 8-10. Але там дійсно дууже товсті люди. Тобто якщо дівчина 45кг схудла за місяць на 10 кг і стала 35кг, то це звісно пиздець волоссю, нігтям та всьму іншому. А якщо жіночка важила 140кг і стала 130, то у неї навряд чи аж місячні зникнуть від цього.
 
Регистрация
24 Дек 2018
Сообщения
570
Симпатии
7.063
А вони вказували початкову вагу цієї жіночки? Бо ось я люблю дивитись пєдєрачу "Я важу 300 кг" по TLC. Там лікар пацієнтам якраз рекомендує худнути перший місяць на 10-15кг, і далі щомісяця на 8-10. Але там дійсно дууже товсті люди. Тобто якщо дівчина 45кг схудла за місяць на 10 кг і стала 35кг, то це звісно пиздець волоссю, нігтям та всьму іншому. А якщо жіночка важила 140кг і стала 130, то у неї навряд чи аж місячні зникнуть від цього.
Згодна з вами, але тут, на жаль, з 62 до 53. Як на мене, то, якщо це правда, це не норм абсолютно.

Там ще в коментах вони пишуть, що літом вона була худа, потім за 2 міс різко набрала ці 9-10 кг, а на "марафоні" за місяіь їх скинула.
 
Регистрация
11 Окт 2019
Сообщения
720
Симпатии
8.507
Адрес
Radioactive wastelands
Згодна з вами, але тут, на жаль, з 62 до 53. Як на мене, то, якщо це правда, це не норм абсолютно.

Там ще в коментах вони пишуть, що літом вона була худа, потім за 2 міс різко набрала ці 9-10 кг, а на "марафоні" за місяіь їх скинула.
Може дівчині Бейл подобається і вона так хоче дотягтися до кумира?)
 
Регистрация
14 Авг 2019
Сообщения
1.840
Симпатии
24.305
Ліпше Наталі б не описувала Казахстан , там гори і холодно , ми відчули себе як вдома там всі говорять по російське , така смачна їжа майже як в нас , але тушнило два дні бо дуже тяжка:ne_ne_ne:Все ніби в СРСР аде люди добрі )) я вже зразу захотіла туда їхати після її відгуку)) Вона там просто пересадку зробила бо по дорозі, як вона могла щось зрозуміти про країну походивши два дні по барах? Мнє нє панять, але добре хоч не про весілля писала пост
 
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
3.278
Симпатии
45.138
Френдий рекламирует Эйвон)) и это человек, который дрочит на бренды и с одной и той же сумкой ходит (и спит, наверное). В полку амбассадоров "бабушки агафьи" прибыло?

Алина, рекламу не зараховую. Для полного эффекта замени свое седло на эйвоновскую сумку, тогда поверю
Screenshot_20191202-204948_1.jpg
 
Регистрация
11 Май 2018
Сообщения
2.729
Симпатии
56.995
Френдий рекламирует Эйвон)) и это человек, который дрочит на бренды и с одной и той же сумкой ходит (и спит, наверное). В полку амбассадоров "бабушки агафьи" прибыло?

Алина, рекламу не зараховую. Для полного эффекта замени свое седло на эйвоновскую сумку, тогда поверю
Посмотреть вложение 969853
Ще тільки школи блогерів нам бракувало, і так вже цих нероб дівати нікуди.
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.845
Абалдєть , у вас алергія на натуральну косметику - ви не здорові. Самі винні, от вам сироїдіння і мій кишковий віник, жріть і не буде алергії.
 

