Остальные украинские блогеры

Регистрация
29 Май 2018
Сообщения
3.772
Симпатии
38.030
Навіть аідео зняла,що ти неохайна свинота.
Не прибирає ш,не готуєш,навіть корні фарбуєш за вказівкою хейтерів. Нафіг ти взагалі Куровському? Недоразуменіє а не дівчина.
.

.

.
 
Регистрация
29 Май 2018
Сообщения
3.772
Симпатии
38.030
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
542
Симпатии
5.959
Навіть аідео зняла,що ти неохайна свинота.
Не прибирає ш,не готуєш,навіть корні фарбуєш за вказівкою хейтерів. Нафіг ти взагалі Куровському? Недоразуменіє а не дівчина.
Я трохи ахуєло, бо викликати клінінг, щоб тобі взуття порозкладав, застелив постіль і баночки у ванній розібрав — це піздєц. У мене вдома завжди так, як у неї "після".
Якщо Кюлот хоче заміж і діток, щоб як всі інстамерзоти, я боюся уявити, що буде тоді.
 
Регистрация
11 Дек 2018
Сообщения
291
Симпатии
2.414
В семье обманутых "победителей" несколько человек разочаровалось в интернет-розыгрышах. Но зато в тебе, Таня, разочаровалось большое количество людей))

так что, с носом осталась ты. С перепиленным, но все еще неидеальным)

Кстати. То, что ты скинула деньги своей подруге Метельской, тоже смешно. Они хоть до детей дойдут или Ленка потом вернет половину тебе?
Посмотреть вложение 554143
Лєна метельська тоже хароша . Пробило її цього року на благодійність , аж смішно .
 
Регистрация
11 Дек 2018
Сообщения
291
Симпатии
2.414

Про ці плойки і лосіни вона і в пості написала.Це самі необхідні речі звичайно.
Свої плойки віддай!Тобі їх щонеділі шлють.Благодетельніца мля!
А речі які на рекламу висилають , Іванові , свої , Ореста ? Хіба не можна віддати ? Стару мамину шафу ? Копійка гривню береже , треба все продати !
 
Регистрация
25 Окт 2018
Сообщения
542
Симпатии
5.959
Такі оправи навпаки привертають увагу до носу, роблять його візуально більшим. Краще вже б спробувала носити лінзи, або хоча б не такі оправи.
Про оправу — лише її слова) На жаль, не можу знайти саме той пост. А от про ніс багато цікавого:

1547286754290.png

1547286764859.png
 
Регистрация
29 Май 2018
Сообщения
3.772
Симпатии
38.030
Не дивуйтесь, комашко. Єбобо колись сама писала, що ніс — то один із її комплексів. Саме тому вона носить такі калічні оправи (вони ніби як візуально зменшують ніс). Саме тому свисток не закривається і брови як у ведмедя — все, що увагу від носу відволікатиме.
Навіщо так вийожуватися,нехай відпиляє як Кінь,що в неї 1 тис евро не знайдеться?
 
Регистрация
25 Янв 2018
Сообщения
2.317
Симпатии
26.073
Сестра Ебобо тоже освоила программу уменьшения носа на видео)) скрины с одной сторис)) но нос разного размера
67A39018-F369-447D-9F68-7125C322D908.jpeg
 
Регистрация
29 Май 2018
Сообщения
3.772
Симпатии
38.030
Хто сказав що для супу овочі нарізати потрібно? Головне ,що помила.А десерт прямо аід шеф кухаря.Кюлот в ударі.
 

Вложения

A

Anonymous

Гость
Всім комашатам привіт. Я з вами з часу "трагедії" Самбурської. Побажало зареєструватись недавно. Жирку не маю, так як нікого особисто не знаю.
До речі, Самбурська зовсім не горює. Потоки грошей зароблені на наївних підписниках певно навіть посилилися, тут не до горювання. Ну і звичайно, вона така добра, стільки подарунків дарує, аж від серця відриває. Коли вже наївний люд зрозуміє, що в кишенях того, хто дарує машину залишається значно більше. А потім плачуться, що пенсії маленькі.
Ще теж прентковичка бісить. Лідер навіть тут... Особливо з останніми подіями. Таня для тебе 5 тисяч то крапля в морі, а ти так хвалишся, ніби свою місячну зарплату віддала.
 
Регистрация
6 Ноя 2018
Сообщения
315
Симпатии
2.536
Адрес
Мухосранск
Хто сказав що для супу овочі нарізати потрібно? Головне ,що помила.А десерт прямо аід шеф кухаря.Кюлот в ударі.
Нет, ну тут уже не придирайтесь - я тоже иногда морковку не режу, и мне она брусками нравится больше чем мелко посеченная. Но курицу да, можно было и нормально порезать.
 
Регистрация
19 Фев 2015
Сообщения
134
Симпатии
619
Милое, савостина - это крайне припи****ная персона. Все, кто с ней работал хоть раз, это вам скажут. Она пересралась просто с каждым. Это на фб все типа красиво, а на самом деле человек не может шагу ступить, чтобы говна вокруг себя не сделать. Она очень жадная и нахальная баба. Может, после рождения малой стала спокойнее, но не думаю, что кардинально. Я с ней с 2010 по 2015 пересекалась по разным вопросам - ну она и хуйло неблагодарное. А то, что многие ее лайкают в фб (продолжают), так это потому что люди взрослые и не хотят выносить драму, а просто в делах перестают с ней работать, а на фб лайкают комментят, вдруг еще понадобится. Она же это воспринимает как подверждение своей охуенности. Очень черноротая девушка, савостина :ze_le_ny:
спасибо, отрезвили, а то она мне нравится, но что-то смущало все время...
 
Регистрация
18 Ноя 2018
Сообщения
649
Симпатии
8.143
Я взагалі дуже добра комашка і нікого не чіпаю, не злюся. Але ця рижа п*зда мене реально вибісила. Я за справедливість , але оце захищає лиш свою жирну жопу .... як можна жити і бути таким гнилим падлом? Таким незграбним, зовсім безвідповідальним і набивати лише свій шлунок?
Благодійністю вона колись займалася, ну с..... з такими доходами ти можеш багатьом допомога ти і завжди. А ця по перше бреше страшно , по друге знущається з людей.
Я знаю, що причина в мені, тому, що я люблю чесних людей і сама такою являюся.
До Ореста взагалі нема в мене ніяких відчуттів, нормальний поц. Він з цією бабою із-за бабла чи що?! Щось мені не зрозуміло, що в коняки сексуального чи жіночного?!
Якесь недолуге таке і доброти в ній ноль!
 
Регистрация
29 Май 2018
Сообщения
3.772
Симпатии
38.030