Украинские футболисты и их жены (УПЛ - Динамо Киев, Шахтер и другие)

Регистрация
20 Янв 2017
Сообщения
1.578
Симпатии
21.048
Продали Мудрыка :)
Правда я не поняла, в комментах прям горит у некоторых от этого и его к геям приписывают. Или это такой юмор футбольный и я его не понимаю.
Таки да, Мудрык под радужным флагом гоняет, но это не мешает ему быть отличным футболером)
 
Регистрация
11 Ноя 2018
Сообщения
9.453
Симпатии
112.604
Регистрация
26 Фев 2020
Сообщения
3.975
Симпатии
34.651
Напередодні у Туреччині, де зимовий тренувальний збір проводить команда української Прем'єр-ліги «Минай», сталася масова бійка між футболістами представника Закарпатської області та російського «шинника» з ярославля.
 
Регистрация
25 Июн 2018
Сообщения
2.314
Симпатии
16.023
Напередодні у Туреччині, де зимовий тренувальний збір проводить команда української Прем'єр-ліги «Минай», сталася масова бійка між футболістами представника Закарпатської області та російського «шинника» з ярославля.
Сподіваюсь, наші дали пизди!
але, якого х***а там роблять ці пиздюки? Невже не можна не підпускати бидло у до нормальних людей?
 
Регистрация
26 Фев 2020
Сообщения
3.975
Симпатии
34.651
Сподіваюсь, наші дали пизди!
але, якого х***а там роблять ці пиздюки? Невже не можна не підпускати бидло у до нормальних людей?
Дали пізди. Читала, що після землетрусу виникли проблеми з готелями, так вони і опинилися в одному. У наших організаторів здається є умова, щоб росіян там не було
 
Регистрация
25 Июн 2018
Сообщения
2.314
Симпатии
16.023
Дали пізди. Читала, що після землетрусу виникли проблеми з готелями, так вони і опинилися в одному. У наших організаторів здається є умова, Зою росіян там не було
Оце вже приємно!
 
Регистрация
29 Авг 2021
Сообщения
1.441
Симпатии
19.070

Вложения

Регистрация
11 Авг 2021
Сообщения
202
Симпатии
1.321
Вербіч зашкварився з трансгендером . Це фото виставила його колишня дівчина Альвіна Царенко , Вербіч виправдовується :
«Прошу вибачення, що турбую вас цим усім сміттям від місіс Альвіни Царенко, але відчуваю, що маю зробити це, адже ця брехня, що стосується мого особистого життя, йде від неї з метою вплинути на грецьке правосуддя, яке очікує на розгляд петиції про опіку над моїм сином та рішення з цього приводу.

Хоча це нікого не стосується, але зазначу, що я натурал. Я визначаю себе гетеросексуалом, у мене ніколи не було сексуальних або романтичних стосунків із чоловіками або трансгендерами.

Альвіна прифотошопила пеніс до фото моєї колишньої дівчини Ліллі і тепер стверджує, що я ходив до клубу зі ще двома трансгендерами. Цього разу — це моя двоюрідна сестра Ернея та її подруга Катя зі Словенії.

Якби ментальний стан здоров’я мого сина не стояв на кону, то знаю, що це була б низькопробна комедія.

Альвіна також притягується до відповідальності за її наклеп, що є свого роду помстою для неї. Знайте, що крім її очевидних „якостей“, Альвіна Царенко також нездоланна брехуха», — написав Вербич на своїй сторінці в мережі Instagram.
E1DD640C-7BFB-41F7-8DA9-B02B83E1D655.jpeg
 
Регистрация
20 Сен 2019
Сообщения
1.325
Симпатии
20.532
Раніше не помічала за Владою, цього лютого колхозу
E37B64C0-DD02-4E30-AAF4-2C1D191C9995.jpeg
ось ця серія фоток, мене взагалі винесла, дуже мало брендів
B2918E46-47F7-4C2E-B97D-E9623D91657A.jpeg
раніше вона якось круто поєднувала речі, а зараз це колхозна брендоманія :ze_le_ny:
 
Регистрация
11 Ноя 2018
Сообщения
9.453
Симпатии
112.604
Раніше не помічала за Владою, цього лютого колхозу
Посмотреть вложение 3273722
ось ця серія фоток, мене взагалі винесла, дуже мало брендів
Посмотреть вложение 3273726
раніше вона якось круто поєднувала речі, а зараз це колхозна брендоманія :ze_le_ny:
Не знаю про що ви, вона завжди була колхозніцею, чого тільки вартують її зуби.
 
Регистрация
20 Сен 2019
Сообщения
1.325
Симпатии
20.532
Регистрация
26 Фев 2020
Сообщения
3.975
Симпатии
34.651
До речі, її зуби не пам’ятаю, щоб кидались мені в обличчя, а ось у Зіни, це треш, мальчік добрався до дєнєг
Навіть вболівальники Арсеналу помічають його зуби))
 
Регистрация
1 Окт 2017
Сообщения
2.285
Симпатии
22.399
Вербіч зашкварився з трансгендером . Це фото виставила його колишня дівчина Альвіна Царенко , Вербіч виправдовується :
«Прошу вибачення, що турбую вас цим усім сміттям від місіс Альвіни Царенко, але відчуваю, що маю зробити це, адже ця брехня, що стосується мого особистого життя, йде від неї з метою вплинути на грецьке правосуддя, яке очікує на розгляд петиції про опіку над моїм сином та рішення з цього приводу.

Хоча це нікого не стосується, але зазначу, що я натурал. Я визначаю себе гетеросексуалом, у мене ніколи не було сексуальних або романтичних стосунків із чоловіками або трансгендерами.

Альвіна прифотошопила пеніс до фото моєї колишньої дівчини Ліллі і тепер стверджує, що я ходив до клубу зі ще двома трансгендерами. Цього разу — це моя двоюрідна сестра Ернея та її подруга Катя зі Словенії.

Якби ментальний стан здоров’я мого сина не стояв на кону, то знаю, що це була б низькопробна комедія.

Альвіна також притягується до відповідальності за її наклеп, що є свого роду помстою для неї. Знайте, що крім її очевидних „якостей“, Альвіна Царенко також нездоланна брехуха», — написав Вербич на своїй сторінці в мережі Instagram. Посмотреть вложение 3254371
Мне кажется тут нет фотошопа::-):daa_a::hi_hi_hi:
 
Регистрация
30 Июн 2021
Сообщения
5.219
Симпатии
67.197
Ого, Ващук вступив у "Наступ". А був раніше з ватним налітом. Ріспект
"Я бачив "русский мир" на власні очі і буду робити все, щоб такого в моїй країні більше ніхто не побачив і не відчув. І коли прийде час, то я зможу точно відповісти - що я робив під час війни. Національна гвардія України. Бригада наступу "Буревій". Солдат Владислав Ващук. Служу Українському народові!",
 

Вложения

Регистрация
26 Фев 2020
Сообщения
3.975
Симпатии
34.651
⚽️Форвард «Динамо» Владислав Ванат отримав 3-матчеву дискваліфікацію за сексизм відносно арбітрині Катерини Монзуль після матчу 16-го туру чемпіонату України проти «Інгульця».

Матч проти «Інгульця» «Динамо» програло з рахунком 0:2. Після гри Ванат відреагував на суддівство Монзуль, відзначивши, що «не бачив у жодному топчемпіонаті, аби жінки судили чоловічі ігри», за що згодом і отримав дискваліфікацію.