Вложения

Регистрация
14 Авг 2019
Сообщения
1.840
Симпатии
24.305
А я то думаю , що в ній змінилось , правильно Саша каже, дуже йому приємно на хруща кожен день дивитись, якась приємніша без штукатурки
 

Вложения

Регистрация
24 Окт 2018
Сообщения
622
Симпатии
5.092
А я то думаю , що в ній змінилось , правильно Саша каже, дуже йому приємно на хруща кожен день дивитись, якась приємніша без штукатурки
Реально дуже мила) і прічєсон їй до лиця)) взагалі їй з об‘ємом класно, но нє, вєчно залиже те волосся, якого і так не багато
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
2.274
Симпатии
24.194
Ліпше Наталі б не описувала Казахстан , там гори і холодно , ми відчули себе як вдома там всі говорять по російське , така смачна їжа майже як в нас , але тушнило два дні бо дуже тяжка:ne_ne_ne:Все ніби в СРСР аде люди добрі )) я вже зразу захотіла туда їхати після її відгуку)) Вона там просто пересадку зробила бо по дорозі, як вона могла щось зрозуміти про країну походивши два дні по барах? Мнє нє панять, але добре хоч не про весілля писала пост
А додуматись цілуватись біля мечеті? Думати головою треба і мати повагу до іншої культури. Ти турис і гість тут. Але ж фоточки треба запилити в інста.
 
Регистрация
12 Янв 2019
Сообщения
483
Симпатии
5.488
Аліна зробила брови. Я б на її місті вбила б такого безрукого майстра.
Капець які негарні й широкі. А були які гарнюні!!!!!??
 

Вложения

Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
А вони вказували початкову вагу цієї жіночки? Бо ось я люблю дивитись пєдєрачу "Я важу 300 кг" по TLC. Там лікар пацієнтам якраз рекомендує худнути перший місяць на 10-15кг, і далі щомісяця на 8-10. Але там дійсно дууже товсті люди. Тобто якщо дівчина 45кг схудла за місяць на 10 кг і стала 35кг, то це звісно пиздець волоссю, нігтям та всьму іншому. А якщо жіночка важила 140кг і стала 130, то у неї навряд чи аж місячні зникнуть від цього.
Там ожирение, которое вредит здоровью напрямую и до потери веса ни о какой беременности речи не идет,это капец какие риски преэклампсии, эклампсии, гестоза, гестационного диабета. А тут просто женщины и девушки с максимум пред ожирением, у которых есть репродуктивные планы (потенциально). И плюс там наверняка за здоровьем следят, чтобы не было критичной потери железа и не развилась анемия, дают всякие витамины и минералы. А не как у нас.
 
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Абалдєть , у вас алергія на натуральну косметику - ви не здорові. Самі винні, от вам сироїдіння і мій кишковий віник, жріть і не буде алергії.
Бляяяя. Вот например у человека лактозная непереносимость. Но он любит молочку. Это не лечится никак, но ты, сцуко,должна есть натураааааальное, а не то ученые вывели чтобы ты таки съела и конала потом 2 дня. Жри натураааальное! Это так полезно! А если ты аллергик то сдохни? Ууууу, курицы
 
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
А я то думаю , що в ній змінилось , правильно Саша каже, дуже йому приємно на хруща кожен день дивитись, якась приємніша без штукатурки
А просто в зеркало смотреться уже не ок? Надо обязательно вывалить себя на весь мир! А шмоньку тоже по такому принципу брить?
 
Регистрация
15 Ноя 2017
Сообщения
4.244
Симпатии
49.452
Реально дуже мила) і прічєсон їй до лиця)) взагалі їй з об‘ємом класно, но нє, вєчно залиже те волосся, якого і так не багато
Еще скажите вуйка пиджак снять и кюлоты....
 
Регистрация
21 Окт 2018
Сообщения
6.675
Симпатии
84.845
Регистрация
9 Авг 2018
Сообщения
2.656
Симпатии
32.709
Регистрация
10 Фев 2019
Сообщения
1.134
Симпатии
7.548
Я тут прикинула стоимость ее травок, ну на вскидку,по максимуму (она ж не указывает соотношение трав на упаковке,там вообще похоже на 80% все из сенны за 18 грн), то цена 45 грн максимум. А она по 350 грн продает их, стрижет бабло ступых хомяков нормально так девчуля)))
Абалдєть , у вас алергія на натуральну косметику - ви не здорові. Самі винні, от вам сироїдіння і мій кишковий віник, жріть і не буде алергії.