Остапчук и его жены

Регистрация
15 Янв 2022
Сообщения
942
Симпатии
10.262
если честно, то тут я с ней согласна

больше, чем нытики в Киеве, типо коновой, бесят те, кто ноет заграницей, какие они несчастные из-за чтения новостей
 
Регистрация
2 Апр 2021
Сообщения
872
Симпатии
10.313
Адрес
Диван
Бігла принести це.
Кончений пацюк.
Post automatically merged:

если честно, то тут я с ней согласна

больше, чем нытики в Киеве, типо коновой, бесят те, кто ноет заграницей, какие они несчастные из-за чтения новостей
Судя по контексту, человек выехал недавно. Нытья и попыток "меряться горем" лично я не увидела, чего не скажешь о доебе Кати. Та пыталась самоутвердиться, но в итоге обосралась.
 

Вложения

Регистрация
10 Июн 2018
Сообщения
1.305
Симпатии
7.374
Бігла принести це.
Кончений пацюк.
Post automatically merged:


Судя по контексту, человек выехал недавно. Нытья и попыток "меряться горем" лично я не увидела, чего не скажешь о доебе Кати. Та пыталась самоутвердиться, но в итоге обосралась.
Це та Покатько , яка ніколи не травить своїх :)) IMG_4381.jpeg
 
Регистрация
25 Июн 2021
Сообщения
1.372
Симпатии
25.513
Регистрация
21 Окт 2020
Сообщения
288
Симпатии
3.584
Нічого було робити, зайшла в інсту до Зеленського, поскролила на кого він підписаний (чи точніше його підписали). Здивувалася, що нікого з кварталу там нема, а от Олена Войченко є. Плач, покатиш.
 
Последнее редактирование:
Регистрация
10 Июн 2018
Сообщения
1.305
Симпатии
7.374
Нічого було робити, зайшла в інсту до Зеленського, поскролила на кого він підписаний (чи точніше його підписали). Здивувалася, що нікого з кварталу там нема, а от Олена Войтенко є. Плач, покатиш.
Остапчука перша дружина Олена Войченко :)
 
Регистрация
21 Окт 2020
Сообщения
288
Симпатии
3.584
Регистрация
29 Авг 2021
Сообщения
1.417
Симпатии
18.780
Регистрация
4 Дек 2021
Сообщения
179
Симпатии
2.182
Я ніяк не можу допетрати, для чого ці її хвертання до самої себе? Добре, хоч вже перестала дописувати ''дебілка''.
 
Регистрация
7 Май 2023
Сообщения
1.370
Симпатии
18.323
Подивилася б краще на себе зі сторони, коли вона закордоном нещодавно була і що тоді постила.
Теж про це думала. Сама каталася по Європі з подругою, постила свої нескінченні бухання. Прагу точно пригадую, ще щось там було. А тут так різко вирішила, що має право когось критикувати і принижувати. Кончіта, що сказать)

До речі, милі, хто знає чому покатька припинила робити збори на ЗСУ? Пригадую, що через якийсь великий збір і підписалась на неї.
 
Регистрация
10 Июн 2018
Сообщения
1.305
Симпатии
7.374
Теж про це думала. Сама каталася по Європі з подругою, постила свої нескінченні бухання. Прагу точно пригадую, ще щось там було. А тут так різко вирішила, що має право когось критикувати і принижувати. Кончіта, що сказать)

До речі, милі, хто знає чому покатька припинила робити збори на ЗСУ? Пригадую, що через якийсь великий збір і підписалась на неї.
Тому що це більше не приносило їй піару та репостів :)
 
Регистрация
7 Май 2023
Сообщения
1.370
Симпатии
18.323
Покатя абідєлась))
А костюм дійсно фууу
 

Вложения

Регистрация
3 Дек 2019
Сообщения
15.520
Симпатии
226.098
Адрес
Рожевопонія
Регистрация
4 Май 2018
Сообщения
4.660
Симпатии
71.990
Адрес
I am Ukrainian!
Регистрация
20 Янв 2022
Сообщения
338
Симпатии
5.231
Регистрация
7 Май 2023
Сообщения
1.370
Симпатии
18.323
а что это у нее за тапки такие убитые на ногах? где шлепанцы новые?
ни пояса, ни шлепанет, ни сумки. что происходит?!
Та шо ви, які ще вбиті тапки, то моднєйші кєди)
Вчора в сторіс виставляла ці кеди з якогось магазину і так случайнєнько з ціною (чи 18, чи 19 тисяч, щось таке).

Так смішно спостерігати як це чудо намагається показати яке воно бахате та елітне))
 
Регистрация
23 Апр 2021
Сообщения
7.311
Симпатии
138.598
а что это у нее за тапки такие убитые на ногах? где шлепанцы новые?
ни пояса, ни шлепанет, ни сумки. что происходит?!
То Golden Goose, вона якось ними вже трясла в сторіз. Виглядають так, наче пережили ядерну війну, і коштують $600-$700.
Тільки справа в тому, що на Покаті вони виглядають так, наче вони їй у спадок дістались від попередніх жінок Остапчука
 
Регистрация
10 Июн 2018
Сообщения
1.305
Симпатии
7.374
Та шо ви, які ще вбиті тапки, то моднєйші кєди)
Вчора в сторіс виставляла ці кеди з якогось магазину і так случайнєнько з ціною (чи 18, чи 19 тисяч, щось таке).

Так смішно спостерігати як це чудо намагається показати яке воно бахате та елітне))
В телеграмі їй написали : Блін, я вибачають ...але чого кроси такі брудні?))
Вона відповідає : Щось залишається незмінним
І показує , яка вона заможна :) IMG_4622.jpeg IMG_4623.jpeg IMG_4624.jpeg
В коментарях : Ваш рівень самоіронії не залишає байдужим нікого) закохує с першого разу
 
Регистрация
15 Май 2022
Сообщения
1.763
Симпатии
28.903
В телеграмі їй написали : Блін, я вибачають ...але чого кроси такі брудні?))
Вона відповідає : Щось залишається незмінним
І показує , яка вона заможна :) Посмотреть вложение 3431721 Посмотреть вложение 3431722 Посмотреть вложение 3431723
В коментарях : Ваш рівень самоіронії не залишає байдужим нікого) закохує с першого разу
Для тих, хто ще зі сторіз не зрозумів, що це ДОРОХАБАХАТА!!!!
Post automatically merged:

То Golden Goose, вона якось ними вже трясла в сторіз. Виглядають так, наче пережили ядерну війну, і коштують $600-$700.
Тільки справа в тому, що на Покаті вони виглядають так, наче вони їй у спадок дістались від попередніх жінок Остапчука

Ахах, волаю, комашечки, цей комент зʼявився відразу після обговорення на форумі, ще й, схоже, теж від бота.
Півдня всім посрати було на ті кроси, крім санітарів, то щур не забарився з телемостом
 

Вложения