Остапчук и его жены

Регистрация
7 Май 2023
Сообщения
1.548
Симпатии
20.645
Регистрация
25 Июл 2019
Сообщения
259
Симпатии
4.446
Регистрация
23 Апр 2021
Сообщения
7.936
Симпатии
148.569
Щось я нічого не пойняла з того тексту.
Пішла б ти краще до свого багатостраждального Бізу, пакет)))
Я спочатку подумала, що то вона ДЛЯ мами Остапиша десь замовила печінковий торт і везе (везуть) його в Умань, а то Пакет У мами Остапиша замовила, щоб та їй приготувала і вони приїдуть в Умань його жерти. Ну і пюре ще
 
Регистрация
15 Апр 2024
Сообщения
9
Симпатии
21
Я не писала ніде, що він туди має обовязково йти.
Припустила, що можливо.
Тим більше, враховуючи, що організовувала свято жінка його ліпшого друга, а сам друг був ведучим.
А Христя а Парижі, там засвітитись вона точно не могла.
Вибачте,так детально не знайома, хто кому кум сват і брат.Ну може не такі вже й найліпші друзІ))
 
Регистрация
6 Фев 2024
Сообщения
426
Симпатии
4.806
Ой, ну всьо, чулувік на базі)))

публічна пакетя в нових штанях, а сумка Гуччі чи що там, стоїть на підлозі у ліфті)))) а потім пакетя візьме її на плече і витре об білі штані Сільченко)))))
А в Києві хіба така спека, щоб з голими стегнами ходити?
Post automatically merged:

ООО, приписала себе до публічних і популярних))
Пакет, ну яким боком ти в ту касту потрапила? Ну не сміши)
Post automatically merged:

Купити штани з дірками, щоб потім прям під час зйомки відео ті дірки закривати кофтинкою - геніально)
 
Регистрация
7 Май 2023
Сообщения
1.548
Симпатии
20.645
А в Києві хіба така спека, щоб з голими стегнами ходити?
Post automatically merged:


ООО, приписала себе до публічних і популярних))
Пакет, ну яким боком ти в ту касту потрапила? Ну не сміши)
Post automatically merged:


Купити штани з дірками, щоб потім прям під час зйомки відео ті дірки закривати кофтинкою - геніально)
нe зато ті штани не з якоїсь там засраної зари, а від самої Сільченко)))) Покет одягнула нові штани за 14 тисяч і поїхала до Умані з чулувіком на Ягуарі) І хто після того посміє сказати, що вона не лухарі тьола?)))

До речі, шо там по статтєйкам на гарячу тему? Мені не траплялись. Невже і журналісти проігнорували?
 
Регистрация
6 Фев 2024
Сообщения
426
Симпатии
4.806
Карочє, розклад по кар'єрі Пакета, по Христі зроблю пізніше

Вона сприймає все як розвагу, мріє, що зароблятиме купу грошей без докладання зусиль. Їй треба більше тактовності та відвертості, щоб досягти успіху. У кінці в неї є шанс стати незалежною жінкою, але якщо вона прислухається до конструктивної критики та почне самостійно приймати рішення.
Post automatically merged:

нe зато ті штани не з якоїсь там засраної зари, а від самої Сільченко)))) Покет одягнула нові штани за 14 тисяч і поїхала до Умані з чулувіком на Ягуарі) І хто після того посміє сказати, що вона не лухарі тьола?)))
Пакет, я на ягурі з України в Іспанію приїхала, жила там кілька місяців у домі, а не чисто на пару днів по роботі чоловіка. І навіть не знімала про це контент. Виходить, я лухарі?:hi_hi_hi:
 
Регистрация
7 Май 2023
Сообщения
1.548
Симпатии
20.645
Карочє, розклад по кар'єрі Пакета, по Христі зроблю пізніше

Вона сприймає все як розвагу, мріє, що зароблятиме купу грошей без докладання зусиль. Їй треба більше тактовності та відвертості, щоб досягти успіху. У кінці в неї є шанс стати незалежною жінкою, але якщо вона прислухається до конструктивної критики та почне самостійно приймати рішення.
Post automatically merged:


Пакет, я на ягурі з України в Іспанію приїхала, жила там кілька місяців у домі, а не чисто на пару днів по роботі чоловіка. І навіть не знімала про це контент. Виходить, я лухарі?:hi_hi_hi:
А ви теж у 23 роки відкрили студію епіляціі і масажів на самому Печерську? Якщо ні, то яка ви лухарі, камон))
 
Регистрация
5 Дек 2023
Сообщения
3.991
Симпатии
26.597
Что в итоге? Уволили девчонку? Переписки з керівницей не появились? Одрибло самой не смешно
Post automatically merged:

:hi_hi_hi::hi_hi_hi::hi_hi_hi: Я ору
Пакет-пикет IMG_3319.jpeg IMG_3320.jpeg IMG_3321.jpeg IMG_3322.jpeg IMG_3323.jpeg IMG_3324.jpeg IMG_3325.jpeg
Post automatically merged:

Таких позорников еще поискать нужно.
Post automatically merged:

Сукаааа :;-)))::;-)))::;-)))::;-))): IMG_3326.jpeg IMG_3327.jpeg
 
Регистрация
24 Май 2023
Сообщения
316
Симпатии
3.141
]
Так Покєка зуміє заарканить якогось наступного дідуся,чому всі так її недооцінюють? Врешті-решт, Якби все так було погано, Остапчук навряд би це терпів більше , ніж пару місяців. Знає Пакетка, як з нарцисами обходитись. Занадто прохавана для свого віку і цнотливої діви.
Покака перелогинься
Post automatically merged:

А прикиньте в этой палате вообще нет реальных людей, в это все покака пишет с разных акков, ебать мне аж страшно стало
 
Регистрация
20 Авг 2013
Сообщения
1.865
Симпатии
16.347
Итак))
Пакету скучно
Пакету не хватает внимания и признания
У Пакета нет секса))
У Пакета и Вивы только постановочные телемосты))
Пакет думает, что институт репутации и кенсела работает только для защиты их
На Пакета всем пох
Post automatically merged:

Покєка, дякуєм за фотозвіт, що чулувік все ще при тобі та нюхає тобі голову)
Яка слухняна дівчинка)
У Стужук уже нюхач был)) идеальный на 200 пунктов))